مشخصات فنی و تصاویر خودروی اسپرتی که امارات برای شن‌نوردی تولید کرد!کشورهای عربی در عرصه خودروسازی همواره مصرف کننده بوده اند اما حالا آنها هم خودرو تولید می کنند و یکی از آنها در امارات محصول شاخصی را برای تولید انبوه در نظر گرفته است.

به گزارش سیناپرس،گروه خودروسازی Zarooq Motors امارات که در دبی مستقر است عمر بسیار کوتاهی دارد. این خودروساز در سال 2015 اعلام موجودیت کرد اما تنها با گذشت دو سال اعلام کرده که محصولی به نام SandRacer را برای تولید انبوه آماده می کند. این خودرو یک مدل انحصاری و ویژه 500 GT است که از شاسی آف رود منحصربفردی برخوردار بوده و در ساخت بخشهای مختلف آن از پیشرفته ترین فناوریها استفاده شده است.

 

بدنه این خودرو از فیبر کربنی است که در دل آن یک موتور 8 سیلندر تعبیه شده است. فضای داخلی و تزئینات آن حاصل دست گروه شناخته شده منصوری است.

 

حالا و با ساخت این خودروی جدید می توان گفت از این پس گشت و گذار در صحراهای سوزان هم کاری دلپذیر و آسان خواهد بود.

 

این خودروساز با آگاهی از این واقعیت که هم اکنون در بازارهای جهانی، انبوهی از ابرخودروها ارایه می شود، خلا خودرویی چشمگیر و قابل اطمینان برای شن نوردی را احساس کرده و با این نگرش SandRacer را به عنوان یک ابر خودروی قدرتی مناسب برای حرکت در شن زارها ارایه کرده است.

 

بنیانگذار شرکت Zarooq Motors می گوید: حالا به دنبال طراحی و ساخت ابرخودروهایی هستیم که صاحبانشان پایان هفته متفاوتی را در سطوح سخت و صعب العبور تجربه کنند. او درباره شنزارها و تپه های شنی در داغ ترین صحراهای عربی صحبت می کند.

 

این خودروی 1200 کیلوگرمی 525 اسب بخار قدرت دارد که به نظر شاهد تناسب ایده آلی در آن هستیم.

 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی, خودرو

  

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی, خودرو

 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی, خودرو

 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی, خودرو

 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی, خودرو

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

  ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

  

  ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------