رونمایی بنز از خودروی جدیدش در نمایشگاه خودرویی پاریسمرسدس در سایت شرکتش اذعان کرده که این خودرو نگاه ملموس و مجسم از نسل جدید خودروهایی است که توان حرکتی خود را کاملا از باتری دریافت می‌کنند.

 تنها چند روز دیگر به شروع نمایشگاه خودرویی پاریس2016 باقی مانده است و گروه‌های خودروسازی با نمایش عکس ها، تیزرها و کلیپ ها از محصولاتشان بر ولع و اشتیاق مخاطبان خود در این نمایشگاه می‌افزایند.

 

به گزارش عصر ایران به نقل از "اتومبیل‌مگ"، انتظار می‌رود مرسدس بنز از مدل مفهومی شاسی بلند الکتریکی خود در نمایشگاه پاریس رونمایی کند. این گروه خودروسازی با ارائه تیزری نه چندان روشن تنها سرنخ‌هایی از این خودرو را به مخاطبان خود ارائه داده است تا آنها را به نمایشگاه کشانده و بازدیدهایش را بالا ببرد.

  اخباراقتصادی ,خبرهای  اقتصادی, بنز

این نمایش کوتاه سواری در سطح بالا و ارتفاع بلند را تایید می‌کند. با قرار گرفتن ستاره بنز در مرکز پنجره مشبک در نمای جلو، این خودرو هیچ شباهتی به خودروهای دیگر بنز ندارد. در فضای داخلی حدواسط‌‌های دیجیتالی جدید وجود دارد و تریم داخلی خودرو به رنگ سفید و آبی طراحی شده است.

 

مرسدس در سایت شرکتش اذعان کرده که این خودرو نگاه ملموس و مجسم از نسل جدید خودروهایی است که توان حرکتی خود را کاملا از باتری دریافت می‌کنند. خودروهای تمام الکتریکی باید تا پایان این دهه آماده شوند و مسافتی حدود 500 کیلومتر را با یک بار شارژ طی کنند.

 

در واقع شاسی‌های SUV روی خودرویی می‌نشینند، که باتری‌های قدرتمند خودرویی در آن تعبیه شده‌اند. این مدل تقریبا شبیه سامانه ماژولار تسلاست که باتری‌های لیتیومی در سقف قرار می‌گیرند. این پلتفرم با مدل‌های مختلفی قابل تطبیق است و می‌توان با این شیوه سدان‌ها و SUVهای دیگری را الکتریکی کرد. براساس گزارش‌ها مورد تائید بنز قصد دارد 4 خودروی الکتریکی تا سال 2020 وارد بازار کند.

 

مدل جدید و الکتریکی شاسی بلند بنز می تواند با تسلا مدل X و شاسی بلند الکتریکی "آئودی" رقابت کند.

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------