نسخه‌های ارزان‌تر تسلا مدل Sاخبارخودرو,خبرهای خودرو,تسلا

تسلا با عرضه‌ی مدل‌های جدید 60 و 60D از قیمت مدل S کاسته و هم‌اکنون نسخه‌ی پایه‌ی مدل S از قیمت 66 هزار دلاری برخوردار است.

به گزارش پدال،شاید به یاد بیاورید که مدل S قبلاً و در هنگام معرفی در سال 2012 یک بسته‌ی آپشن باتری 60 کیلوولت ساعتی داشته است اما در نهایت تسلا آن را حذف کرد. هم‌اکنون اما تسلا مدل‌های S 60 و 60D را به خط تولید بازگردانده و این خودرو را دست‌یافتنی‌تر از مدل کنونی که حداقل 71500 دلار قیمت دارد، کرده است.

 

اخبارخودرو,خبرهای خودرو,تسلا

 

مدل S 60 با یک‌بار شارژ، محدوده‌ی حرکتی 338 کیلومتری دارد و می‌تواند به حداکثر سرعت 210 کیلومتر در ساعت دست یابد. شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت این خودرو نیز در 5.5 ثانیه ثبت می‌شود. انتخاب مدل 60D با سیستم چهارچرخ محرک باعث می‌شود تا به کانال 71 هزار دلاری بازگردید و این مدل محدوده‌ی حرکتی اندکی کمتر خواهد داشته و به خاطر وزن زیاد شتاب آن کمتر خواهد بود، البته تسلا هنوز مشخصات این نسخه را اعلام نکرده است. پیش از آنکه این مدل معرفی شود، برای دست‌یابی به ارزان‌ترین نسخه‌ی چهارچرخ محرک تسلا مدل S که 70D است باید 76500 دلار پرداخت می‌کردید.

 

اخبارخودرو,خبرهای خودرو,تسلا

 

تسلا همچنین به مالکان S 60 و 60D اجازه می‌دهد تا با انتخاب مجموعه باتری‌های 75 کیلووات ساعتی محدوده‌ی حرکتی خودروهای خود را افزایش دهند. کسانی که خواهان محدوده‌ی حرکتی بیشتر هستند باید 9 هزار دلار بیشتر به علاوه‌ی 5 دلار هزینه‌ی سرویس را بپردازند.

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------