نیسان مورانو جدید با تغییر قیافه آریایی می آید!نیسان مورانو،اخبار دنیای خودرو،خبرهای دنیای خودرو
نیسان مورانو جدید با تغییر قیافه آریایی می آید!

به گزارش عصر ایران، مورانو یکی از برندهای مهم نیسان در بازار جهانی و همچنین از آشناترین آن ها برای مخاطب ایرانی محسوب می شود. مورانو از سال 2015 بیش از 500 هزار دستگاه فقط در بازار آمریکا فروش داشته است.

 

در بازار ایران تریم هایی از نسل اول و دوم این خودرو حضور دارند.

 

مورانو از سال 2002 روی خط تولید قرار دارد و تا کنون 3 نسل از آن ارائه شده است. نسل سوم مورانو از سال 2015 وارد میدان شده و طبیعتا زمان مناسبی برای معرفی یک نسل جدید از آن است.

 

در همین رابطه، Kolesa که یکی از معتبرترین منابع منتشرکننده رندرهای خودرویی در جهان است اقدام به انتشار رندرهای جدیدی از مورانو نسل جدید کرده است.

 

نیسان مورانو،اخبار دنیای خودرو،خبرهای دنیای خودرو

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، قسمت دماغه به شدت تحت اثر طراحی شاسی بلند آریا نیسان قرار دارد. طراحی وی شکل در بافت جلوپنجره نیز کاملا مشخص است. حالت کوپه در ستون آخر، چراغ های اصلی یکپارچه عقب و استفاده از سپر با جزئیات اسپرت در قسمت عقب جلب نظر می کند.

 

در رابطه با پیشرانه نمی توان پیش بینی دقیقی داشت اما قطعا چند تریم متنوع مدنظر نیسان قرار خواهد داشت. مورانو فعلی در جذاب ترین تریم خود میزبان تپنده 3.5 لیتری 6 سیلندر در هماهنگی با جعبه دنده 9 سرعته اتوماتیک است و سامانه تمام چرخ محرک نیز در وضعیت فعال قرار دارد.

 

باید منتظر ماند تا در آینده نزدیک تصاویر رسمی مورانو جدید منتشر شود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------