خودروی مافوق لوکس اولتیما با موتور 1200 اسب بخاری اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,اولتیما
شرکت اولتیما از عرضه خودروی جدید قدرتمندی خبر داده که دارای موتور 1200 اسب بخاری است و حداکثر سرعت آن به بیش از 400 کیلومتر در ساعت می رسد.

 به گزارش فارس به نقل از نیواطلس، شرکت اولتیما از عرضه خودروی جدید قدرتمندی خبر داده که دارای موتور 1200 اسب بخاری است و حداکثر سرعت آن به بیش از 400 کیلومتر در ساعت می رسد. این خودروساز انگلیسی اولتیمای آر اس را با شتاب صفر تا صد 2.3 ثانیه ای تولید کرده است. شتاب صفر تا 160 کیلومتر این خودرو نیز به 4.9 ثانیه می رسد که در میان خودروهای رقیب کم سابقه است. 

 

موتور این خودرو Chevy LT5 V8 نام دارد و وزن آن به حدود 930 کیلوگرم می رسد. گیربکس دستی با شش دنده، درهایی که به سمت بالا باز می شوند و کاپوت های بازشونده به سمت دو طرف خودرو از جمله ویژگی های خاص طراحی Ultima RS است.

 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,اولتیما

نکته جالب دیگر در این میان قیمت این خودرو است که 120 هزار دلار اعلام شده است. در حال حاضر خودروی BMW M3 هم همین قیمت را دارد. حال آنکه این خودرو دارای موتوری با قدرت 430 اسب بخار، شتاب صفر تا صد 3.3 ثانیه و حداکثر سرعت 290 کیلومتر در ساعت است. زمان عرضه نهایی این خودرو به بازار هنوز اعلام نشده است.

 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,اولتیما

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------