close


هیولای سوئدی، رکورد سرعت بوگاتی را شکست (+ تصاویر)اخبار,دنیای خودرو, هیولای سوئدی، رکورد سرعت بوگاتی را شکست
شرکت سوئدی Koenigsegg موفق شد با ابرخودرو سوپراسپرت خود رکورد سرعت بوگاتی را بهبود بخشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، صنایع خودروسازی سوئدی Koenigsegg نامی شناخته شده و مطرح در دنیا است، این شرکت با اقدام اخیر خود توانست شهرت خود را بیش از پیش کندو رقیب قدرتمندی هم‌چون بوگاتی را پشت‌سر گذارد. اتومبیل Koenigsegg به تازگی رکود خارق‌العاده را از خود به جای گذاشته است.

مدتی پیش شرکتی بوگاتی توانست با ابرخودروی شیرون رکوردی عجیب و شگفت‌انگیز را ثبت کند. اتومبیل بوگاتی تنها در ۴۱.۹۶ ثانیه به سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت رسید. اما شرکت سوئدی Koenigsegg توانست با سوپراسپرت قدرتمند خود این رکورد را بهبود داده و رکوردی خارق‌العاده را از خود به جای بگذارد. اتومبیل سوپراسپرت Koenigsegg به طرز شگفت‌انگیزی تنها در ۳۱.۴۹ ثانیه به سرعت ۴۰۰ کیومتر بر ساعت رسید.

 

اخبار,دنیای خودرو, هیولای سوئدی، رکورد سرعت بوگاتی را شکست


خودروساز سوئدی رکورد بوگاتی را شکست
ابرخودروی Koenigsegg در فرودگاه Råda کشور سوئد این رکورد را ثبت کرد. شرکت خودروسازی سوئدی با رکورد جدید خود بوگاتی را به چالش کشیده و او را به مبارزه دوباره دعوت کرده است. مطمئنا شکستن این رکورد برای بوگاتی و دیگر خودروسازان مطرح جهان به هیچ عنوان کار راحتی نیست و باید تلاش زیادی در این زمینه صورت گیرد.

 

اخبار,دنیای خودرو, هیولای سوئدی، رکورد سرعت بوگاتی را شکست


یکی از مدیران ارشد Koenigsegg گفت: "سوپراسپرت این شرکت هم‌چون هیولایی تیزپرواز رو به جلو حرکت می‌کند. توانایی‌های اتومبیل Koenigsegg بیشتر از رکورد ثبت شده است و ما در آینده به دنبال کسب موفقیت‌های بیشتر هستیم. " البته هنوز خودروی Koenigsegg با عنوان سریع‌ترین اتومبیل جهان فاصله دارد و سازندگان این سوپراسپرت باید آن را ارتقاء داده و به سرعت ۴۹۰ کیلومتر بر ساعت برسند.

 

اخبار,دنیای خودرو, هیولای سوئدی، رکورد سرعت بوگاتی را شکست


تا همین لحظه شرکت Koenigsegg موفقیتی بسیار بزرگی را بدست آورده است و نشان داد تا می‌تواند رقیبی بزرگ برای بوگاتی یا لامبورگینی باشد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------