پژو ۳۰۰۸ بهترین خودروی اروپایی سال ۲۰۱۷ شداخبار,دنیای خودرو,پژو3008

شرکت خودروسازی پژو انتخاب خودروی مدل ۳۰۰۸ خود را به عنوان بهترین خودروی اروپایی سال ۲۰۱۷ جشن گرفته است. .

به گزارش  مهر، به گفته مدیر اجرایی گروه پژو، این شرکت تنها در پنج ماه گذشته ۱۲۵ هزار سفارش برای پژو ۳۰۰۸ دریافت کرده است.

 

این دومین خبر خوب برای گروه خودروسازی «پژو سیتروئن» پس از انتشار خبر خرید شرکتهای «اوپل و واکسهال» از شرکتهای وابسته به جنرال موتورز آمریکا به ارزش یک میلیارد و سیصد میلیون یورو بود.

 

به این ترتیب کنترل فعالیتهای خودروسازی اوپل در اروپا و همچنین چهل هزار کارمند آن، در اختیار گروه خودروسازی «پی اس آ» فرانسه قرار گرفت.

 

ژان فیلیپ ایمپاراتو، مدیر اجرایی گروه پژو می گوید: «از نظر ما این به معنای ورود یک برند جدید به مجموعه گروه و ورود همکاران جدید است و همه با هم به شکارهای بازارهای جدید خواهیم رفت. برای ما این خبر خیلی خوبی است.»

 

این معامله در حالی انجام می شود که اوپل و واکسهال طی شانزده سال گذشته با ۱۵ میلیارد یورو زیان روبرو بودند. با این وجود گروهی از کارکنان اوپل از این قرارداد خشنود نیستند.

 

یکی از کارکنان اوپل می گوید: «شخصا فکر می کنم که تنها با جنرال موتورز وضع بهتر خواهد شد.»

 

توافق با جنرال موتورز برای انجام این معامله پس از شش ماه مذاکره انجام شد و حال کارکنان این شرکتها نگران وضعیت اشتغالشان در آینده هستند.

 

یکی از کارکنان واکسهال در بریتانیا می گوید: «ما درباره آینده شغلی مان نگرانیم اما باید منتظر بمانیم و ببینیم چه روی خواهد داد و امیدوار باشیم که گروه «پی اس آ» ما را نگه دارد.»

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی