تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ کنکور, اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه
انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ تا ۲۰ خردادماه تمدید شد و اعلام رشته‌های جدید و اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای انتخاب رشته مربوط به این آزمون، بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از سازمان سنجش آموزش کشور، مهلت انتخاب رشته آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی که هفته گذشته نتایج اولیه آن بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت، تا پایان روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ تمدید شد.

 

پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۰، ضمن اعلام اصلاحات جدید بشرح فایل پیوست مربوط به دفترچه راهنمای انتخاب رشته، به اطلاع داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۶ برای انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا پایان روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۳/۲۰ نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

 

لذا داوطلبان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته‌محل‌های انتخابی در آزمون مذکور اقدام نمایند.

 

همچنین آن دسته از داوطلبانی که قبلا نسبت به انتخاب کدرشته‌محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰، نسبت به مشاهده یا ویرایش کدرشته‌محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند.

 

علاوه بر این، اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ بر روی درگاه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت.

 

در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ تعداد ۴۷۱ هزار و ۵۲۸ نفر شرکت کرده‌اند که از این تعداد ۲۵۵ هزار نفر زن و ۲۱۶ هزار و ۵۲۸ نفر مرد در ۶ گروه آزمایشی و ۱۳۴ کدرشته به رقابت پرداختند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------