دیجیتال بلیدینگ جدیدترین تکنیک آرایش دائمتفاوت دیجیتال بلیدینگ و میکرو بلیدینگ , دیجیتال بلیدینگ لب , ماندگاری دیجیتال بلیدینگ

دیجیتال بلیدینگ ابرو

 

دیجیتال بلیدینگ ابرو؛ به زیبایی ابرو اهمیت دهید! 

دیجیتال بلیدینگ یکی از جدیدترین تکنیک های آرایش دائم صورت است که میتوانید برای آرایش چشم ها ، ابروها و لب ها از آن استفاده کنید.

دیجیتال بلیدینگ یکی از جدیدترین تکنیک های آرایش دائم است که با سوزن های نانو بسیار ظریف و قلم مخصوص رنگدانه ها داخل پوست کاشته می شوند. از آنجا که با دیجیتال بلیدینگ میتوان خط و سایه ایجاد نمود از این روش میتوان برای آرایش نیمه دائم لب ها ، خط چشم و ابرو استفاده کرد. 

 

با استفاده از این روش همیشه چشم ها، ابروها و لب های شما آرایش خاص خود را دارند.

خانم هایی که دوست دارند همیشه خط چشم زیبایی داشته باشند میتوانند با تکنیک دیجیتال بلیدینگ خط چشم دائمی بکشند.

 

دیجیتال بلیدینگ چیست؟

دیجیتال بلیدینگ زیر مجموعه میکروپیگمنتیشن است. در این روش ضمن حفظ زیبایی و ظرافت میکروبلیدینگ کمترین آسیب ممکن به پوست وارد می شود و ماندگاری بالایی دارد. 

دیجیتال بلیدینگ جدیدترین روش آرایش دائم است که با دستگاه میکروپیگمنتیشن و کارتریج نانو مخصوص دیجیتال بلیدینگ استفاده می شود. در این روش رنگدانه ها با ایجاد منافذ بسیار ظریف در عمق پوست بین درم و اپیدرم تزریق می شوند. 

به دلیل ظرافت سوزن های استفاده شده نتیجه دیجیتال بلیدینگ بسیار طبیعی خواهد بود. 

  

دیجیتال بلیدینگ ابرو , دیجیتال بلیدینگ چیست , عوارض دیجیتال بلیدینگ ابرو

دستگاه دیجیتال بلیدینگ 

 

تفاوت دیجیتال بلیدینگ و میکروبلیدینگ

در روش میکروبلیدینگ با کشیدن تیغ مخصوص به صورت دستی روی پوست ، رنگدانه ها وارد پوست می شوند. میکروبلیدینگ فقط برای آرایش دائم ابرو کاربرد دارد و با کشیدن خطوط ظریف ظاهری طبیعی به ابرو میدهد ولی از آنجا که فشار تیغه در این روش کاملا دستی انجام می شود ماندگاری یا آسیب ندیدن دائمی پوست به مهارت آرایشگر شما و کنترل روی میزان فشار تیغه روی پوست بستگی دارد. 

 

یک اشتباه کوچک در میکروبلیدینگ یا لرزیدن دست میتواند منجر به پاره شدن پوست شود ، بازسازی پوست زمان بر بوده و ممکن است جای زخم روی پوست برای همیشه ماندگار شود. از آنجا که هنگام ایجاد برش روی پوست مقداری از رنگ همراه خون از پوست خارج می شود  و رنگدانه کمتری در پوست باقی می ماند ماندگاری کمتری نسبت به دیجیتال بلیدینگ خواهد داشت. 

 

ولی در دیجیتال بلیدینگ رنگدانه ها با استفاده از دستگاه مخصوص و سوزنهایی با قطر نانو وارد پوست می شوند که نیازی به کنترل فشار از سوی آرایشگر ندارد و ضمن ایجاد نتایج بسیار ظریف و زیبا هیچ گونه آسیبی به پوست وارد نمی کند. 

 

ورود و خروج سوزن های ظریف در دیجیتال بلیدینگ هیچگونه پارگی روی پوست ایجاد نمی کند بنابراین ترمیم خیلی سریعتر انجام شده و احتمال ایجاد بافت اسکار وجود ندارد. 

رنگدانه های در این تکنیک داخل پوست قرار می گیرند و بعد از ترمیم پوست ریزش ندارند به همین خاطر ماندگاری بالا بین 1 – 2 سال خواهد داشت. 

میکروبلیدینگ فقط برای ابرو مناسب است ولی از دیجیتال بلیدینگ میتوان برای کشیدن خط چشم و آرایش دائم لب استفاده کرد. 

 

دیجیتال بلیدینگ لب , ماندگاری دیجیتال بلیدینگ , آرایش دائم

تفاوت دیجیتال بلیدینگ و میکروبلیدینگ

 

دیجیتال بلیدینگ ابرو 

برای زیبایی بیشتر ، پهن تر کردن ابروها یا اصلاح نواقص ابرو ، کم پشت بودن ابروها ، عدم تقارن ، پوشانده جای بخیه زخم و غیره میتوانید از دیجیتال بلیدینگ استفاده کنید. 

با تکنیک دیجیتال بلیدینگ ابرو ، خطوطی ظریف تر از تار مو با کاشت رنگدانه توسط دستگاه ایجاد می شود. در این روش علاوه بر ایجاد خطوط ظریف میتوان سایه پودری و طبیعی هم روی ابروها ایجاد کرد. 

یا این که از ترکیب خطوط و سایه برای قاب ابرو استفاده کرد که به نام تکنیک تلفیقی شناخته می شود. 

