روش آسان کوچک کردن بینی با آرایشكوچك كردن بيني با آرايش, كوچك كردن بيني با آرايش ساده, اموزش كوچك كردن بيني با ارايش,

كوچک كردن بينی با آرايش

 

روش های کوچک کردن بینی با آرایش

یکی از اصلی ترین کاربردهای آرایش این است که عیب های صورت را می‌پوشاند یا اصلاح می‌کند. برای اینکه بینی شما کوچک‌تر نشان داده شود، می توانید از این چند تکنیک آرایشی استفاده کنید و با کانتور کردن بینی، ظاهر آن را عوض کنید.

چنانچه حس می‌کنید بینی بزرگی دارید که با دیگر اجزای صورت شما تناسب ندارد، جای نگرانی نیست. با کمک لوازم آرایشی و استفاده از چند ترفند می‌توانید بینی خود را کوچک‌تر نشان دهید.

 

كوچك كردن بيني با آرايش, كوچك كردن بيني با آرايش ساده, اموزش كوچك كردن بيني با ارايش,

اموزش كوچك كردن بيني با ارايش

 

کوچک کردن بینی با آرایش

کانتورینگ و هایلات یعنی چه؟

یعنی با استفاده از سایه و لوازم آرایشی که از پوست شما تیره‌تر یا روشن‌تر هستند، بینی‌تان را باریک‌تر و کوچک‌تر نشان دهید. با این حال، فراموش نکنید که از این شیوه، بینی شما به طور واقعی کوچک‌تر نخواهد شد. همینطور، چنانچه شما یک بینی بسیار دراز داشته باشید، کانتور کردن سبب نمیشود بینی‌تان از نیمرخ کوتاه‌تر به چشم بیاید. در موقع کانتورینگ صورت به این نکات دقت کنید:

 

می‌توانید از لوازم آرایش پودری یا کرمی استفاده کنید. البته مخفی کردن لوازم آرایش پودری راحت تر است. برای کوچک کردن بینی با آرایش یادتان باشد از لوازم آرایش مات استفاده کنید، نه براق. چون پوست‌تان چرب به نظر می‌رسد.

 

حواس‌تان به تناژ رنگ پوست‌تان نیز باشد! تناژ پوست بعضیها، زرد/گرم است. در صورتیکه تناژ پوست برخی دیگر، صورتی/سرد است.

 

رنگ سایه تیره را به گونه ای انتخاب کنید که از رنگ طبیعی پوست‌تان ۲ یا ۳ درجه تیره‌تر باشد. رنگ سایه روشن (هایلایتر) را به گونه ای انتخاب کنید که از رنگ طبیعی پوست‌تان ۲ یا ۳ درجه روشن‌تر باشد.

 

برای کانتورینگ، ابزار مخصوصی احتیاج است. چنانچه از لوازم آرایش پودری استفاده می‌کنید، یک قلم‌مو نرم انتخاب کنید. در صورتیکه از لوازم آرایش کرمی استفاده می‌کنید، یک قلم‌مو با موی سفت‌تر انتخاب کنید. برای محو کردن هم از اسفنج‌های مخصوص کانتورینگ استفاده کنید که یک سرشان قدری تیزتر است.

 

پیش از کانتورینگ، از پرایمر آرایشی یا کرم‌پودر استفاده کنید. این کار سبب می‌شود منفذها و عیب های پوست‌تان مخفی شود. همینطور، محو کردن کانتور آسان تر می‌شود. به یاد داشته باشید که رنگ پرایمر، حتما باید با رنگ پوست‌تان یکی باشد. برای اطمینان، زمان خرید پرایمر، نخست آن را روی پوست صورت امتحان کنید.

 

كوچك كردن بيني با آرايش, كوچك كردن بيني با آرايش ساده, اموزش كوچك كردن بيني با ارايش,

روش كوچك كردن بيني با ارايش

 

صورت خود را شسته و کرم پایه را بزنید

برای آغاز هر نوع آرایشی احتیاج است که نخست پوست صورت خود را مرطوب کنید. شما می توانید از هر نوع کرم مرطوب کننده ای که به پوست تان می سازد برای این کار استفاده کنید. آن را در همه صورت تان و قدری از آن را نیز روی گردن تان بمالید. آنگاه می توانید کرم پایه را روی صورت تان بکشید.

 

بعضی اشخاص میل دارند کرم پایه و مرطوب کننده را برای گرفتن تاثیر بهتر ترکیب کنند اما هر دو روش خوب است. کرم پایه ای را انتخاب کنید که رنگ آن به همه پوست تان از جمله پوست گردن تان نزدیک باشد. باید رنگ کرم پایه را طوری انتخاب کنید که زمانی که آن را به صورت خود زدید مثل این نباشد که ماسک زده اید و رنگ آن با گردن تان فرق داشته باشد.

 

برای کشیدن دو خط در اطراف بینی خود قلم زاویه دارتان را به پودر/کرم/سایه کانتور بزنید و این دو خط را بکشید. کانتور خود را آهسته بزنید زیرا پاک کردن این مواد سخت است.

 

شیوه درست کانتورینگ برای انواع بینی

- چنانچه بینی از بالا تا پایین پهنی دارید ، خط خود را از نوک ابرو تا بالای پره های بینی بکشید و برای طبیعی به نظر رسیدن ،آن را در نوک ابرو ترکیب کنید .

 

- در صورتیکه دارای پره های بینی پهن هستید ، خط کانتور را از بالا تا پایین کشیده و آنگاه یک خط کوچک به طرف بیرون روی پره های بینی بکشید.

 

- چنانچه نوک بینی شما نسبت به قسمت های دیگر بینی پهن تر است ، خط کانتور را از بالا تا پایین کشیده و آنگاه دو خط مثل فلش به طرف داخل بکشید تا نوک بینی شما لاغر دیده شود.

 

- بینی‌های کج بعضی وقتها بزرگ تر به نظر می‌آیند. هر دو طرف بینی را سایه بزنید. از گوشه داخلی چشم آغاز کنید و تا بالای نوک بینی ادامه بدهید. به جای کانتور کردن بینی تلاش کنید تا حد امکان خطوط را صاف تر کنید.

 

كوچك كردن بيني با آرايش, كوچك كردن بيني با آرايش ساده, اموزش كوچك كردن بيني با ارايش,

چگونه با آرایش بینی را کوچک کنیم

 

محو کردن آرایش

در آخر، با یک برس نرم و بزرگ، کانتور و هایلات را ناپدید کنید. این کار، خط‌های پررنگ را ناپدید می‌کند. برای محو کردن، برس را روی خط هایلایت، از کنار بینی، به طرف کنار صورت بکشید. آنگاه روی آن پودر تثبیت کننده آرایش بزنید.

 

یادتان باشد:

درصورتیکه نوک بینی را سایه زده‌اید، با چرخش برس، آن را محو کنید.

درصورتیکه دو طرف سوراخ‌های بینی را سایه زده‌اید، حتما با برس خطوط آن را محو کنید.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X پزشکی ، بهداشتی ، درمانی,خدمات زیبایی ، کاشت مو ، پوست ، لیزر و و..

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023