آموزش درست کردن لاک ناخن در خانهچگونه لاک درست کنیم, درست كردن لاك ناخن, درست کردن لاک

درست كردن لاک ناخن

 

چگونه لاک درست کنیم؟

ساخت لاک ناخن آن هم در خانه به راحتی، حتما برای خانم ها بسیار جالب توجه است، لاک یکی از همراهان همیشگی دست های خانم ها است که خانم ها علاقه زیادی به این همراه دارند، پس در این مطلب همراه ما باشید.

لاک ناخن یکی از جذاب ترین و پراستفاده ترین لوازم آرایشی به حساب می آید که بیشتر خانم ها از آن استفاده می کنند، لاک ناخن تنوع زیادی در مدل و رنگ دارد و هر کس طبق سلیقه ای که دارد می تواند آن را انتخاب کند، انواع لاک های مخملی، اکلیلی و براق، صدفی، ژلی، مات و … که به ناخن های خانم های خوش سلیقه زیبایی می بخشد.

 

فروشگاههای بسیاری وجود دارند که انواع لاک ناخن را با تنوع زیاد برای فروش عرضه می کنند، حال آنکه شما می توانید لاک مورد نظر خود را با رنگ دلخواه خود در منزل تهیه کنید که حتما برای بسیاری از خانم ها جالب و مورد پسند می باشد؛ ساخت لاک ناخن در منزل هیچ سخت نیست و شما می توانید به آسانی این کار را انجام دهید.

 

چگونه لاک درست کنیم, درست كردن لاك ناخن, درست کردن لاک

چگونه لاک درست کنیم

 

درست کردن لاک ناخن در خانه 

مواد لازم برای درست کردن لاک ناخن در خانه 

- سایه چشم به رنگ دلخواه

- اکلیل

- برق ناخن 2 شیشه

 

چگونه لاک درست کنیم, درست كردن لاك ناخن, درست کردن لاک

طرز تهیه لاک

 

روش درست کردن لاک ناخن با سایه چشم و اکلیل

با کاغذ یک عدد قیف کوچک در اندازه ای درست کنید که دهانه ی آن اندازه دهانه ی شیشه برق ناخن باشد.

 

اکنون نوبت انتخاب رنگ لاک ناخن است ، از جعبه سایه چشم یک سایه به رنگ دلخواهتان بردارید.سایه چشمی که انتخاب کرده اید را خرد کنید جوری که کاملا پودر شود .

 

اکنون نوبت ریختن سایه پودر شده داخل شیشه هاست ، قیفی که اماده کرده اید را دهانه شیشه برق ناخن قرار دهید و سایه های پودر شده را داخل قیف بریزید ؛ درصورتیکه مقداری از آن در انتهای قیف گیر کرد می توانید با یک جسم نوک تیز مانند خلال دندان آن را رد کنید .

 

چگونه لاک درست کنیم, درست كردن لاك ناخن, درست کردن لاک

چگونه لاک بسازیم

 

در این بخش پودر رنگی شما کامل وارد شیشه برق ناخن شده است و نوبت مخلوط شدن آنهاست ؛ شیشه را تقریبا یک دقیقه به خوبی تکان دهید تا رنگ سایه کاملا در شیشه برق ناخن پخش شود ؛ لاک ناخن خانگی شما آماده است . توجه کنید که هر بار پیش از استفاده باید شیشه را خوب تکان دهید تا چنانچه مواد ته نشین شده اند پخش شوند.

 

چگونه لاک درست کنیم, درست كردن لاك ناخن, درست کردن لاک

چگونه لاک مخملی بسازیم

 

چگونه لاک مخملی بسازیم

به چند شیوه گوناگون می توان لاک مخملی را روی ناخن‌ها به وجود آورد. برای به وجود آوردن لاک مخملی به جز لاک ناخن، به پودرهای مخصوص لاک مخملی هم نیاز دارید که در رنگ‌های گوناگون در بازار وجود دارند.

 

نخستین شیوه اینکه، لاک هم رنگ با پودر لاک مخملی را بر روی ناخن بزنید و آنگاه پودر لاک مخملی را بر روی لاک پیش از خشک شدن بریزید. تحمل کنید تا خشک شود و سپس پودر اضافی را با یک قلموی تمیز کنار بزنید.

 

دومین شیوه هم این است که لاک را روی ناخن بزنید و انگشت خود را داخل ظرف پودر لاک مخملی بگذارید چنانچه تصمیم به طراحی و مدل خاصی را دارید، برای مثال تنها نوک ناخن خود را در ظرف بگذارید یا اینکه طراحی را با چسب مخصوص انجام دهید و وقتی که هنوز خشک نشده، ناخن را در پودر لاک فرو کنید و مثل شیوه قبل، مقدار اضافی آن را با قلمو پاک کنید.

 

شیوه دیگر اینکه پودر لاک مخملی را در برق ناخن بریزید و به آسانی لاک را بر روی ناخن بکشید.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی