خودروی سوپراسپرت مک‌لارن مخصوص کودکان! (+تصاویر)اخبار,دنیای خودرو, خودروی سوپراسپرت مک‌لارن مخصوص کودکان

مک‌لارن با تولید خودروی مخصوص کودکان از والدین خواسته است تا شایستگی داشتن خودرویی خاص را به فرزندان خود هدیه دهند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، کودکان و به خصوص فزرندان خردسال پسر همواره رویای داشتن اتومبیلی حرفه‌ای و زیبا را در سر می‌پرورانند. حالا شرکت مک‌لارن با تولید خودرو مخصوص کودکان به نام مک لارن  720S در صدد برآمده است تا با تحقق این رویا، سواری لذت‌‎بخش بر خودرویی ویژه را به کوکان هدیه دهد.

احتمالا خرید یک مک لارن واقعی برای افراد مختلف یک جامعه امکان پذیر نباشد ولی با محصول جدید این شرکت ایتالیایی فرزندان شما می‌توانند سوار شدن بر خودرویی سوپر اسپرت را تجربه کنند. مک لارن به تازگی از خودرو مخصوص کودکان خود با قیمت ۴۰۰ دلار رونمایی کرده است. اگرچه این قیمت نیز برای تمامی اقشار جامعه با سطح درآمدی متفاوت مناسب محسوب نمی‌شود ولی نسبت به خودروهای اصلی این شرکت بسیار ارزان‌تر است.


نحقق رویای کودکان با سوپر اسپرت مک لارن
مهندسان مک لارن بسیاری از ویژگی‌های خودرو مخصوص کودکان این شرکت را دقیقا شبیه به اتومبیل‌های سوپر اسپرت مکلارن طراحی کرده‌اند و شاید تنها تفاوت آن‌ها تغییر اندازه و کوچکتر شدن باشد. این خودرو قابلیت اتصال USB و حافظه مموری SD را دارد تا کودک در حین سواری از پخش موسیقی نیز لذت ببرد. موتور الکترکی این خودرو عملکردی ایده‌آل داشته و پس از هر بار مصرف به راحتی قابل شارژر است.

 

اخبار,دنیای خودرو, خودروی سوپراسپرت مک‌لارن مخصوص کودکان

 

اخبار,دنیای خودرو, خودروی سوپراسپرت مک‌لارن مخصوص کودکان

 

اخبار,دنیای خودرو, خودروی سوپراسپرت مک‌لارن مخصوص کودکان


کودک تنها با فشار دادن پدال گاز خودرو را به حرکت درآورده و می‌تواند در حین رانندگی می‌تواند صدای موتور اتومبیل اسباب بازی خود را تغییر دهد. مک لارن برای ایمنی بیشتر کودکان در هنگام بازی با این خودرو در کنار امکانات مهیا شده برای رانندگی، کنترل از راه دور را در اختیار والدین می‌گذارد تا در صورت لزوم خودرو متوقف یا در جهتی دیگر حرکت کند.

 

اخبار,دنیای خودرو, خودروی سوپراسپرت مک‌لارن مخصوص کودکان

 

اخبار,دنیای خودرو, خودروی سوپراسپرت مک‌لارن مخصوص کودکان


مک لارن 720S هم اکنون در فروشگاه‌های معتبر اسباب بازی کشورهای مختلف موجود و قابل خریداری است. مک لارن محدود سنی استفاده از این خودرو را ۳ تا ۶ سال اعلام کرده است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------