تکنیکهای ارگاسم چندگانه در مردانچگونه بعد از ارضا شدن دوباره ارضا شویم, چگونه پس از ارضا شدن بلافاصله نعوظ کنیم, مرد در یک روز چند بار میتواند ارضا شود

ارگاسم چندگانه

 

چگونه بعد از ارضا شدن دوباره ارضا شویم؟

ارگاسم چند گانه (بعد از ارضا شدن دوباره ارضا شویم) چیزی است که هم برای خانم‌ها و هم آقایان میسر است بدون اینکه فرد در رابطه جنسی میل خود را به ادامه رابطه از دست بدهد.

درباره آقایان این فکر وجود دارد وقتی بتوانند بعد از انزال و ارضا شدن دوباره تحریک شوند و به یک انزال دیگر برسند، یعنی ارگاسم چندگانه داشته‌اند. ولی این فکر اشتباه است. سکس چند ارگاسمه مردانه به رابطه جنسی‌ای گفته می‌شود که موقع ارگاسم‌ها، نعوظ یا تحریک جنسی از بین نرود. پس بنابراین ارگاسم چندگانه تنها حاوی ارگاسم است نه انزال. مگر زمانی که انزال با آخرین ارگاسم همراه می‌شود.

 

چرخه تحریک جنسی در ارگاسم چندگانه

مرحله اول: تحریک

شامل گرفتگی عروق، نعوظ، بالا رفتن ضربان قلب، بلند شدن نسبی بیضه و افزایش سایز و بیشتر در زنان سفت شدن نوک سینه.

 

مرحله دوم: پایا

شامل بزرگ شدن بیشتر سر آلت تناسلی و بیضه ها، بلند شدن کامل بیضه، بنفش شدن سر آلت تناسلی، ترشح غدد کوپر و نفس نفس زدن.

 

مرحله سوم: ارگاسم

شامل دفع مایع و خروج اسپرم و مایعات از رگ وابران، کیسه‌های مایع منی و غده پروستات و جمع شدن در انتهای مجرای پیشاب در نزدیکی پروستات، کشش ماهیچه‌ای درست پیش از رها شدن فشار و تنش، بالا رفتن بیشتر ضربان قلب و تنفس، انزال، بسته شدن عضله تنگ کننده ادرار، انقباضات ریتمیک پروستات و عضلات میاندوراهی و آلت تناسلی و خارج شدن مایع منی و در انتها کم شدن جزئی هوشیاری. لازم به ذکر است مردان می توانند برای افزایش لذت جنسی ماساژ پروستات را انجام دهند.

 

مرحله چهارم: مرحله تحلیل

شامل از بین رفتن تحریک، خوابیدن آلت تناسلی و جمع شدن پوست بیضه، برگشت کشش عضلانی و پایین آمدن ضربان قلب و فشارخون.

 

در یک ارگاسم تکی عادی که همراه با انزال است، مرحله پایا به سرعت گذشته، ارگاسم زود فروکش کرده و ارضا شدن اتفاق می‌افتد. در یک رابطه زناشویی با ارگاسم چندگانه، مرحله پایا پس از اولین ارگاسم و ارگاسم‌های بعدی همچنان باقی می‌ماند.

 

ارگاسم‌های مستمر معمولاً کمی قوی‌تر از ارگاسم قبلی هستند تا جایی که مرد تصمیم می‌گیرد در آخرین ارگاسم انزال داشته باشد. این انزال کاملاً انتخابی است. حتی بعد از چند ارگاسم فرد می‌تواند تصمیم بگیرد که اصلاً انزال نداشته باشد که در این حالت تحریک تقریباً یک ساعت بعد فروکش می‌کند، برخلاف انزال که تحریک جنسی به دفعات و به سرعت فرو می‌نشیند.

