تعبیر خواب

تعبیر خواب،تعبیر خواب مار،تعبیر خواب گربه،تعبیر خواب سگ،تعبیر خواب ماهی،تعبیر خواب موش و ...

 

 

 

تعبیر خواب آنلاین

تعبیر خواب
حرف نخست کلمه ای که درباره آن خواب دیده اید
آ ا ب پ ت ث ج چ ح خ د
ذ ر ز ژ س ش ص ض ط ظ ع
غ ف ق ك گ ل م ن و ه ي

 

 

تعبير خوابگورخر

تعبير خواب به روايت محمد بن سيرين

اگر بيند گورخري به وي فرا رسيده، دليل كه غنيمتي به وي رسد. اگر بيند بر گورخر نشسته بود و آن مطيع او بود، دليل كه عاصي و گناهكار بود و مفارقثت از اهل اسلام جويد. اگر بيند گورخر با وي جنگ و نبرد مي كرد يا سر از وي كشيده مي داشت، دليل بر سختي كارو غم و رنج است كه بدو رسد. اگر گورخر را به شكار بگرفت، دليل كه خير و نعمت بدو رسد. اگر بيند دو گورخر با وي جنگ مي كردند، دليل كه از بهر وي دو مرد فاسق با يكديگر جنگ كنند. اگر ديد گورخر را به خانه آورد، دليل كه فاسقي را به خانه آورد.

تعبير خواب به روايت ابراهيم کرماني

ديدن گورخر به خواب، مردي جاهل و احمق است، چنانكه او را خرد و علم و فرهنگ نباشد. اگر بيند گوشت گورخر مي خورد، دليل كه مال بسيار يابد. اگر بيند بر گورخري نابينا نشسته بود، دليل كه مال بي اندازه يابد. اگر بيند وي گورخر شد، ليل كه روزي ب روي فراخ شود، لكن دين او را زيان باشد.

تعبير خواب به روايت منوچهر مطيعي تهراني

اگر در خواب ببينيد گورخري داريد با مرد و زني آشنا و طرف معامله و گفتگو مي شويد که از راهي بسيار دور آمده ، يعني از سرزميني که درباره آن اطلاع مختصري داريم. اگر در خواب ببينيد سوار گور خر شده ايد به سفري دور مي رويد. اگر ديديد گور خري رام شما است و همراهتان مي آيد از شخصي که گفته شد سود مي بريد.

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------