خاویار تراپی چیست و چه فوایدی دارد؟خاویار تراپی, خاویار تراپی چیست, خاویار تراپی برای چه موهایی مناسب است, فواید خاویارتراپی

خاویار تراپی چیست

 

فواید خاویار تراپی برای مو

خاویار تراپی یکی از انواع تراپی هاست که از محصولات خاویار استفاده می شود. این محصولات دارای مواد معدنی و ویتامین ها هستند این موارد شامل ویتامین A است که مانع از ریزش موها و ریزش موهای شما می شود ، ویتامین D که از ریزش مو پیشگیری می کند و اسیدهای چرب امگا ۳ هم به شما کمک می کند موهای شما مرطوب شود.

خاویار تراپی چیست؟

خاویار تراپی از کمتر تراپی های مو است که بعد از اولین جلسه تاثیرات آن به آشکار دیده می شود. دانه خاویار دارای اسید آمینه، پروتئین، اسید چرب، ید و عناصر نادری است که سبب احیای مو و پوست سر می شود.

 

ماسک آن شامل Abbysine که کاملا التیام بخش است و خاصیت ضد آلرژی دارد. Gluco_lipid در خاویار، ترکیبات فعال چربی دارد. ماده Cerammide این ماسک، احیا کننده و مقاوم کننده فیبر موهاست. ماده Cationic Derivatives موها را لطیف و درخشان می کند و گره ها را از بین می برد.

 

ویتامین های A و E در آن، خاصیت آنتی اکسیدان دارند. این ماسک دارای روغن های آرگان، کاملیا و املا می باشد که براق کننده و تغذیه کننده ی مو هستند.

 

خاویار تراپی, خاویار تراپی چیست, خاویار تراپی برای چه موهایی مناسب است, فواید خاویارتراپی

خاویار تراپی برای چه موهایی مناسب است

 

خاویار تراپی برای موهای زیر مناسب است:

- موهای کم حجم

- موهای نازک

- موهای آسیب دیده

- موهایی که به طور دائم رنگ یا دکلره شده اند

- موهای کدر

- موهای پر گره

 

خاویار تراپی, خاویار تراپی چیست, خاویار تراپی برای چه موهایی مناسب است, فواید خاویارتراپی

 فواید خاویارتراپی

 

چرا خاویار برای موهای شما مناسب است؟

خیلی ساده است این ماده دارای ویتامین ها و مواد معدنی است. این مواد دارای ویتامین A است که از ریزش موها جلوگیری می شود ، ویتامین D که از ریزش مو جلوگیری می کند و اسیدهای چرب امگا ۳ هم به شما کمک می کند موهای شما مرطوب شود.

 

خاویار تراپی چه تاثیراتی دارد؟

این مژده را می دهد که موهای شما را از ریشه تا انتها مرطوب کرده و آن را قدرتمندتر کرده و براق تر به چشم می آید. در حالی که برای موهای خشک ، صدمه دیده و خشک توصیه می شود و ولی موهای سالم هم کار می کند زیرا به محافظت آن کمک می کند.

 

خاویار تراپی, خاویار تراپی چیست, خاویار تراپی برای چه موهایی مناسب است, فواید خاویارتراپی

مزایای خاویارتراپی

 

خاویار تراپی چگونه انجام  می شود ؟

پس از شستن مو ماسک خاویار روی سرتان ماساژ دهید ، برس بزنید و پس از آن روی سرتان را کلاهی بپوشانید ، از پوست سر تا انتهای مو ، با ماسک پوشانده می شود.

 

آنگاه، موها در فویل قلع پیچیده و به مدت ۲۰ دقیقه زیر یک سشوار قرار بگیرید . ماسک در هنگام قرار دادن در زیر حرارت بهتر عمل می کند.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های آرایش و زیبایی(سلامت پوست، سلامت مو، لوازم آرایشی، آرایش مو، آرایش صورت و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022