 

چگونه بعد از ارضا شدن دوباره ارضا شویم, چگونه پس از ارضا شدن بلافاصله نعوظ کنیم, مرد در یک روز چند بار میتواند ارضا شود

ارگاسم چندگانه در مردان

 

اختلالات انزال و ارگاسم در مردان

نقص در عملکرد جنسی در مردان می‌تواند باعث زود انزالی، دیر انزالی و یا ناتوانی جنسی شود؛ ولی خیلی کم از انزال بدون ارگاسم صحبتی شده است. در مردانی که این مشکل را دارند، میل جنسی و قدرت نعوظ در آن‌ها طبیعی است. فعالیت جنسی این افراد عادی است تا وقتی که رابطه‌ جنسی به اوج خود می‌رسد و مرد اسپرم آزاد می‌کند و انزال اتفاق می‌افتد، بدون اینکه ارگاسم را حس کند.

 

تمرین برای خوب ارضا شدن

- راحت بنشینید و مانند زمان عادی با همسر خود رابطه جنسی را آغاز کنید.

 

- درست همانجایی که نزدیک به انزالتان است، متوقف شوید. عضله لگنی خود را منقبض کرده و نگه دارید و تا ۱۰ بشمارید.

 

- سپس خود را ریلکس کنید و چند دقیقه استراحت کنید.

 

- دوباره آغاز به رابطه جنسی کنید و این‌ دفعه کمی به نقطه انزال نزدیکتر شوید و دوباره عضله لگنی خود را منقبض کنید.

 

- دوباره رابطه را ادامه دهید و به تحریک جنسی و احساسات خود توجه خاص داشته باشید. کلید کار اینجا این است که درمورد واکنش جنسی خود بیشتر بفهمید تا بتوانید راحت‌تر آنرا کنترل کنید.

 

- دوباره به رابطه جنسی ادامه دهید، تا اینکه این‌بار به انزال برسید. درست پیش از ارگاسم انقباضات متعددی را حس خواهید کرد که نشان دهنده آغاز انزال در ته آلت تناسلی یا حتی عمیق‌تر در لگنتان است. با آغاز این انقباضات یا درست پیش از شروع آن تحریک را متوقف کرده و عضله لگنی را سفت منقبض کنید.

 

احتمالاً احساس خواهید کرد که در حال انزال هستید، ولی باید آنرا متوقف کنید. سفت کردن و منقبض کردن درست عضله لگنی انزال را نگه می‌دارد. مقدار کمی از مایع منی خارج می‌شود، ولی نه با آن فشار که در ارگاسم‌های تکی تجربه می‌کنید. اگر موفق شدید انزال را بعد از ارگاسم خود متوقف کنید دوباره تلاش به ارضا شدن کنید. این‌بار تحریکتان باید بسیار بالا باشد و باید اینکار را به مدت کوتاهی ادامه دهید تا به یک ارگاسم دیگر برسید.

 

-  چگونه پس از ارضا شدن بلافاصله نعوظ کنیم؟اگر دفعه اول نتوانستید انزال خود را متوقف کنید، احتمالا یا عضله لگنیتان به اندازه کافی قدرتمند نیست و یا در زمان مناسبی آن را منقبض نکرده‌اید. اگر دیر شروع به منقبض کردن آن کنید انقباضات انزال دیگر شروع شده‌اند و دیگر متوقف کردن آن غیرممکن است. با تمرین بیشتر زمانبندی آن دستتان می‌آید.

 

نیاز به نوازش کردن

برای تقویت ارگاسم، باید ریلکس کرده و تنها از لحظات صمیمانه میان خود و همسرتان لذت ببرید. نباید تنها بر روی رسیدن به لحظه ارگاسم تمرکز کنید. اگر ذهن تان خیلی درگیر افکار و نگرانی های این گونه باشد، احتمال رسیدن به اوج لذت جنسی کاهش می یابد. درعوض باید روی بدن همسرتان تمرکز کنید و اینکه چطور با شما پیوند می خورد و به شما واکنش می دهد. آنچه در یک رابطه جنسی مهم است، احساس کردن، واکنش دادن و لذت بردن است.

