بورس، سرمایه ،صنعت ،اقتصاد,صرافیX

اگر درباره رابطه جنسی خود با دیگران صحبت کنیم چه پیامد هایی دارد؟صحبت درباره رابطه جنسی با افراد دیگر,صحبت درباره رابطه جنسی با دیگران

صحبت درباره رابطه جنسی با افراد دیگر

 

چرا نباید درباره رابطه جنسی خود با دیگران صحبت کنیم؟

صحبت درباره رابطه جنسی با افراد دیگر یکی از رفتارهایی است که اگر یکی از زوجین انجام دهد باعث زدن آسیب های زیادی در زندگی می شود. برای همین خیلی از متخصصان به همسران سفارش میکنند که در مورد مسائل زناشویی خود با افراد دیگر حرف نزنند، زیرا افراد با این شرایط حس امنیت ندارند و به حریم خصوصیشان آسیب می رسد.

وقتی یکی از زوجین خبردار می شود که همسرش با فرد دیگری درباره مسائل مربوط به رابطه جنسی حرف می زند دیگر نمی تواند با اعتماد و امنیت کامل خواسته ها ، نیازها و احساساتش بروز دهد.

 

حرف زدن درباره رابطه جنسی با افراد دیگر یکی از رفتارهایی است که اگر یکی از زوجین انجام دهد باعث زدن آسیب های زیادی در زندگی می شود. برای همین خیلی از متخصصان به همسران سفارش میکنند که در مورد مسائل زناشویی خود با افراد دیگر حرف نزنند، زیرا افراد با این شرایط حس امنیت ندارند و به حریم خصوصیشان آسیب می رسد.

 

اگر چنین مشکلی برایتان پیش آمده می توانید با مشاور خود درمیان بگذارید تا بتواند به شما کمک کند.

 

صحبت درباره رابطه جنسی با افراد دیگر,صحبت درباره رابطه جنسی با دیگران

صحبت درباره رابطه جنسی با دیگران چه عواقبی دارد

 

چرا بعضی از افراد درباره رابطه جنسی با دیگران صحبت میکنند؟

علل مختلفی برای اینکه افراد درباره مسائل زناشویی خود با دیگران صحبت میکنند می تواند داشته باشد. مثلا بعضی از افراد در رابطه جنسی خود دچار مشکلاتی هستند و راه حل آن را نمی دانند. به همین علت با دیگران صحبت می کنند تا بتوانند از تجربیات آنها استفاده کنند .

باید این را بدانید که این راهکارها مناسب نیستند ،چون ممکن است به حریم شخصی شما آسیب برساند و حتی راهکارهایی که از افراد غیر متخصص می گیرید به جای کمک به رابطه، صدمه به آن وارد کند.

 

برای اینکه بتوانید مشکتان را حل کنید باید به یک متخصص رجوع کنید . روانشناس و دریافت راه حل های جنسی می تواند به شما کمک خیلی زیادی بکند.

 

بعضی از افراد به علت صمیمیتی که با دوستان خود دارند این کارها را انجام می دهند و باعث می شود که به این کار عادت کنند بدون آنکه به مشکلات و پیامد های آن فکر کنند.

 

صحبت درباره رابطه جنسی با افراد دیگر,صحبت درباره رابطه جنسی با دیگران

چرا نباید درباره رابطه جنسی خود با دیگران حرف بزنیم

 

صحبت کردن درباره رابطه جنسی با دیگران چه پیامدهایی دارد؟

مثلا در نظر بگیرید که خانمها از رابطه جنسی با همسر خود خجالت می کشد ،با چه کسی می تواند درباره این موضوع صحبت کند؟ در صورتیکه رابطه جنسی خصوصی ترین زندگی زناشویی شما به حساب می آید.

 

شما و همسرتان باید خیلی راحت در مورد این امیال و نیاز های خود صحبت کنید و برای اینکه بتوانید در این رابطه موفق شوید باید اعتماد قوی بین شما شکل  گرفته باشد. وقتی در مورد مسائل خصوصی  با فرد دیگری صحبت میکنید این اعتماد را از بین می برید.

 

شیوه 

اگر یکی از زوجین آگاه شود که همسرش درباره مسائل مربوط به رابطه جنسی با فرد دیگری 

صحبت کرده دیگر نمیتواند با حس امنیت و اعتماد کامل خواسته ها،احساسات و نیازهایش را با همسرش در میان بگذارد.

 

در نهایت با این کار خود به صورت غیر مستقیم به کیفیت رابطه زناشویی خود آسیب وارد کرده اید. برای اینکه با این اوضاع همسرتان نگران فاش شدن موضوعات خصوصی اش میشود و با این حس وارد رابطه می شود معلوم است که نمی تواند رابطه جنسی لذت بخشی را داشته باشد.

 

صحبت درباره رابطه جنسی با افراد دیگر,صحبت درباره رابطه جنسی با دیگران

صحبت درباره رابطه جنسی با دیگران چه پیامدهایی دارد

 

صحبت درمورد رابطه جنسی با افراد دیگر : کدام دیگران؟

صحبت درمورد مسائل جنسی با دیگران پیامدهایی دارد که ما به هیچ وجه توصیه نمی کنیم. و تنها کسی که میتوانید درباره نیازها ،خواسته ها ، علائق خود و شیوه رابطه جنسی با او حرف بزنید فقط همسرتان است. به همین دلیل باید خجالت را کنار گذاشته و اگر خواسته و یا نا رضایتی در رابطه جنسی دارید، راحت با همسرتان  در میان بگذارید.

 

در ضمن شیوه درمیان گذاشتن مسائل جنسی با همسرتان در عکس العمل او بسیار تاثیر گذار است. اگر از موضوعی رضایت ندارید  هیچ وقت از سرزش و تحقیر استفاده نکنید چون با این عمل ضربه ی زیادی به عزت نفس وی وارد خواهد شد.

 

همینطور اگر در مورد رابطه جنسی خود مشکلاتی دارید که با صحبت کردن قابل حل نیست ممکن است که مشکلی در عملکرد شما و همسرتان باشد که نیاز به مداخله متخصص می باشد. بنابراین بهتر این است که مشکلات جنسی را بشناسید و برای تشخیص و درمان مناسب نزد یک متخصص و مشاوره جنسی مراجعه کنید.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

  منتخب های زناشویی(دانستنیهای ازدواج، نامزدی، عقد، بارداری و زایمان، سالمندی، دانستنیهای جنسی و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------