شناخت نقاط تحریک شوهرنقاط تحریک شوهر,شناخت نقاط تحریک شوهر,نقاط تحریک مردان

شناخت نقاط تحریک شوهر

 

ناحیه های شهوت خیز مناطقی از بدن انسان میباشد که دارای حساسیت بالایی بوده و نوازش این مناطق ممکن است به تخیل جنسی، برانگیختن جنسی و اوج لذت جنسی منجر شود.

با شناختن نقاط تحریک مردان میتوانید به رابطه جنسی خویش شور و حال بیشتری ببخشید و با ارضای هرچه بهتر شوهر خود، لحظاتی خاطره انگیز برای وی رقم بزنید.

 

این فکر اشتباه در بین زنان، بسیار شایع است که تنها عضو تحریک پذیر مردان، اندام جنسی آنهاست. که هرچند این عضو از حساسیت بسيار بالايي برخوردار است ولی نقاط تحریک پذیر دیگری هم وجود دارد. بهتر است برای شناختن این نقاط تحریک مردان به مشاوران مربوطه رجوع کنید.تا بتوانید در روابط جنسی بعدی خویش همسرتان را بهتر از همیشه تحریک کنید و وی را به اوج لذت برسانید.

 

نقاط تحریک مردان

 

نقطه F

چطور آنرا پیدا کنیم:فرنولوم نقطه ای است که درست در سطح تحتانی سر آلت تناسلی قرار دارد و ميزان عصب های انتهای آن بعضی وقت ها با کلیتوریس در زنان قیاس می شود.

 

چگونه همسرتان را تحریک کنید:هنگامی که با شوهر خود ارتباط جنسی دهانی دارید، زبان خویش را به آن نقطه بکشید. در حالیکه آلت را در دست گرفته اید و انگشتان خویش را به دور آن حرکت می دهید، با انگشت شست به این ناحیه ضربه بزنید. برای این که تحریک به آرامی اتفاق بیفتد، دست را بین نقطه حساس F و پایه کم تر حساس آلت تناسلی عقب و جلو کنید.

 

نقاط تحریک شوهر,شناخت نقاط تحریک شوهر,نقاط تحریک مردان

نقاط تحریک مردان کجاست

 

پشت زانو

بدن ما نقاط بسیار زیاد و بالقوه ای برای لذت بردن در نواحی گوناگون دارد که ما به بسياري از آن ها بی توجهیم. پشت زانو بعنوان یکی از نقاط تحریک پذیر مردان من جمله نقاطی است که عموما به آن بی توجهی می شود؛ در واقع دلیل تحریک پذیر بودن این قسمت از بدن، پوست بسیار حساس و نرم آن است.

 

مطالعات نشان می دهد، ناحیه های کم موی بدن و در برخی از موارد قسمت هایی که اصلاً مو ندارند چه قدر حساس هستند و کشش جنسی را برای یک ارگاسم انفجاری ایجاد می کنند. دفعه بعدی که با شریک زندگی تان وارد ارتباط جنسی شدید به آرامی پشت زانوی وی را لمس کنید و حرکات دایره ای با دستتان در این ناحیه ایجاد نمایید.

 

لب و دهان

لب ها هم برای مردان و هم زنان از قسمتهای حساس بدن است، لبها را در ابتدای هم آغوشی ببوسید. خيلي ها معتقدند این زنان هستند که بیشتر با بوسیدن تحریک میشوند ولی مردان بوسیدن در شروع ارتباط را عاملی بسیار تحریک کننده می دانند.

 

پشت

برای تحریک همسر خویش میتوانید حرکات ساده ای مثل قلقلک آرام، ماساژ شانه ها، لغزاندن دستتان روی پوست نوشتن عبارات عاشقانه مثل دوستت دارم بر روی پشت و نوازش بازو و صورت پیش از رفتن به رخت خواب انجام دهید. چنين نوازش هایی باعث تحریک همسرتان و ثابت شدن عشق شما به وی می شود.

 

نقاط تحریک شوهر,شناخت نقاط تحریک شوهر,نقاط تحریک مردان

حساس ترین نقاط بدن مردان برای تحریک جنسی

 

بیضه ها مهم هستند

بیضه ها در ایجاد میل جنسی مردان بيش ترین قابلیت را دارند. چرا‌که این منطقه بيش ترین ميزان حساسیت را دارد. علت حساسیت بالای بیضه ها وجود سلول های عصبی بسیار است که آنرا به منطقه ای فوق حساس تبدیل نموده است. البته هنوز از نظر علمی معلوم نشده است که چه نوع لمس و تحریکی در ناحیه بیضه ها میتواند به بيش ترین ميزان لذت و تحریک در آنها بیانجامد.

 

گردن

لمس کردن گردن در مردان به همان مقداری که در زنان منجر به تحریک و حس لذت می شود در مردان اثر گذار نیست. ولی با این حال در بدن مردان هم گردن، بعنوان یکی از منطقه های حساس بدن مطرح می شود. این ناحیه نسبت به نوازش های جنسی ارام و ایجاد لرزش های خفیف بسیار حساس است. در نتیجه لمس این و نوازش ارام این ناحیه منجر به امادگی و برانگیختن بیشتر در همسرتان خواهد شد.

 

کف پا

چطور آنرا پیدا کنیم:مارک میشلز راهنمای مسایل جنسی می گوید:مردان نسبت به زنان ميزان بیشتری از عصب ها را در پاهای خویش دارند. یک نقطه فشار در حدود یک سوم پائین تر از انگشت سوم، درست در برابر قوس در مرکز پا وجود دارد. فشار دادن این نقطه ممکن است جریان خون در بدن را افزایش دهد و مرد را برای رابطه جنسی آماده تر کند.

 

چه طور همسرتان را تحریک کنید:پیش زمینه را با ماساژ از پا آغاز کنید، یک حوله گرم آماده داشته باشید و بعد از آن پای او را روی دامان خود قرار دهید. از حوله گرم برای مالش دادن و گرم کردن پا استفاده کنید، بعد از آن با گذاشتن انگشت شست روی این نقطه و به آرامی مالش دادن پیرامون آن، روی برانگیختن ناحیه تحریک تمرکز کنید.

 

نوک سینه ها

برخی مردان بسیار نوک سینه حساسی دارند.اما بعضی خيلي طرف دار این قسمت نیستند. برای این که بفهمید مرد شما جزء کدام گروه است با بوسیدن و نوک زبان، نوک پستان مردان را لمس کنید. از وی سوال کنید که آیا علاقمند است تا ادامه دهید.

 

دیگر قسمت های بدن هم مانند انگشت شست، چین زیر باسن، استخوان خاجی، داخل ران و زیر بغل هم شامل می شود که می توانید از طریق این نقاط  هم شوهر خود را برانگیخته کنید.

 

گردآوری: بخش زناشویی بیتوته

 

 دانستنیهای قبل و بعد از ازدواج

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------