تازه های آرایش صورت

آیا میکروبلیدینگ ابرو درد دارد

آیا میکروبلیدینگ ابرو درد دارد؟

درد میکروبلیدینگ ابرو عوارض جانبی میکروبلیدینگ ابرو درد میکروبلیدینگ ابرو یکی از موضوعات مهم در…

باید ها و نبایدهای آرایشی در زمستانآرایش در زمستان, نبایدهای آرایشی در زمستان, آرایش پائیز و زمستان

آرایش در زمستان

 

نکات مهم آرایشی در زمستان

آرایش پائیز و زمستان هم درست مانند لباس‌های این فصل باید با تغيير فصل ها عوض شوند. در این فصل ها هوا سرد و خشک و روزها کوتاه است. بنابراین آرایش پائیز و زمستان هم به طرف آرایش هایی با رنگ های گرم تر سوق پیدا می کند و همینطور محصولات مراقبت از پوست برای مقابله با خشکی و سوز هوا انتخاب می شوند.

زدن رژلب قرمز تیره

یکی از بهترین راهکارها برای داشتن ظاهر پاییزی و زیبا، زدن رژلب به رنگ قرمز تیره است. پیشنهاد رژلب به شما این است که در این فصل به رنگ های آلویی، زرشکی و آلبالویی روی آورید. رژلب قرمز تیره میتواند ظاهر جذاب و خیره کننده ای را به ویژه برای اشخاص دارای پوست روشن به ارمغان بیاورد. با زدن چنين رژلب جسورانه ای، ديگر نیازی به مانور دادن روی چشم هایتان نخواهید داشت. چرا‌که احتمالا تمایل ندارید ظاهر خود را تحت شعاع قرار دهید. سایه چشم و خط چشم خود را به حداقل برسانید و در مقابل تا میتوانید از ریمل چشم سایه استفاده نمایید. استفاده از مداد چشم هم مانعی ندارد.

 

آرایش در زمستان, نبایدهای آرایشی در زمستان, آرایش پائیز و زمستان

نبایدهای آرایشی در زمستان

 

از ضد افتاب غافل نشوید

اکثر افراد تصور می کنند که کرم مرطوب کننده در برابر هر چیزی از پوست محافظت می کند ولی این اشتباه است. در حقیقتت شما باید از پوست خود دربرابر افتاب زمستان هم محافظت کنید برای این که سبب آفتاب سوختگی می شود به ویژه چنانچه پوست حساسی دارید؛ بدین ترتیب به یاد داشته باشید برای محافظت از پوست خود دربرابر افتاب، از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

 

باید:گونه های خود را با رژ گونه صورتی و گلبهی آرایش کنید

یک خصوصیت دوست داشتنی زمستان و هوای سرد گل انداختن گونه هاست. شما میتوانید با استفاده از رژگونه هلویی و صورتی، این ظاهر طبیعی و جذاب را بازسازی کنید. استفاده از این رنگ رژ گونه، گرمی طبیعی پوست که در اثر سرما از بین رفته، به پوست برمی گرداند.

 

آرایش در زمستان, نبایدهای آرایشی در زمستان, آرایش پائیز و زمستان

فصل زمستان اینطوری باید آرایش کنید

 

آرایش چشم در زمستان

در صنعت مد برای سایه ی چشم در آرایش زمستانه بیش از رنگ های بسیار سرد و برّاق یا تیره انتخاب می شود. مثلا رنگ آبی یا سفید صدفی، رنگ محبوب این فصل است. سایه نقره ای، سفید صدفی، سایه های اکلیلی، بسیار مناسب آرایش زمستانه هستند. همینطور سایه ی چشم در آرایش زمستانه میتواند بسیار تیره باشد.

 

چه آرایش گربه ای تمیز با خط چشم دوست داشته باشید و چه آرایش اسموکی با مداد چشم، رنگ سیاه یک اصل در آرایش زمستانی است. رنگ سیاه و ذغالی آرایش چشم با رنگ روشن پوست در زمستان ترکیب فوق العاده ای می سازد.

 

آرایش در زمستان, نبایدهای آرایشی در زمستان, آرایش پائیز و زمستان

نکات آرایش زمستانی

 

نکته: خط چشم آبی و سبز طرفداران خود را دارد ولی متأسفانه این نوع رنگها در زمستان جذابیتی به چشم نمی دهند. ولی چنانچه دوست دارید قدری رنگ به چشم هایتان اضافه کنید، میتوانید از خط چشم طلائی استفاده کنید. در غیر اینصورت ، خط چشم دودی و ذغالی با بافت مخملی از بهترین مورد ها هستند.

 

در فصل زمستان از سایه ی طلائی و مسی هم میتوان به راحتی هم در روز و هم در شب استفاده کرد؛ تنها کافی است قدری درخشش و تیرگی روشنی آنرا کم و زیاد کنیم. چنانچه سایه متالیک و طلائی را دوست ندارید، میتوانید از رنگ های قهوه ای، بنفش تیره، خاکستری با بافتی مات استفاده و در عین حال استایل خودتان را حفظ کنید.

 

روی مرطوب کننده های آرایشی تمرکز کنیم

با سخت و خنک شدن هوا، نگرانی اول ما باید حفظ رطوبت پوست مان باشد. به جای زیرسازی دائمی، بهتر است از پرایمرهای مرطوب کننده،بی‌بی کرم (BB کرم ها) و ضد افتاب ها( بله – در زمستان هم استفاده از ضد افتاب مهم است، زیرا اشعه ماورا بنفش خورشید کم تر نمی شود.) استفاده کنیم. خشک شدن پوست، آخرین چیزی است که میخواهید چون علاوه بر اسیب های پوستی سبب ترک و پوسته پوسته شدن آرایش می شود.

 

آرایش در زمستان, نبایدهای آرایشی در زمستان, آرایش پائیز و زمستان

آرایش زمستانه

 

با سایه های رنگارنگ خداحافظی کنید

سایه چشم طلایی، مسی، برنزی و بطور کلی سایه های برّاق مناسب فصل سرما هستند. چنانچه این رنگ ها را دوست ندارید و یا احساس می کنید شجاعت استفاده از آن ها را ندارید، سایه های متالیک و برّاق در طیف رنگ های ارغوانی تیره، خاکستری مایل به قهوه ای و خاکستری مورد های بسیار خوبی برای آرایش زمستانه می باشند.

 

ابروها را کمی پهن تر آرایش کنید

لازم نیست حتماً از مداد ابرو برای ضخیم کردن ابروها استفاده کنید. ابروها را به طرف بالا شانه نموده و کمی به آن پودر سایه ابرو بزنید تا تیره تر بنظر برسند. کلفت کردن بی اندازه آنها چهره را خشن و اخمو نشان می دهد.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------