بنزهای آینده مانع پارک در خیابان های خطرناک می شوند (+عکس)این نرم‌افزار با داده‌های مرکز پلیس در ارتباط است و از طریق آن راننده می‌تواند از میزان دزدی، خراب‌کاری یا میزان حملات افراد تبه‌کار در منطقه مورد نظر با خبر شود. 

 دنیا به اندازه کافی شلوغ شده و میزان جرم و جنایات آن به همان اندازه افزایش یافته است. به همین دلیل مرسدس نیز در این راستا دست به عملی خلاقانه زده و قصد دارد رانندگان محصولاتش را به نقاطی امن‌تر هدایت کند.

 

به گزارش عصر ایران به نقل از "موتور1"، بنز در این راستا، در حال توسعه  برنامه‌ای کاربردی و جدید است که میزان امنیت فضای پارک را برای کاربر خودرو مشخص کند. این برنامه با دسترسی به داده‌های مرکز پلیس میزان جرم در موقعیت محیطی کاربر را به وی اطلاع داده  و آنها را از پارک در موقعیت پر جرم و دزدخیز منع می‌کند.

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , بنزهای آینده

این نرم‌افزار با داده‌های مرکز پلیس در ارتباط است و از طریق آن راننده می‌تواند از میزان دزدی، خراب‌کاری یا میزان حملات افراد تبهکار در منطقه مورد نظر با خبر شود.

 

استفاده از این سامانه یارانه‌ای در خودروهای آینده بنز عملیاتی خواهد شد و نشان رنگ روی آن حکایت از امنیت منطقه محسوب می‌شود. اگر رنگ روی نمایشگر در نرم‌افزار سبز باشد، به معنای امن بودن منطقه پارک است و راننده با خیال راحت امکان پارک در این منطقه را دارد. اگر شاخص نمایشگر زرد باشد، هشداری برای یافتن مکانی بهتر است و اگر رنگ به نمایش درآمده قرمز باشد، بهتر است راننده یا کاربر آن محل را ترک کرده جای مناسب‌تری برای پارک موقت خودرو بیابد.

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , بنزهای آینده

البته کارکرد این نرم افزار در بخش‌های خاصی از جهان و با صلاح دید مرکز اطلاعات دفاتر پلیس امکان‌پذیر خواهد شد. این نرم افزار میزان پیاده‌روی تا مقصد نهایی، هزینه‌های پارکینگ و میزان ترافیک را نیز به مشتریان ارائه می‌دهد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی