بازگشت به عقب در آیفونبازگشت به عقب در آیفون, دکمه بازگشت در آیفون

گزینه‌ بازگشت به عقب در سیستم عامل آی او اس

 

زندگی هیچ دکمه بازگشتی ندارد، اما خوشبختانه دستگاه‌های هوشمند خطاهای احتمالی را درنظر گرفته و امکاناتی را برای بازگشت به عقب در اختیار کاربر قرار می‌دهند. تایپ کردن از جمله مواردی است که ممکن است کاربر حین انجام آن با مشکل مواجه شده یا خطایی را مرتکب شود و متن تایپ شده را حذف کند یا با جابه‌جایی در کلمات متن موردنظر، مشکلی در جمله ایجاد شود.

 

در این شرایط گزینه‌ بازگشت به عقب یا همان Undo می‌تواند چاره مشکل باشد، چراکه شما را به وضعیت پایدار پیش از بروز مشکل برمی‌گرداند. تابه‌حال این وضعیت را در دستگاه‌های هوشمند مجهز به سیستم‌عامل iOS تجربه کرده‌اید؟ به‌عنوان مثال هنگام تایپ متن پیام کوتاه نیازمند بازگشت به عقب بوده‌اید؟ اگر نگاهی به صفحه‌کلید یا گزینه‌های در دسترس در صفحه تایپ روی دستگاه خود بیندازید مطمئنا کلیدی برای Undo مشاهده نخواهید کرد، اما آیا می‌دانید این گزینه در آی‌او‌اس نیز وجود دارد و شما می‌توانید براحتی آن را فعال کنید؟ برای استفاده از این عملکرد کافی است به این روش عمل کنید:

 

1ـ تنها کاری که هنگام نیاز به گزینه‌ Undo باید انجام دهید تکان دادن گوشی تلفن همراه است! با انجام این کار پنجره‌ای برای شما به‌نمایش درآمده و گزینه‌ Undo را نمایش می‌دهد.

 

2ـ با فشار روی گزینه‌ Undo عملیات بازگشت به عقب اجرا شده و به همین راحتی هر زمان که به این گزینه نیاز داشتید می‌توانید دستور نمایش آن را صادر کنید.

منبع:jamejamonline.ir

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------