اسرار شخصیت خود را در پشت صورت خود کاوش کنید!شناخت شخصیت از روی چهره, شخصیت از روی حالت صورت, انواع حالت صورت با شخصیت

تست شخصیت از روی حالت صورت

 

اسرار شخصیت خود را در پشت صورت خود کاوش کنید !

باور کنید یا نه، شکل صورت شما می تواند چیزهای زیادی در مورد ویژگی های شخصیتی شما آشکار کند! چه صورتی گرد، مربع، قلب، الماس، بیضی یا مستطیلی داشته باشید، هر شکلی با ویژگی های شخصیتی متفاوتی همراه است. پس با بیتوته همراه باشید تا شخصیت خود را از روی حالت صورت خود بشناسید.

در این تست شکل چهره را امتحان کنید تا شخصیت واقعی خود را کشف کنید.

آیا می دانستید که فرم صورت شما می تواند چیزهای زیادی در مورد ویژگی های شخصیتی شما آشکار کند؟ این مقاله را در مورد فرم صورت ما را مطالعه کنید و کشف کنید که شکل صورت شما در مورد شما چه می گوید!

 

از اعتماد به نفس و جاه طلبی گرفته تا همدلی و حساسیت، هر شکل صورت نمادی از ویژگی های شخصیتی متفاوت است. 

 

باور کنید یا نه، شکل صورت شما می تواند چیزهای زیادی در مورد ویژگی های شخصیتی شما آشکار کند! چه صورتی گرد، مربع، قلب، الماس، بیضی یا مستطیلی داشته باشید، هر شکلی با ویژگی های شخصیتی متفاوتی همراه است. 

 

کشف شخصیت منحصر به فرد خود می تواند به شما کمک کند تا بر نقاط قوت خود بیفزایید و بر نقاط ضعف خود غلبه کنید. با خواندن این مقاله، می توانید بینش های ارزشمندی در مورد اینکه چگونه ویژگی های منحصر به فرد شما می تواند بینش شخصیت شما را به روشی سرگرم کننده و ساده ارائه دهد، به دست آورید!

 

برای دانستن شخصیت خود، این مقاله را از دست ندهید. شما می توانید آن را برای خود تست کنید.

 

شخصیت های مناسب انواع حالت صورت, نحوه پیدا کردن شکل صورت خود, شخصیت افراد با صورت گرد

نحوه پیدا کردن شکل صورت خود

 

نحوه پیدا کردن شکل صورت خود :

برای اینکه فرم صورت خود را بفهمید، ابتدا رژ لب یا نشانگر بگیرید. سپس در مقابل آینه بایستید و طرح کلی صورت خود را روی آن علامت بزنید. هنگامی که شکل صورت خود را شناسایی کردید، راهنمای منحصر به فرد ما را بررسی کنید تا در مورد ویژگی های شخصیتی منحصر به فرد مرتبط با شکل صورت خود را بیاموزید.

 

1. فرم صورت گرد :

اگر صورت فردی گرد است، شکلی نرم و دایره ای با گونه های پر و چانه گرد دارد. افرادی که صورت های گرد دارند به دوستان عالی و صمیمی بودن معروف هستند. آنها تمایل به داشتن جذابیت طبیعی دارند که دیگران را به سمت خود می کشاند، اما می توانند در تصمیم گیری مشکل داشته باشند.

 

شخصیت های مناسب انواع حالت صورت, نحوه پیدا کردن شکل صورت خود, شخصیت افراد با صورت گرد

شکل صورت گرد

 

2. شکل صورت مربعی :

شکل مربع صورت با خط فک قوی، طرفین صاف و پیشانی مربع مشخص می شود. افرادی که صورت های مربعی دارند، دارای اعتماد به نفس، جاه طلب و مصمم هستند. آنها رهبران طبیعی هستند که ارتباط مستقیم را ترجیح می دهند، اما ممکن است گاهی اوقات بسیار شدید یا ترسناک باشند.

 

شخصیت افراد با صورت قلب, شخصیت افراد با صورت الماسی, شخصیت افراد با صورت مستطیلی

شکل صورت مربعی

 

3. شکل صورت قلب :

صورت قلبی شکل، پیشانی و گونه های پهن تری دارد که تا چانه نوک تیز باریک می شوند. افرادی با این فرم صورت تمایل دارند که مهربان، ملایم و همدل باشند. آنها برای عشق، اشتیاق و ارتباط عاطفی بیش از هر چیز ارزش قائل هستند، اما می توانند با حساسیت و طرد شدن مبارزه کنند.

 

شخصیت افراد با صورت گرد, شخصیت افراد با صورت مربعی, شخصیت افراد با صورت بیضی

شکل صورت قلب

 

4. شکل صورت الماسی :

صورت های الماسی دارای گونه های بلند و پیشانی و چانه باریک هستند. افرادی که چهره های الماسی دارند خلاق، ماجراجو و مستقل هستند. آنها اغلب به عنوان افرادی آزاده دیده می شوند و از کشف چیزهای جدید لذت می برند، اما می توانند با تعهد و پیش بینی پذیری مبارزه کنند.

 

شخصیت از روی حالت صورت, انواع حالت صورت با شخصیت, شخصیت های مناسب انواع حالت صورت

شکل صورت الماسی

 

5. شکل صورت بیضی :

شکل صورت بیضی دارای خط موی کمی گرد و خط فک به آرامی خمیده است. افرادی که صورت های بیضی دارند، سازگار و راحت هستند. آنها کاملاً باهوش هستند و تقریباً می توانند با هر کسی کنار بیایند، اما می توانند با قاطعیت و انفعال مبارزه کنند.

 

شناخت شخصیت از روی چهره,انواع حالت صورت با شخصیت,نحوه پیدا کردن شکل صورت خود

شکل صورت بیضی

 

6. شکل مستطیلی صورت :

صورت مستطیلی یا مستطیلی شکلی بلند و باریک با پیشانی و خط فک صاف دارد. افرادی که صورت های کشیده دارند، تحلیلگر، باهوش و منطقی هستند. آن ها اغلب به عنوان بسیار سازمان یافته و جزئیات گرا دیده می شوند، اما می توانند با تکانشگری و بی شکیبایی دست و پنجه نرم کنند.

 

شخصیت از روی حالت صورت,شخصیت های مناسب انواع حالت صورت,شخصیت افراد با صورت گرد

شکل مستطیلی صورت

 

امیدواریم از تست شخصیتی شکل صورت ما لذت برده باشید! به یاد داشته باشید، در حالی که شکل صورت شما می تواند بینش هایی در مورد شخصیت شما ارائه دهد، مهم است که به یاد داشته باشید که هر کسی به روش خود منحصر به فرد و پیچیده است.

 

گردآوری: بخش روانشناسی بیتوته

 راه های شناخت خود و دیگران

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------