 

در این بین پیش نوازی نقش مهمی در رسیدن به ارگاسم دارد زیرا می تواند شما را به اوج لذت برساند. پیش نوازی شامل در آغوش گرفتن، نوازش کردن و بوسیدن می شود. در این لحظات، ضربان قلب شما افزایش یافته، دستگاه تناسلی تان متورم شده، تندتر نفس می کشید و ترشحات زیادی خواهید داشت. برای اینکه بتوانید ارگاسمی عالی داشته باشید، پیش نوازی در رابطه جنسی نباید فراموش شود.

 

بیان احساسات جنسی

صحبت کردن با همسرتان هنگام رابطه جنسی هم یکی از جنبه های مهم در تقویت ارگاسم است. زمانی که خواسته ها و نیازهای جنسی خود را با همسرتان طرح می کنید، برای شما و همسرتان رسیدن به اوج لذت راحت تر خواهد شد. صحبت کردن درباره چیزهایی که هر دوی شما در رابطه جنسی می خواهید، پیوند جنسی بین شما را لذت بخش تر و قوی تر خواهد کرد و همینطور مدت زمان نزدیکی را افزایش خواهد داد که این امر خود به داشتن یک ارگاسم چندباره کمک می کند. بهتر است این گونه مسائل را با زبانی نرم و لطیف و غیرمستقیم با همسرتان بیان کنید.

 

چگونه بعد از ارضا شدن دوباره ارضا شویم, چگونه پس از ارضا شدن بلافاصله نعوظ کنیم, مرد در یک روز چند بار میتواند ارضا شود

چگونه بعد از ارضا شدن دوباره ارضا شویم

 

اختلالات انزال و ارگاسم در مردان

نقص در عملکرد جنسی در مردان می‌تواند منجر به زود انزالی، دیر انزالی و یا ناتوانی جنسی شود؛ ولی به ندرت از انزال بدون ارگاسم صحبتی شده است. در مردانی که این مشکل را دارند، میل جنسی و قدرت نعوظ در آن‌ها طبیعی است. فعالیت جنسی این افراد عادی است تا وقتی که رابطه‌ جنسی به اوج خود می‌رسد و مرد اسپرم آزاد می‌کند و انزال اتفاق می‌افتد، بدون اینکه ارگاسم را حس کند.

 

نقش شریک جنسی

روش های زیادی برای بالا بردن موفقیت خود در ارگاسم چندگانه وجود دارد. بهترین تکنیک ممکن تمرین آن با شریک جنسیتان است. چنانچه بتوانید در این کار موفق شوید می توانید هم خودتان و هم شریک جنسیتان را به لذت بسیار بیشتری برسانید.

 

چیره شدن بر مشکلات

بی گمان بزرگترین مانعی که اکثر مردها در ارگاسم چندگانه تجربه می کنند، ناتوانی در انقباض عضله لگنی در طی ارگاسم برای متوقف کردن انزال است. امکان دارد یکسری انقباضات را احساس کنید ولی نباید منقبض کردن را در این نقطه رها کنید چون حتی اگر در متوقف کردن انقباضات انزالی موفق هم شوید، چند انقباض از آن نوع را احساس خواهید کرد. اگر موفق شوید، انقباضات پیش از انزال متوقف می شوند و باید بتوانید دوباره تحریکتان را ادامه دهید بدون اینکه حستان از بین برود.

 

یک مشکل دیگر ناتوانی در تشخیص آغاز و پایان مرز مراحل پایا، ارگاسم و انزال است. اگر نتوانید تفاوت میان ارگاسم و انزال را معلوم کنید، که کلید کار در تجربه ارگاسم چندگانه است، چنانچه موفق هم شوید تنها تصادفی بوده است.

