راهنمای انتخاب رنگ ابرو متناسب با رنگ پوسترنگ ابرو مناسب پوست تیره, رنگ ابرو متناسب با پوست سفید, رنگ ابرو متناسب با رنگ پوست صورتی

انتخاب رنگ ابرو با توجه به رنگ پوست

 

راهنمای انتخاب رنگ ابرو برای پوست های تیره و روشن

در صورتی که موهایتان را رنگ کرده اید و میخواهید ابروهایتان را هم رنگ کنید تا چهره تان بازتر شود، مهم ترین نکته ای که باید رعایت کنید تناسب رنگ ابرو با رنگ پوست تان است. 

به صورت طبیعی رنگ ابرو با رنگ موها و رنگ پوست هماهنگی دارد ولی اگر موهایتان را رنگ کرده اید میتوانید رنگ ابرو را با رنگ مو هماهنگ کنید. برخی خانم ها ترجیح میدهند برای  باز تر شدن چهره ، رنگ ابروهایشان را تغییر دهند. 

 

مهم ترین نکته ای که برای رنگ کردن ابرو باید در نظر بگیرید این است که سعی کنید از رنگ مخصوص ابرو استفاده کنید . فرمول این رنگ ها مخصوص ابروها ساخته شده و به دلیل نزدیک بودن به چشم ، مواد شیمیایی کمتری در رنگ های به کار رفته اند تا حداقل آسیب به پوست اطراف چشم وارد شود .

 

اگر تصمیم گرفته اید ابروهای خود را رنگ کنید مهم ترین نکته ای که باید در نظر بگیرید تناسب رنگ ابرو با رنگ پوست است. حتما میخواهید بدانید کدام رنگ ابرو به پوست من می آید؟

 

انتخاب رنگ ابرو, رنگ ابرو متناسب با پوست تیره, رنگ ابرو متناسب با رنگ پوست روشن

رنگ ابرو مناسب پوست تیره

 

مثلا اگر رنگ مویتان قهوه ای تیره باشد و پوستی گندمی داشته باشید ، ابروهای مشکی تضاد بسیار زیبایی در چهره شما ایجاد میکند نیازی به رنگ کردنش ندارید. 

 

یا اگر پوستی سفید و روشن دارید و موهایتان را بلوند کرده اید در صورتی ابرو را هم به همان اندازه روشن کنید صورتتان بی روح میشود و مجبور خواهید شد با آرایش غلیظ این حالت را از بین ببرید.

 

رنگ کردن ابرو باعث تغییر زیادی در چهره میشود و اگر درست انتخاب کنید میتواند باعث جذاب تر به نظر رسیدن چهره و رنگ مو ها شود ولی اگر رنگ ابرو به رنگ پوستتان نیاید میتواند مانع از زیبایی شما شود.

 

در صورتی که رنگ موهایتان را از گروه شرابی ، فندقی و قرمز انتخاب کرده اید صرف نظر از هر رنگ پوستی که دارید بهتر است ابروها را تیره نگه دارید.

 

میتوانید در اولین قدم از سایه های متفاوتی روی ابرو استفاده کنید و تاثیر آن را روی چهره خود ببینید و سپس ابرویتان را رنگ کنید. معمولا رنگ قهوه ای با اغلب رنگ پوست ها سازگار است و میتوانید با این رنگ کار خود را شروع کنید. 

 

در ادامه مقاله راهنمای انتخاب رنگ ابرو برای پوست روشن و تیره را با هم مرور میکنیم. اگر میخواید بدانید کدام رنگ ابرو با کدام رنگ پوست متناسب است با ما همراه شوید .

 

رنگ ابرو متناسب با رنگ پوست صورتی, رنگ ابرو متناسب با پوست سبزه, انتخاب رنگ ابرو

رنگ ابرو متناسب با پوست سفید

 

انتخاب رنگ ابرو متناسب با رنگ پوست سفید

قبل از این که بخواهید رنگ ابرویتان را با رنگ موهایتان یکی کنید باید رنگ پوست خودتان را در نظر بگیرید. 

معمولا رنگ ابروی روشن به پوست سفید نمی آید. 

مثلا کسی که پوست سفید با ابروی مشکی دارد ولی موهایش را بلوند کرده بهتر است رنگ ابروی خود را 2 درجه روشن کند ولی نباید ابروهایش بلوند شوند چون حالت بی روحی به چهره خواهد داد . 

 

اگر رنگ موهایتان را از گروه زیتونی انتخاب کرده اید و پوستتان سفید است. بهتر است رنگ ابرو 1 - 2 درجه روشن تر از رنگ موهایتان باشد. 

 

اگر پوست روشن و موی تیره دارید ، رنگ بلوند خاکستری و قهوه ای روشن برای ابروهایتان مناسب است. مثلا میتوانید ابروها را بلوند نموده و از یک سایه خاکستری برای آن ها استفاده کنید. 

 

اگر پوست سفید ، مو و ابروی مشکی دارید نیازی به رنگ کردن ابروها ندارید و فقط میتوانید با یک سایه خاکستری به سادگی جلوه بسیار زیبایی به ابروهایتان بدهید و کادر ابرو را مشخص کنید. 

 

یک توصیه به  خانم ها یی که پوست سفید دارند است است که باید رنگ ابرویشان یک درجه روشن تر از رنگ مو باشد. 

 

سعی کنید حتی اگر موهایتان بلوند یا قهوه ای است از استفاده رنگ های گرم یا مابل به قرمز برای ابروها خود داری کنید . همیشه سایه روشن تر جلوه ای طبیعی تر به چهره شما میدهد. 

 

انتخاب رنگ ابرو متناسب با رنگ پوست صورتی

اگر رنگ پوستتان سفید و روشن است ولی توناژ صورتی دارد میتوانید از رنگ های گرم برای ابروهایتان استفاده کنید. 

 

انتخاب رنگ ابرو متناسب با پوست سبزه

بر خلاف افرادی که پوست سفید دارند ، رنگ ابروی روشن به پوست سبزه می آید و چهره را بازتر و زیباتر میکند. بنابراین توصیه میشود از رنگ موی روشن استفاده کنند تا به رنگ ابرو و رنگ پوستشان بیاید. 

 

اگر رنگ مویتان از گروه زیتونی است برای پوست تیره بهتر است رنگ ابرو را کاملا روشن کنید. 

 

رنگ ابرو مناسب پوست تیره, رنگ ابرو متناسب با پوست سفید, رنگ ابرو متناسب با رنگ پوست صورتی

رنگ ابرو مناسب پوست سبزه

 

انتخاب رنگ ابرو متناسب با پوست زیتونی

بهترین رنگ ابرو برای پوست زیتونی ، قهوه ای روشن تا متوسط است . اگر پوستتان زیتونی است یا علاقه زیادی به برنزه کردن دارید بهترین رنگ ابرو برای شما قهوه ای متوسط است و باعث جلوه بهتر چهره شما میشود. 

 

انتخاب رنگ ابرو متناسب با پوست تیره

بهترین رنگ ابرو برای پوست تیره ، رنگ مات قهوه ای است. اگر پوست شما تیره متمایل به سیاه است سایه قهوه ای روشن تا متوسط ولی با پوشش مات را امتحان کنید. رنگ ابروی شما باید 1 – 2 درجه روشن تر از رنگ پوستتان باشد تا روی صورت بنشیند و مشخص باشد. 

 

گردآوری : بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X پزشکی ، بهداشتی ، درمانی,سایر موارد

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023