احیای مو چیست و روشهای احیای مو کدامند؟احیای مو,احیای مو چیست,شیوه های مختلفی برای احیا مو

احیای مو چیست

 

چیزهایی که باید درباره روش‌های احیای مو بدانید

مو یکی از حیرت انگیز ترین و مهمترین عنصر زیبایی در خانم ها می باشد. تقریبا همه خانم ها تجربه عوض کردن رنگ مو را داشته اند. رنگها بیشتر از مواد شیمیایی درست می شوند و می توانند ضررهای های جدی به موها برسانند. یکی از شیوه های تغییر دادن رنگ مو، دکلره کردن مو می باشد. ولی دکلره سبب ضرر دیدن موها می شود. موهای آسیب دیده را باید احیا کرد.

شیوه های مختلفی برای احیا مو 

شیوه های مختلفی برای تقویت و احیا مو وجود دارد که از جمله‌ی این شیوه ‌ها می‌توان به کراتینه‌ کردن مو، بوتاکس مو و همینطور ریباندینگ برای صافی مو اشاره کرد. مواد و روش ‌های بکار رفته در هر یک از این شیوه ها مختلف بوده و به همین علت، اثر به کار گرفتن هر یک از این شیوه ‌ها در تقویت و احیا مو متفاوت خواهد بود.

 

ویتامینه کردن مو از جمله شیوه ‌های سنتی و قدیمی برای تقویت و احیا موها است. این شیوه مناسب افرادی است که بسیار زیاد موهایشان را رنگ و دکلره کرده اند و به همین علت، موهای آن‌ها خشن شده و دچار آسیب‌های زیادی شده است. همینطور برای افرادی که در  جاهای با آب و هوای خشک و گرمسیر زندگی می‌کنند، به کار گرفتن این شیوه برای تقویت و احیا مو خیلی مناسب است.

 

احیای مو,احیای مو چیست,شیوه های مختلفی برای احیا مو

شیوه های مختلفی برای احیا مو

 

فواید احیای موها

انجام ویتامینه‌ی مو سبب می‌شود موها شادابی پیدا کنند و همینطور با تقویت بافت‌های چربی موجود در موها، ظاهری زیبا‌تر و درخشان‌تر به موها می‌بخشد. باید اشاره کرد که در صورت به وجود آمدن آسیب‌های شدید در موها، به کارگفتن شیوه ویتامینه‌ برای تقویت موها مناسب نخواهد بود. شیوه دیگر برای تقویت موها و برطرف کردن آسیب‌های آن، شیوه بوتاکس مو است که به نسبت ویتامینه کردن شیوه جدید‌تری است.

 

احیای مو,احیای مو چیست,شیوه های مختلفی برای احیا مو

فواید احیای موها

 

در این شیوه با استفاده از مواد مخصوص، با نفوذ به ریشه‌ها و بافت‌های درونی موها آسیب‌های وارد شده به موها برطرف خواهند شد. بوتاکس کردن موها سبب می‌شود که حالت وز و خشن موها از بین برود. در شیوه دیگر یعنی کراتینه‌ی مو هم، با به کارگرفتن مواد ویژه به برطرف کردن آسیب‌دیدگی موهای بیش از حد فر و خشن و به وجود آمدن ظاهری صاف و براق برای آن مبادرت می‌شود.

 

شیوه‌های مختلفی مانند بوتاکس، کراتینه و ویتامینه برای تقویت و احیا موها به کار گرفته می شود.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------