تغییرات جدید پژو در مدل 308 (+عکس)آخرین شگفتی در این مدل اروپایی 308 عملکرد پارک خودکار است. با این امکان خودرو پس از بررسی ظرفیت فضای پارک و برآورد سایز خودرو نسبت به آن فرمان را به سمت آن می‌چرخاند.

 در حالیکه ظاهر و بدنه کراس‌اوورها شیک و مطابق مد روز است، سرنوشت هاچبک‌های خانوادگی کلاسیک در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با این وجود نگرش به این خودروها چندان هم ناامیدانه به نظر نمی‌رسد. اگرچه بسیاری از نمایندگی‌های فروش پژو در جهان در خصوص 3008 ها صحبت می‌کنند، هاچبک‌های 308 در بسیاری از نقاط جهان محبوبند.

 

به گزارش عصر ایران به نقل از "آیریش تایمز"، در حالیکه نمایندگی‌های فروش پژو در بسیاری از نقاط جهان به ویژه اروپا در حال تامین تقاضا برای 3008 های پژو- خودروی سال اروپا در 2017 - هستند، برند فرانسوی هاچبک‌های 308 خود را ارتقاء می‌دهد.

تنفس تازه 308 پژو در بخش هاچبک‌ها

 

اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,پژو  308

 

همان‌طور که انتظار می‌رود تغییرات روی نسخه‌های هاچبک 308 در مدل‌های اروپائی کم است. این احتیاط در پژو بی سابقه نیست و در ظاهر درب موتور و سپرها خلاصه می‌شود. پژو قصد ندارد با تغییرات گسترده هزینه‌های خرید برای مشتریان را افزایش دهد. با این وجود تلاش دارد تا شکل و ظاهری جدید به محصولاتش ببخشد. برخی از ویژگی‌های موتور در این خودرو نیز تغییر کرده‌اند که سوپرایز بزرگی محسوب نخواهد شد.

 

اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,پژو  308

  

پژو به شکل قابل ملاحظه‌ای از گزینه‌های الکتریکی برای رقابتی کردن خودرواش استفاده کرده است. بنابراین این مدل‌ها در برابر نسخه‌های 2014، دارای طیف وسیعی از سامانه‌های کمک راننده هستند که در مدل‌های پیشرفته 3008 و 5008 دیده می‌شود.

 

308 پژو از زمان معرفی‌اش در اروپا، با فروش بیش از 760 هزار دستگاه پرفروش‌ترین خودروی این ناحیه محسوب می‌شود.

 

در تست‌های انجام گرفته روی مدل 5 درب 308 ، تغییرات انجام شده روی این خودرو رضایت‌بخش عنوان شد. در این خودروها 5 تریم و سطح تجهیزات معادل نسخه‌های GTI باقی مانده است.

 

اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,پژو  308

 

کمپانی پژو در این خصوص اعلام کرده است که مشتریانش این روزها مدل‌های پیشرفته‌تر و پرگزینه را راحت‌تر از بقیه مدل‌ها خواهند خرید. این موضوع برای یکی از گروه‌های بزرگ خودروسازی فرانسه که قصد دارد نام شایسته‌تری از خود باقی بگذارند مسئله مهمی است.

 

درون کابین در این 308 های هاچبک بسیار مناسب به نظر می‌رسد. راحت و ساده طراحی شده و "آی- کاکپیت" 308 ستاره جذاب فضای داخلی آن محسوب می‌شود. چیدمان ساده درون خودرو دسترسی به گزینه‌ها و سامانه اطلاعات و سرگرمی را ساده‌تر کرده و به راننده کمک می‌کند تا بدون برداشتن چشم از جاده با سامانه‌های خودرو کار کند. صفحه نمایش 9.7 اینچی مرکز کنسول به راننده اجازه می‌دهد تا سامانه‌هایی مانند ناوبری ماهواره‌ای، بررسی آب و هوا و گزینه‌های سرگرم‌کننده را به خوبی کنترل کند.

 

از میان سامانه‌های ایمنی این خودرو نیز می‌توان به سیستم ترمز فعال، نگه‌دارنده بین خطوط و هشدار دهنده‌های "حفظ فاصله" با خودروهای جلو اشاره کرد که در 308 ارائه خواهند شد.

 

خودرو با شناسایی و ارائه علامات سرعت در مواقع ضروری یا حین استفاده از سامانه کروز، با هشدار به راننده یا تنظیم خودکار، سرعت را تنظیم می‌کند. آخرین شگفتی در این مدل اروپایی 308 عملکرد پارک خودکار است. با این امکان خودرو پس از بررسی ظرفیت فضای پارک و برآورد سایز خودرو نسبت به آن فرمان را به سمت آن می‌چرخاند.

 

با وجود اینکه محبوبیت این خودروها به پای 3008 ها یا مدل‌های قدبلندتر نخواهد رسید، اما به نظر می‌رسد تولیدکنندگان خودرو قصد ندارند از تولید این مدل از هاچبک‌ها برای طرفدارانشان منصرف شوند، چرا کهع بسیاری از ردم به 308 به عنوان یک هاچبک خانوادگی نگاه کرده و از رانندگی با ان لذت می‌برند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------