آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار اقتصادی,سبد کالا

نایب رئیس اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای: درباره سبد کالایی جدید هیچ ابلاغی به ما نشده است

نائب رئیس اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای اعلام کرد که تا کنون هیچ ابلاغیه‌ای درباره چگونگی و جزئیات اجرای سبد کالای حمایتی…


اجرای کامل همسان سازی حقوق بازنشستگان بالای ۸۰سالاخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

همسان‌سازی کامل حقوق ۵۷۴ نفر از بازنشستگان شهرداری تهران که ۸۰ سال به بالا سن دارند، طی دو سال انجام می‌شود.

به گزارش ایلنا، در جلسه هیات مدیره سازمان بازنشستگی شهرداری تهران مقرر شد همسان‌سازی کامل حقوق بازنشستگانی که دارای ۸۰ سال سنت یا بیشتر هستند، طی دو سال صورت پذیرد که امسال تا سقف ۵۰ درصد این افزایش محقق می‌شود.

 

این موضوع که به پیشنهاد مدیرعامل سازمان بازنشستگی در جلسه هیات مدیره سازمان مطرح شد مورد بحث و بررسی قرار گرفت و علیرغم بار مالی بالای آن، در پایان اعضای هیات مدیره به این پیشنهاد رای مثبت دادند.

 

این در حالی است که قانون یک دوره زمانی پنج ساله را برای عملیاتی شدن همسان‌‌‌‌سازی حقوق بازنشستگان در نظر گرفته است اما سازمان بازنشستگی شهرداری تهران با مدیریت منابع موجود تصمیم گرفته است برای این گروه طی دو سال انجام شود.

 

لازم به ذکر است سازمان بازنشستگی شهرداری تهران آمادگی دارد تا پس از ابلاغ قانون همسان‌‌‌سازی حقوق بازنشستگان از سوی دولت، این قانون را سریعا عملیاتی و اجرا کند.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------