باگی I.D فولکس‌واگن پرقدرت و آفرودی (+عکس)این وسیله حرکتی "I.D" فولکس‌واگن به صورت ماژولار طراحی شده و تطبیق‌پذیری زیادی را در طراحی از خود نشان می‌دهد. 

فولکس‌واگن قصد دارد نسخه مفهومی "باگی" از سری قابل تحسین و تمام الکتریکی "I.D" را در نمایشگاه خودرویی ژنو به نمایش بگذارد.

 

به گزارش عصر ایران به نقل از "موتور1"، در این "باگی" مدرن خبری از سقف، در یا فضای پوششی دیگری نیست و تنها می‌توان شیشه بزرگ جلو را برای حفاظت سرنشینان در برابر باد و گرد و غبار مشاهد کرد. در فضای انتهایی باگی نیز یک میله مشکی به فضای آیرودینامیکی خودرو کمک می‌کند. فضای داخلی خودرو نیز با مواد ضد آب رنگ شده و ترکیب چیدمان و رنگ‌ها در این بخش هماهنگی کاملی را  با فضای بیرونی خودرو از خود نشان می‌دهد.

 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , فولکس‌واگن

 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , فولکس‌واگن

 

این وسیله حرکتی "I.D" فولکس‌واگن به صورت ماژولار طراحی شده و تطبیق‌پذیری زیادی را در طراحی از خود نشان می‌دهد. قدرت این باگی از مجموعه باتری‌های 62 کیلووات ساعتی لیتیوم- یونی و دو موتور نصب شده روی محورهای آنبه دست می‌آید. خروجی این مجموعه با گشتاور 349 نیوتن‌متر به 201 اسب‌بخار می‌رسد و قدرت حاصل به 4 چرخ باگی منتقل می‌شود. این ترکیب باگی را از مدل مفهومی "I.D" قدرتمندتر کرده و آن را در 7.2 ثانیه به شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت خواهد رساند.

 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , فولکس‌واگن

 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , فولکس‌واگن

 

باگی فولکس‌واگن بر اساس روش "هماهنگ و جهانی تست خودروهای سبک" که با نام شاخص  (WLTP) در سطح جهانی معروف است، قادر به طی مسافت 249 کیلومتر را با یک بار شارژ طی کند که از مدل مفهومی "I.D" و "I.D" باز کمتر است. البته این کاستی در طی مسافت با قابلیت‌های آفرودی بیشتر و قدرتمند جبران می‌شود.

 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , فولکس‌واگن

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------