کیف کفش  پوشاک و مد,لباس و پوشاک زنانه و مردانهX

تازه های آرایش مو


رنگ موی شرابی,انواع فرمول و ترکیب رنگ موی شرابی,انواع ترکیب رنگ مو شرابی

رنگ موی شرابی

رنگ موی شرابی فرمول رنگ موی شرابی رنگ مو شرابی، معمولاً به همه رنگ چهره ها می آید از این جهت همه…


فرمول رنگ موی قهوه ای شکلاتیرنگ موی قهوه ای شکلاتی,رنگ مو شکلاتی ,فرمول ترکیبی رنگ موی قهوه ای شکلاتی

رنگ موی قهوه ای شکلاتی

 

رنگ مو قهوه ای شکلاتی

رنگ مو قهوه ای شکلاتی از انواع رنگ موهای محبوب و پرطرفدار در بین خانم‌ها است و این رنگ مو میتواند جذابیت خاصی را به چهره خانم‌ها ببخشد. رنگ مو قهوه ای شکلاتی در انواع طیف های قهوه ای شکلاتی تیره و قهوه ای روشن موجود است و شما میتوانید از بین این رنگ موهای مختلف رنگی مناسب را انتخاب کنید.

رنگ مو شکلاتی از گروه رنگ های شاد و پر جنب و جوش گرمی است که از فصلي به فصل ديگر در جریان بوده و استفاده از آن مثل بعضی از رنگ موها مانند عسلی به فصل خاصی تعلق ندارد.

 

رنگ موی قهوه ای شکلاتی,رنگ مو شکلاتی ,فرمول ترکیبی رنگ موی قهوه ای شکلاتی

رنگ مو شکلاتی

 

رنگ موی قهوه ای شکلاتی هم مانند تمامی رنگ های ديگر مانند رنگ موی نسکافه ای، رنگ موی زیتونی، رنگ موی عسلی، رنگ موی دودی، رنگ موی شرابی و … دارای تناژ های سرد و گرم بوده و از ترکیب آن با رنگ های ديگر میتوان به ترکیبات بسیار جذابی رسید که علاوه بر یک رنگ مو جدید بر روی کل موها، میتوان از آن ها بعنوان لایت هایی زیبا در کنار تکنیک های جذابی مانند آمبره و بالیاژ هم استفاده کرد.

 

رنگ موی قهوه ای شکلاتی در انواع طیف های قهوه ای شکلاتی تیره و قهوه ای روشن موجود هست و میتوانید بین این رنگ موها یکی را انتخاب کنید و به موهای خویش تنوع بدهید.

 

رنگ موی قهوه ای شکلاتی,رنگ مو شکلاتی ,فرمول ترکیبی رنگ موی قهوه ای شکلاتی

فرمول ترکیبی رنگ موی قهوه ای شکلاتی

 

فرمول ترکیبی رنگ موی قهوه ای شکلاتی

توجه داشته باشید که دستور کلی برای رنگ کردن موها این است که نخست باید ساقه موهای خویش را رنگ بزنید و پس از ۲۰ دقیقه مکث ریشه موهایتان را رنگ بزنید و پس از ۳۵ دقیقه مکث رنگ مو را از روی موهایتان بشویید. برای رنگ کردن موها با رنگ مو قهوه ای شکلاتی اول باید موهایتان را دکلره کنید و تا پایه ۸ برسانید آنگاه رنگ موهای زیر را با یکدیگر ترکیب کنید و روی موهای خود بزنید.

 

رنگ موی قهوه ای شکلاتی

رنگ موهای W6 و C6 و 1/3 و 7/31 را با اکسیان شماره 1 و واریاسیون نقراه ای 10 میل به خوبی ترکیب کنید آنگاه ترکیب این رنگ مو ها را بر روی موها با پایه 8 بزنید و بعد 25 تا 30 دقیقه مکث موهای خویش را بشویید. اندازه رنگ در این رنگ موی 2 برابر اکسیدان است.پایه ۸ دکلره- مدت زمان مکث:۳۵ دقیقه

 

رنگ موی قهوه ای شکلاتی,رنگ مو شکلاتی ,فرمول ترکیبی رنگ موی قهوه ای شکلاتی

رنگ موی شکلاتی تیره

 

مدل های رنگ مو قهوه ای شکلاتی

رنگ مو قهوه ای شکلاتی برای خانم‌ها در رده سنی مختلف مناسب است و این رنگ مو با انواع رنگ پوست ها مطابقت و همخوانی دارد و چنانچه شما تمایل دارید از رنگ مویی شیک و متفاوت استفاده کنید این رنگ مو میتواند برایتان انتخابی مناسب و ایده‌ال باشد.

 

خانم هایی که تمایل ندارند با رنگ کردن موهایشان سن آنها بالاتر بنظر برسد رنگ مو قهوه ای روشن میتواند برای شان مناسب باشد همینطور چنانچه شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید سفیدی موهایتان را بپوشانید میتوانید از طیف های گوناگون رنگ مو قهوه ای شکلاتی استفاده نمایید.

 

در فصل پاییز و زمستان برای رنگ کردن موها با رنگ قهوه ای شکلاتی بهتر است از طیف های تیره تر استفاده کنید و در تابستان و بهار برای رنگ کردن موهای خویش با رنگ قهوه ای شکلاتی بهتر است از طیف های روشن تر استفاده نمایید.

 

رنگ موی شکلاتی روشن

برای بدست امدن این رنگ کافی است نخست موهایتان را به پایه ۸ برسانید. آنگاه ۳۰ میل از رنگ های دودی شماره ۸ و بژ روشن را با ۲۰ میل از رنگ های شکلاتی متوسط و طبیعی ۸ و با اکسیدان یک درصد و مقدار بسیار کم واریاسیون نقره ای به اندازه یک سانت مخلوط کنید و به مدت ۳۰ تا ۴۵ دقیقه روی موهایتان بگذارید.

 

رنگ موی قهوه ای شکلاتی,رنگ مو شکلاتی ,فرمول ترکیبی رنگ موی قهوه ای شکلاتی

رنگ موی شکلاتی روشن

 

رنگ موی شکلاتی تیره

بهترین ترکیب برای رنگ شکلاتی تیره ۶۰ میل رنگ دودی شماره ۶ و نصف آن یعنی ۳۰ میل رنگ طبیعی شماره ۶ به اضافه ۲۰ میل رنگ دودی شماره ۷ و ۱۰ میل شکلاتی متوسط همراه با اکسیدان ۲۰ به اندازه ۱۵۰ میل و ۱۵ سانتیمتر واریاسیون نقره ای است.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

 
مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------