 

ماندگاری دیجیتال بلیدینگ ابرو : ماندگاری دیجیتال بلیدینگ ابرو بین 6 ماه تا 2 سال است . به طور کلی آرایش دائم روی پوست های خشک دوام بسیار بیشتری از پوست های چرب  دارد. 

 

دیجیتال بلیدینگ چیست , عوارض دیجیتال بلیدینگ ابرو , روش دیجیتال بلیدینگ ابرو

دیجیتال بلیدینگ لب 

 

دیجیتال بلیدینگ لب 

با دیجیتال بلیدینگ لب میتوانید رژلبی همیشگی و ملایم داشته باشید که همیشه ظاهری شاداب به صورتتان می بخشد. اگر لب هایی کبود و بی رنگ دارید میتوانید از این روش برای رفع این مشکلات استفاده کنید. 

 

افرادی که مشکل عدم تقارت لب دارند یا لب هایشان در اثر زخم و بخیه دچار عدم تقارن شده هم کاملا مناسب است و میتوانند از این روش برای قرینه سازی لبهایشان استفاده کنند. در این روش با کارتریج های میکروپیگمنتیشن با سوزن هایی به قطر نانو ، رندگدانه های متناسب با رنگ لب در پوست لب کاشته می شوند. 

 

این رنگدانه ها در ابتدا بسیار پررنگ هستند و برای دیدن رنگ اصلی باید 5 – 7 روز صبر کنید ، رنگ باقی مانده حالتی ملایم داشته و ظاهری بسیار طبیعی به لب ها میدهد. 

ماندگاری دیجیتال بلیدینگ لب : ماندگاری دیجیتال بلیدینگ لب ها بسیار بالا و حدود 1 – 3 سال است. 

 

نکات لازم برای دیجیتال بلیدینگ لب

• یک روز قبل از دیجیتال بلیدینگ لب باید قرص ضد تبخال آسیکلوویر استفاده کنید و تا 3 روز بعد ادامه دهید.

• بعد از دیجیتال بلیدینگ لب ، نباید اجازه دهید پوست لب ها خشک شود و به صورت مداوم با پماد ویتامین آ چشمی لب ها را چرب کنید. 

• تا 3 روز بعد نباید دخانیات مصرف کنید.

• تا 3 روز لب ها را در معرض آب قرار ندهید. 

• 2 روز بعد از دیجیتال بلیدینگ لب ها شروع به پوسته ریزی میکند ولی به هیچ وجه نباید این پوسته ها را جدا کنید و آسیب بیشتری بوجود بیاورید و صبر کنید خود به خود لب ها ترمیم شوند. 

• با اتمام پوسته ریزی لبهایی زیبا و شاداب با رنگی ملایم خواهید داشت. 

 

عوارض دیجیتال بلیدینگ ابرو , روش دیجیتال بلیدینگ ابرو , مدل ابرو دیجیتال بلیدینگ

دیجیتال بلیدینگ چشم

 

دیجیتال بلیدینگ چشم

دیجیتال بلیدینگ چشم یکی از روشهای آرایش دائم است که با دستگاه و کارتریج مخصوص آمیا قابل انجام است. در این روش با استفاده از کارتریج های مخصوص میتواند خطی در اطراف بن مژه ، خط چشم یا سایه چشم ایجاد نمود تا همیشه آرایشی طبیعی و ملایم داشته باشید. 

ماندگاری دیجیتال بلیدینگ چشم : ماندگاری دیجیتال بلیدینگ خط چشم بین 1 – 3 سال است. 

با کشیدن یک خط چشم ظریف در سرتاسر بن مژه ها ، مژه هایتان پرتر دیده می شوند و چشمانتان شادابی بیشتری پیدا میکنند. 

اگر وقت آرایش روزانه را ندارید و با میخواهید در باشگاه و استخر هم آرایش داشته باشید یا کشیدن خط چشم متقارن برایتان کار سختی است میتوانید با دیجیتال بلیدینگ خط چشم و سایه نیمه دائم با ماندگاری بالا داشته باشید. 

بعد از دیجیتال بلیدینگ چشم روزانه حداقل یک بار باید آرایش چشم را با پماد ویتامین آ چرب کنید.

 

عوامل موثر بر ماندگاری دیجیتال بلیدینگ 

• هر چه پوست چرب تر باشد ماندگاری دیجیتال بلیدینگ کمتر است.

• مراقبت های بعد از دیجیتال بلیدینگ

• در روزهای اول نباید ابرو زیاد چرب شود و فقط در صورتی که احساس خشکی در پوست • روزی یک بار ویتامین آ چشمی روی ابروها بزنید. 

• بعد از دیجیتال بلیدینگ تا 3 روز نباید ابروها در معرض آب قرار بگیرند. 

• قرار گرفتن در معرض آفتاب ، استخر رفتن و برنزه کردن ماندگاری دیجیتال بلیدینگ را کاهش می دهد. 

 

نکات لازم برای دیجیتال بلیدینگ

برای هر فرد باید کارتریج مخصوص و یک بار مصرف یا کاملا استریل و ضد عفونی شده استفاده کرد. 

اغلب کارتریج های استفاده شده برای آرایش دائم دارای کارتریج های فنری هستند که باعث می شوند خون و لنف از سوزن کارتریج به هندپیس دستگاه برسد در نتیجه احتمال انتقال بیماری در این کارتریج ها وجود دارد بنابراین برای دیجیتال بلیدینگ باید مراقب باشید که حتما از کارتریج هایی برایتان استفاده شود که به جای فنر غشایی به نام ممبران داشته باشند تا از انتقال خون و لنف به هندپیس پیشگیری نماید. 

 

گردآوری : بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------