آخرین اخبار کنکور و دانشگاه


اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه, کنکور

جزئیات بازگشایی دانشگاه و نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی جزئیات بازگشایی کلاس‌های آموزش حضوری از ۱۷ خردادماه در رشته ها و مقاطع مختلف…


ظرفیت آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE) اعلام شد +زمان برگزاری و توزیع کارتاخبار کنکور و دانشگاه,آزمون زبان وزارت بهداشت
رئیس سنجش آموزش پزشکی گفت: ثبت نام آزمون زبان از ۱۱ آبان ماه آغاز شده است و تا ۶ آذر ماه ادامه دارد.

آبتین حیدرزاده رئیس سنجش آموزش پزشکی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به ظرفیت آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE) اظهار کرد: ثبت نام آزمون زبان از ۱۱ آبان ماه آغاز شده است و تا ۶ آذر ماه ادامه دارد.

 

رئیس سنجش آموزش پزشکی با بیان اینکه آزمون به صورت الکترونیکی و کاغذی برگزار می‌شود، بیان کرد: آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE) در 24 حوزه کاغذی و الکترونیکی با ظرفیت 4 هزار و 275  نفر برگزار می شود.

 

رئیس سنجش آموزش پزشکی گفت: آزمون  ۲۲ حوزه به صورت الکترونیکی آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE) را برگزار می‌کنند و ظرفیت پذیرش داوطلب برای شرکت در آزمون زبان به صورت الکترونیکی ۲ هزار و ۳۲۵ نفر است.

 

زمان نتایج و برگزاری آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE)

حیدرزاده گفت: ۳ حوزه به صورت کاغذی آزمون زبان را برگزار می‌کنند که این سه حوزه در تهران، شیراز و اهواز هستند همچنین یک هزار و ۹۵۰ داوطلب ظرفیت ثبت نام داوطلبان برای شرکت در آزمون زبان وزارت بهداشت به صورت کاغذی است.

 

وی ادامه داد: کارت آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE) در تاریخ و دوازدهم دی ماه بر روی سایت سنجش پزشکی منتشر  و آزمون در تاریخ چهاردهم دی ماه برگزار می شود و 23 دی ماه نتایج بر روی سایت سنجش پزشکی قرار می گیرد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------