ظرفیت آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE) اعلام شد +زمان برگزاری و توزیع کارتاخبار کنکور و دانشگاه,آزمون زبان وزارت بهداشت
رئیس سنجش آموزش پزشکی گفت: ثبت نام آزمون زبان از ۱۱ آبان ماه آغاز شده است و تا ۶ آذر ماه ادامه دارد.

آبتین حیدرزاده رئیس سنجش آموزش پزشکی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به ظرفیت آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE) اظهار کرد: ثبت نام آزمون زبان از ۱۱ آبان ماه آغاز شده است و تا ۶ آذر ماه ادامه دارد.

 

رئیس سنجش آموزش پزشکی با بیان اینکه آزمون به صورت الکترونیکی و کاغذی برگزار می‌شود، بیان کرد: آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE) در 24 حوزه کاغذی و الکترونیکی با ظرفیت 4 هزار و 275  نفر برگزار می شود.

 

رئیس سنجش آموزش پزشکی گفت: آزمون  ۲۲ حوزه به صورت الکترونیکی آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE) را برگزار می‌کنند و ظرفیت پذیرش داوطلب برای شرکت در آزمون زبان به صورت الکترونیکی ۲ هزار و ۳۲۵ نفر است.

 

زمان نتایج و برگزاری آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE)

حیدرزاده گفت: ۳ حوزه به صورت کاغذی آزمون زبان را برگزار می‌کنند که این سه حوزه در تهران، شیراز و اهواز هستند همچنین یک هزار و ۹۵۰ داوطلب ظرفیت ثبت نام داوطلبان برای شرکت در آزمون زبان وزارت بهداشت به صورت کاغذی است.

 

وی ادامه داد: کارت آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE) در تاریخ و دوازدهم دی ماه بر روی سایت سنجش پزشکی منتشر  و آزمون در تاریخ چهاردهم دی ماه برگزار می شود و 23 دی ماه نتایج بر روی سایت سنجش پزشکی قرار می گیرد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی