آخرین اخبار کنکور و دانشگاه


اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه, کنکور

خوابگاه‌های دانشگاه تربیت مدرس تعطیل شدند/خوابگاههای دانشگاه تهران تا فردا صبح تخلیه می شود

مدیر امور دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به تعطیلی خوابگاه ها به دلیل پیشگیری از کرونا، اعلام کرد که دانشجویان موظف به…


اما و اگر در مورد زمان انتشار نتایج اولیه آزمون سراسری 97 اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه, کنکور
طی این روزها که کنکور از تب و تاب افتاده برخی از دانش آموزان و خانواده های آنان نگران تاریخ اعلام نتایج آزمون سراسری 97 هستند چرا که اخبار ضد و نقیضی در این زمینه وجود دارد. 

به گزارش ایرنا، با توجه به اینکه آزمون سراسری 97 در روزهای 7 و 8 تیرماه امسال برگزار شد، داوطلبان بسیاری به دنبال دانستن زمان اعلام نتایج و نحوه مشاهده نتایج آن هستند چرا که طی این روزها ادعای ضد و نقیضی در این زمینه در برخی از رسانه ها آمده به گونه ای که برخی زمان آن را 10 مردادماه و برخی 15 مردادماه سال جاری بیان کرده اند.

حسین توکلی مشاور عالی رییس سازمان سنجش آموزش کشور در همین زمینه به خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا اظهار داشت: نمی توان زمان قطعی برای انتشار نتایج اولیه آزمون سراسری 97 بیان کرد.

 

وی گفت: البته به طور حتم دهه دوم مردادماه امسال نتایج اولیه آزمون سراسری 97 اعلام خواهد شد و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته پس از دریافت دفترچه بایستی نسبت به انتخاب کدرشته محل های مورد علاقه خود اقدام و به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته ثبت نام کنند.

 

مشاور عالی رییس سازمان سنجش آموزش افزود: زمان قطعی نتایج اولیه آزمون سراسری امسال تا هفته دیگر مشخص خواهد شد.

 

آزمون سراسری ۹۷ در گروه های آزمایشی علوم انسانی، علوم ریاضی و فنی، هنر، علوم تجربی و زبان های خارجی به ترتیب در صبح و بعدازظهر روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ تیرماه ۹۷ در ۳۷۵ شهرستان و ۴۷۹ حوزه امتحانی و ۲۲ کشور خارجی و ۲۵ حوزه امتحانی خارج از کشور با حضور یک میلیون و ۱۱ هزار و ۸۲۵ نفر برگزار شد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------