 

بعضی از مردها تلاش می کنند خیلی تند و شدید خود را تحریک کنند اما این راه خوبی برای آگاهی از سطح هوشیاری جنسی خود نیست. اگر تلاش کنید تحریک را آرامتر انجام دهید می توانید مرز بین تحریک، مرحله پایا، و ارگاسم را خیلی راحت تر تشخیص دهید. با این شیوه خیلی بهتر متوجه خواهید شد که چه زمان باید عضله لگنی خود را منقبض کنید، کی تحریک را متوقف کنید، و کی عضله لگنی را ریلکس کنید و برای تجربه یک ارگاسم دیگر دوباره تحریک را آغاز کنید.

 

فشار لگنی بعد از تحریک

فشار در ناحیه لگن نتیجه طبیعی افزایش جریان خون در ناحیه تناسلی است. اگر میزان این فشار قابل تحمل نباشد، می توانید با تنفس عمیق، بلند کردن پایین تنه و ماساژ بیضه به آرامی آن را کمتر کنید. این کار سبب می شود انرژی بیضه به دیگر قسمت های بدن منتشر شود. همینطور می توانید 5 تا 10 دقیقه به پشت بخوابید.

 

دیگر مزایای ارگاسم چندگانه

با یادگرفتن ارگاسم چندگانه می توانید دیگر مشکلات جنسی مانند انزال زودرس را هم برطرف کنید. با این شیوه نه تنها می توانید زمان سکس خود را بیشتر کنید بلکه استرس و اضطرابهایتان هم کمتر شده و می توانید بیشتر روی ارضای خود و شریک جنسیتان تمرکز کنید.

 

مرد در یک روز چند بار میتواند ارضا شود؟

به هیچ‌ وجه در مورد تعداد برقراری رابطه نرمال در دهه های مختلف عدد و رقم وجود ندارد. بیش‌فعالی جنسی عبارت از تمایل و حس احتیاج مرضی به برقراری رابطه جنسی است، به‌طوری‌که فرد مبتلا مثلا با 20-15 بار برقراری رابطه در روز هم ارضا نمی‌شود ولی در شرایطی امکان دارد مردی در روز 3 بار رابطه زناشویی داشته باشد اما این حالت بیماری به‌شمار نمی‌رود.

 

به‌علاوه، دفعات روابط زناشویی به احتیاجات دو طرف بستگی دارد و امکان دارد یک زوج 30 ساله با 2 بار برقراری رابطه در هفته نیازهایشان رفع شود ولی زوج 30 ساله دیگر با ماهی یکبار رابطه احتیاجاتشان برطرف شود.

 

میزان و تعداد دفعات نزدیکی دغدغه‌ای است که از طرف بسیاری از زوجین مطرح می‌شود. خصوصا زنانی که خود یا همسرشان طبع سرد دارند و پایین بودن تعداد رابطه برایشان نگران کننده می‌شود. تعداد رابطه جنسی، اول از همه به توافق، تمایل و به احتیاجات دو طرف بستگی دارد. عدم توافق در تعداد دفعات نزدیکی، یکی از عوامل شروع دلخوری‌ها و مشکلات زناشویی است.

 

نزديكي پشت سر هم

معمولا، میزان بالای رابطه جنسی جای نگرانی ندارد؛ مخصوصا اگر هر دو طرف رابطه، تمایل و احتیاج داشته باشند و از رابطه جنسی در دفعات زیاد لذت ببرند. ولی تعادل در هر چیزی ضروری است، حتی اگر همیشه لذت بخش باشد. تعداد دفعات نزدیکی زیاد می‌تواند نشانه بیش فعالی و اعتیاد جنسی باشد و مشکلاتی را برای بدن به وجود بیاورد. اگر همسرتان یا خودتان دچار بیش فعالی جنسی هستید و نمی‌توانید تمایل خود به رابطه را (مخصوصا با وجود مخالفت همسرتان) کنترل کنید.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------