"کرونا" ویروسی همنام یک خودروی خوشنام (+تصاویر)این خودرو به قدری در ایران محبوب بود که هم اکنون نیز با چرخ زدن در سایت های خرید و فروش خودرو می توان مدل های مختلف تویوتا کرونا را با قیمت های مناسبی خریداری کرد.

این روزها ویروس کرونا کشورهای زیادی را درگیر خود کرده است. ویروسی که از چین آغاز و تاکنون علاوه بر مرگ بیش از  300 نفر  14 هزار نفر را نیز مبتلا کرده و به سرعت نیز در حال گسترش به نقاط دیگر دنیاست اما نکته ای که در این مطلب به آن می پردازیم همنام بودن نام این ویروس با خودروی باکیفتی از تویوتا است که اتفاقا در کشور ما نیز وارد شده و در زمان خود نیز خریداران زیادی داشت.

 

به گزارش عصر ایران،  تویوتا کرونای ژاپنی که این روزها نامش با ویروس کرونا پیوند خورده مدت ها در سراسر دنیا و حتی ایران حضور داشت و این حضور به قدری پررنگ بود که حتی افرادی که علاقمند به ماشین هم نیستند حداقل یک بار نامش را شنیده اند. (تویوتای کرونا را با تویوتای کرولا اشتباه نگیرید. کرونا قدیمی تر از کرولاست.)

 

نکته جالبی که باید در مورد تویوتا کرونا بدانید کیفیت بالای این خودرو است. شاید کمتر خودرویی در یک مدل خاص تولیدش به بیش از 40 سال رسیده باشد اما تویوتا کرونا با اقتدار از سال 1957 تا 2002 تولید شد و در هر دهه با تغییرات بنیادین مدلهای جدیدتری را نیز روانه بازار کرده است.

 

تویوتا کرونا از جمله خودروهایی بود که در زمینه خرید و فروش به اصلاح "رند بازار " مشهور بود و اگر کسی خواستار فروش خودرو اش بود می توانست به راحتی برای آن مشتری بیابد .

 

این خودرو به قدری در ایران محبوب بود که هم اکنون نیز با چرخ زدن در سایت های خرید و فروش خودرو می توان مدل های مختلف تویوتا کرونا را با قیمت های مناسبی خریداری کرد.

 

تویوتا کرونا برادر دیگر و تقریبا همشکل به خود به نام "کارینا"  داشت که آن نیز از جمله خودروهای محبوب  زمان خود بود.

 

 تویوتا کرونا بر عکس ویروس کرونا نامی خوشنام در عرصه خودروسازی بوده که این روزها با گره خوردن نامش با بیماری کرونا به نوعی دچار بد شانسی شده است.

 

تویوتا کرونا در مدل های مختلف در طی سال های زیادی به ایران وارد شد که در ادامه تصاویر برخی از مدل های این خودرو را که در سایت های خرید و فروش برای ارائه شده و در وضعیت مناسبی نیز قرار دارند آمده است.

 

اخبار,دنیای خودرو,تویوتا کرونا

 

اخبار,دنیای خودرو,تویوتا کرونا

 

اخبار,دنیای خودرو,تویوتا کرونا

 

اخبار,دنیای خودرو,تویوتا کرونا

 

اخبار,دنیای خودرو,تویوتا کرونا
 
 
 
مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی