تثبیت کننده رنگ مو چیست؟تثبیت کننده رنگ مو ,تثبیت کننده رنگ مو چیست,محصولات تثبیت کننده رنگ مو

تثبیت کننده رنگ مو

 

تثبیت کننده رنگ مو چیست؟

پس از رنگ کردن موهایتان به وسیله یک آرایشگر حرفه ای با یک رنگ مو مناسب و جذاب تا مدت کوتاهی این رنگ مانند روز اول زیبایی خودش را دارد اما پس از گذشت زمان رنگ مو تغییر خواهد کرد اگر می خواهید مدت زمان تثبت رنگ مو را افزایش بدهید در این مطلب همراه ما باشید.

محصولات تثبیت کننده رنگ مو با ترکیباتی که دارند مو را آبرسانی کرده و چربی مو را تامین کرده و طول عمر رنگ مو را افزایش می دهد. ترکیبات موجود در این محصولات به ترمیم و باز سازی مو که دچار آسیب های رنگ مو شده اند کمک می کند.

 

تثبیت کننده رنگ مو ,تثبیت کننده رنگ مو چیست,ثبیت رنگ مو با شامپو

ثبیت رنگ مو با شامپو مخصوص رنگ مو

 

ثبیت رنگ مو با شامپو مخصوص رنگ مو

چنانچه نگران این هستید که پس از رنگ کردن مو رنگ آن به تدریج کمرنگ تر شود یکی از راه کارها برای آن شامپوهای زیادی که در بازار با نام شامپوی تثبیت کننده رنگ مو وجود دارد می باشد، که در آنها از ترکیب طبیعی و ملایم برای حفظ کردن رنگ مو استفاده شده است.

 

نکاتی برای تثبیت رنگ مو

- موهایتان هر روز شامپو نکنید چون این کار سبب می گردد رنگ موی شما کدر شود و زیبایی اولیه را نداشته باشد سعی کنید یک روز در میان موهایتان را بشویید.

 

- موهایتان را با آب داغ آبکشی نکنید چون آب داغ هم رنگ مو هایتان را خراب میکند و هم سبب ریزش موها می گردد.

 

تثبیت کننده رنگ مو ,تثبیت کننده رنگ مو چیست,ثبیت رنگ مو با شامپو مخصوص رنگ مو

تثبیت رنگ مو با روش های ماندگار

 

- پس از رنگ کردن موها، از براق کننده‌های ویژه استفاده کنید تا شفافیت مو حفظ شود. اغلب یک تا دو هفته استفاده از این محصولات کافی است.

 

- ریشه‌ی مو را رنگ کنید. وقتی که ریشه مو‌ها رشد می‌کند و می‌توانید قدری از رنگ شبیه موهایتان ، فقط به ریشه مو بزنید تا موهایتان یکدست باشد.

 

- چنانچه به استخر می روید کلر موجود در داخل آب استخر به رنگ مو صدمه زیادی می زند بنابراین قبل از آن موهای سرتان را با آب معمولی خیس کنید.

 

تثبیت کننده رنگ مو ,تثبیت کننده رنگ مو چیست,تثبیت رنگ مو با روش های ماندگار

ثبیت رنگ مو با شامپو

 

- برای اینکه از شفافیت موهایتان کم نشود، زیاد موهایتان را در معرض نور خورشید قرار ندهید چون نور خورشید رنگ مو را کم رنگ می کند چنانچه مجبورید ساعت زیادی را در خارج از منزل باشید از روغن های درخشان کننده مو  پیش از خارج شدن از خانه بر روی مو بزنید.

 

- استفاده همیشگی و زیاد از سشوار و وسایل گرمایشی به علت حرارتی که دارد رنگ مو را عوض می کند همینطور اسپری های حالت دهنده و تافت هم رنگ مو را کدر و مات می کند.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های آرایش و زیبایی(سلامت پوست، سلامت مو، لوازم آرایشی، آرایش مو، آرایش صورت و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------