آموزش آرایش افراد با چشم مشکی و پوست سفیدچشم مشکی, چشم مشکی زیبا, آرایش چشم مشکی دخترانه

آرایش چشم مشکی زیبا

 

نحوه آرایش چشم مشکی و پوست سفید

برای داشتن بهترین آرایش صورت باید میان رنگ پوست و رنگ چشم ها هماهنگی به وجود آید تا نتیجه ی کار رضایت بخش شود. در این قسمت به آموزش آرایش صورت با رنگ چشم مشکی و پوست سفید که شامل آرایش چشم مشکی دخترانه هم می شود، پرداخته ایم.

شیوه آرایش صورت با چشم مشکی و پوست سفید

 

- کرم پودر مورد نظر و یا ضد آفتاب را که در مورد پوستهای سفید هم می تواند رنگ پوست باشد و هم رنگ های دیگر که باید قدری پوست را از سفیدی کامل بیرون کنیم.

 

برای این کار از مقدار کمی کرم پودر هماهنگ با رنگ سفیدی پوست نه سفید تر از آن بلکه به گونه ای که پوست شما را به رنگ هلویی و صورتی زیبایی در آورد و فرق زیادی نیز با رنگ گردن نداشته باشد، استفاده کرده و یک لایه که همه منافذ پوست را بپوشاند بزنید و کمی مکث نموده تا کرم به صورت یکنواخت بر روی پوست شما بخوابد.

 

آنگاه اگر دوست داشتید که پوستتان از براقی و ماتی در بیاید می توانید از پنکیک هماهنگ با کرم پودر مصرفی استفاده نموده و صورت را برای آرایش مهیا کنید.

 

چشم مشکی, چشم مشکی زیبا,نحوه آرایش چشم مشکی و پوست سفید

آرایش چشم مشکی دخترانه

 

- برای آرایش چشم سایه ها را با رنگ لباس و متناسب با آن انتخاب نموده و برای زیر ساخت از رنگ ها روشن و رنگهای تیره را از بالا به پایین به ترتیب سایه ها را بزنید و چشمها را برای کشیدن خط چشم آماده کنید. اگر لباس شما مشکی است از سایه ی سفید برای زیر سازی در همه سطح پشت چشم تا نزدیک ابروها زده و بقیه ی سایه را با استفاده از خط چشمی که قرار است بکشید پر کنید.


- در آرایش چشم چون رنگ سفید با مشکی در تضاد هست استفاده از خط چشم سیاه و معمولی میان پوست و چشم به طور کامل جدایی انداخته و چهره و اعضای صورت را از هم تفکیک نموده و مانند نقاشی خواهد بود.

 

بهتر است برای زیبایی بیشتر و تناسب بین اجزای آن از سایه یا مدادهای دودی و خاکستری تیره برای کشیدن خط چشم استفاده نموده و به شکل هاله ای در پشت و زیر چشم کشیده و در آخر چشم به بیرون بکشید و آنگاه خط پشت چشم را در گوشه به شکل مثلثی پهن بکشید.

 

از مدادهای مشکی خشک داخل چشمها بکشید و فقط مژه های پلک بالایی چشمها را ریمل بزنید و از زدن ریمل به مژه های پلک پایینی پرهیز کنید.

 

چشم مشکی, چشم مشکی زیبا,روش آرایش چشم مشکی و پوست سفید

آرایش چشم مشکی

 

- در مورد آرایش چشمهای سیاه ریز، تنها درپشت چشمها خط چشم ظریف وباریک و بلندی کشیده و ریمل را هم بر روی مژه های بالایی و هم پایینی بکشید.

 

- برای چشمهای سیاه و پوست سفید بهتر است رنگ رژ لب را از رنگهای گرم و شاد مانند قرمز ،سرخابی و بنفش انتخاب کنید مخصوصا وقتی که لباستان مشکی است و در هنگامی که لباس به رنگهای دیگری است متناسب با رنگ لباس رژلبتان را انتخاب کنید.

 

چشم مشکی, چشم مشکی زیبا,  نحوه آرایش صورت با رنگ چشم مشکی و پوست سفید

نحوه آرایش چشم مشکی و پوست سفید

 

- رژگونه را بیشتر با رژ لب هماهنگ کنید با این فرق که چنانچه رژ لب را از رنگهای شاد و پر رنگ انتخاب می کنید رژ گونه را ملایم تر و بر عکس چنانچه رژ لب را کمرنگ انتخاب می کنید رژ گونه را پررنگ تر بزنید تا چهره ا ی با پوست سفید جذاب داشته باشید.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های آرایش و زیبایی(سلامت پوست، سلامت مو، لوازم آرایشی، آرایش مو، آرایش صورت و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------