ساخت برج مراقبت در شاسی بلند های جدید نیسان (+عکس)این پروازی‌های کوچک با دوربین‌های قوی 14 پیکسلی خود قادر به ارسال تصاویر شفاف و زنده از راننده و محیط وی در زمان واقعی هستند.

 نیسان سخت در اندیشه ارائه سامانه‌های کوچک بدون سرنشین در خودروهای تولیدی جدیدش است. این طرح پس از موفقیت تولید مدل مفهومی ناوارا انگارد در سال گذشته در اندیشه مقامات و طراحان نیسان شکل گرفته است.

 

به گزارش عصر ایران به نقل از "درایومگ"، مقامات نیسان اعلام کرده‌اند که ورژن‌های جدید اکس- اسکیپ مدل اکس- تریل نیسان در نسخه محدود به سامانه‌های کوچک و سبک پروازی (درون) با نام "پروت بپاپ 2" مجهز خواهند شد.

  اخبارراقتصادی,خبرهای  اقتصادی ,شاسی بلند های جدید نیسان

این سامانه‌های کوچک و سبک پروازی به صورت کنترل از راه دور ساخته شده و می‌توانند بیش از 25 دقیقه در اطراف خودرو پرواز کنند. این پروازی‌های کوچک با دوربین‌های قوی 14 پیکسلی خود قادر به ارسال تصاویر شفاف و زنده از راننده و محیط وی در زمان واقعی هستند.

 

این نسخه از اکس تریل به صورت استاندارد به روکش‌های چرمی، صندلی‌های برقی قابل تنظیم، سامانه تهویه هوای خودکار دو ناحیه‌ای، سانروف پانورامیک، سامانه اطلاعات و سرگرمی نیسان و گزینه های دیگر مجهز است. این خودرو همچنین به مجموعه‌ای از سامانه‌های کمک راننده هشدار دهنده‌های نقاط کور، ترمز هوشمند اضطراری ، سامانه نگه‌دارنده بین خطوط، شناسایی علائم ترافیکی و ارزیاب‌های هوشمند جانبی با قابلیت شناسایی متحرک‌ها مجهز است.

  اخبارراقتصادی,خبرهای  اقتصادی ,شاسی بلند های جدید نیسان

خریداران با توجه به نیازهای خود می‌توانند یک نسخه 5 یا 7 صندلی را با موتورهای دیزلی 1.6 لیتری و با قدرت 128 اسب‌بخار در اختیار گیرند.

 

نسخه ادیشن این اکس-تریل X-Scape در 1200 دستگاه ساخته خواهد شد و بازار اولیه اروپا خواهد بود.

 

نیسان اعلام کرده درون‌های ارائه شده با این خودرو بر امنیت جان سرنشینان افزوده و می‌تواند در مواقع بحرانی کمک شایانی به نیروهای امدادی کند.

 

نیسان پیش از این در مدل مفهومی ناوارا انگارد دو مجموعه فایبرگلاس را برای حمل مجموعه احیاء، مخزن اکسیژن و جلیقه‌های نجات اختصاص داده بود. ناوارا انگارد می‌تواند به صورت مستقیم با یک مدل سامانه پروازی کوچک و سبک هماهنگ می‌شود که به پرواز در نزدیکی خودرو پرداخته و تصاویر لازم از منطقه را برای خودرو ارسال کند تا گروه نجات وارد عمل شود.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------