موج بعدی وسایل نقلیه «برقی» در سال 2020 است اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, وسایل نقلیه الکتریکی
در حال حاضر بیش از یک میلیون خودروی الکتریکی در جاده‌های آمریکا وجود دارد؛ وسایل نقلیه الکتریکی بیش از صد سال است که به آمریکایی‌ها کمک می‌کند. 

به گزارش فارس به نقل از انگجت، براساس اطلاعات موجود موج بعدی وسایل نقلیه برقی در سال 2020 نمایان خواهد شد

 

در حال حاضر بیش از یک میلیون Eخودروی الکتریکی در جاده‌های آمریکا وجود دارد؛ وسایل نقلیه الکتریکی بیش از صد سال است که به آمریکایی‌ها کمک می‌کند.

 

در آغاز قرن بیستم، یک سوم وسایل نقلیه موجود در جاده از باتری استفاده می‌کردند. فردیناند پورشه، بنیانگذار شرکت اتومبیلرانی ورزشی که هنوز نام او را بر عهده دارد، نخستین کسی بود که یک وسیله نقلیه الکتریکی تولید کرد و در سال ۱۸۹۸ اولین خودروی P1 را آغاز کرد. حتی در اوایل دهه ۱۹۰۰ نیز هنری فورد با این فناوری سر و کار داشت.

 

امروز با افزایش قیمت سوخت و عمیق‌تر شدن بحران آب و هوا، خودروهای الکتریکی در حال تجدید محبوبیت هستند. هم اکنون بیش از یک میلیون وسیله نقلیه پلاگین در جاده‌های ایالات متحده رانندگی می‌کنند و ۲.۵ درصد از کل فروش وسایل نقلیه جدید در کشور را به خود اختصاص داده‌اند. 

 

با افزایش فروش وسایل نقلیه برقی، خودروسازان با تلاش برای ورود به بازار رو به رشد، توجه و توسعه محصولات الکتریکی خود مواجه هستند.

 

تسلا به ایجاد بازار خودروهای الکتریکی کمک کرده و همچنان رهبر این صنعت است؛ مدل S پرفروش‌ترین وسیله نقلیه پلاگین بین سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ بود.

 

 اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, وسایل نقلیه الکتریکی
 
 
مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی