تور مجازی 360 درجه چیست؟ و چه کاربردی دارد ؟تور مجازی 360 درجه, تور مجازی 360 درجه چیست, کاربرد تور مجازی 360 درجه

تور مجازی 360 درجه چیست ؟

 

آیا می دانید تور مجازی 360 درجه چیست؟ دلایلی که باید یکی داشته باشید

تور مجازی 360 درجه یک ابزار بازاریابی است که می تواند به جذب مشتریان و مشتریان جدید به کسب و کار شما کمک کند. همچنین یک نمای "واقعیت مجازی" از کسب و کار شما است که در تصاویر بصری پخش می شود و به بیننده اجازه می دهد "همانجا" در مکان شما باشد.

تور مجازی 360 درجه چیست؟

آیا می دانید وقتی آن تلفن هوشمند گران قیمت را در دست می گیرید، تنظیمات pano را فشار می دهید، سپس تصویر خود و اطراف خود را مانند یک دایره که می چرخانید بگیرید تا تصاویری از کل نمای اطراف خود را به دست آورید؟

 

شما در واقع چندین عکس می گیرید که سپس به طور جادویی در داخل گوشی "به هم" چسبیده و یک تصویر باریک و بلند ایجاد می کنند که صحنه را در 360 درجه در اطراف شما نشان می دهد.

 

نتایج نهایی سرگرم کننده، تعاملی و آموزنده است. می توانید برای مشاهده موارد خاص بزرگنمایی کرده و تصویر را بکشید تا نقاط مختلف اطراف خود را مشاهده کنید. همچنین احساس "درون" بودن تصویر را بیشتر از تصویری ثابت یا حتی ویدئویی احساس می کنید.

 

فکر کردم می دانم تور مجازی چیست؟!

بسیاری تصور می کنند یک تور مجازی مجموعه ای از عکس ها است که با هم چیده شده و مانند نمایش روی صفحه اجرا می شوند. کاربر می تواند "پخش" را فشار داده یا روی تصاویر ایستا کلیک کند، اما نه بیشتر. بدون بزرگنمایی، بدون دیدن آنچه در گوشه وجود دارد، بدون بررسی هر گوشه و کناری از آنچه در تصویر وجود دارد.

 

دیگران از یک ویدئو به عنوان یک تور مجازی یاد می کنند، اما بیننده در اختیار شخصی است که فیلم را با کمی کنترل بر آنچه می خواهد نگاه کند، ضبط می کند. یک ویدیو کمی بیشتر برای دیدن ارائه می دهد، اما خود را در صفحه ای مشاهده می کنید و می گویید: "به عقب برگردید" یا "آن را ثابت کنید" تا ظاهر بهتری داشته باشید.

 

آشنایی با تور مجازی 360 درجه, درباره تور مجازی 360 درجه, تور مجازی چیست

نحوه ی ساخت تور مجازی 360 درجه

 

دوباره ... تور مجازی چیست؟

تور مجازی 360 مجموعه ای از تصاویر چرخشی 360 درجه پانوراما است که برای ایجاد نمای کامل 360 درجه از یک مکان "به هم چسبیده اند". از دوربین ها، لنزها، فناوری و روش های خاصی استفاده می شود تا تور (فیلم) را در یک تجربه بصری برای بیننده جمع آوری کند.

 

یک بسته تور مجازی شامل چندین عکس با وضوح بالا، به نام "چرخش" است که در یک بسته کامل تور جمع آوری شده است. این تجربه کاربر با کیفیت بالا مکان های متعددی را در سراسر یک فضا نشان می دهد و از طریق تصاویر کوچک تصاویر را تغییر می دهد. کاربر کنترل کاملی بر آنچه می خواهد نگاه کند دارد و می تواند برای بزرگنمایی یا بزرگنمایی صحنه ای که در حال مشاهده ی آن است، از بزرگنمایی استفاده کند.

 

علاوه بر این، متن توصیفی، نقاطی که بیننده را از جایی به مکان دیگر منتقل می کند یا به سادگی اطلاعات بیشتر، فیلم ها و صدا را ارائه می دهد نیز می تواند در یک بسته تور مجازی گنجانده شود.

 

تورهای مجازی حق بیمه Panospin بر روی سرورهای سرویس گیرنده میزبانی می شوند و می توانند با یک کد نویسی ساده در یک وب سایت جاسازی شوند.

 

امروزه چگونه از تورهای مجازی 360 درجه استفاده می شود و چرا باید از آن استفاده کنیم؟

تور مجازی یک ابزار بازاریابی است که می تواند به جذب مشتریان و مشتریان جدید به کسب و کار شما کمک کند. همچنین یک نمای "واقعیت مجازی" از کسب و کار شما است که در تصاویر بصری پخش می شود و به بیننده اجازه می دهد "همانجا" در مکان شما باشد. این بهترین راه برای نشان دادن دقیق موقعیت مکانی شما است. تور همچنین یک ابزار فروش مناسب است که می تواند برای نشان دادن کسب و کار شما به نحوی که عکاسی نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد.

 

تورهای مجازی 360 درجه این روزها به دلایل مختلف بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند…

بینندگان در حال تحقیق درباره مشاغل یا مکان ها برای تصمیم گیری در مورد خرید هستند. آنها بر اساس آنچه می بینند تصمیم به انجام یا عدم انجام تجارت می گیرند. یک تور در وب سایت شما می تواند به تصمیم شما در جهت تجارت شما کمک کند.

 

این امکان وجود دارد که داده ها و اطلاعاتی را در مورد مکان هایی که بهترین میز در رستوران وجود دارد یا اینکه اتاق هتل چقدر راحت است، جمع آوری کرده و تعیین کنید که آیا گروه شما می تواند به راحتی در آن اتاق کنفرانس قرار بگیرد و حتی جایی که همه خروجی ها هستند. هنگام مشاهده یک تور ، یک کاربر می تواند "خریدار" به کسب و کار شما متصل شود.

 

از تورها برای ارائه یک قالب "نمای واقعی" استفاده می شود که به بینندگان اجازه می دهد در هر مکانی حرکت کنند، گویی آنها در آنجا هستند و در واقع آنچه را که در هر گوشه و کناری وجود دارد مشاهده می کنند.

 

تورها همچنین باعث می شوند وب سایت ها در رتبه بندی موتورهای جستجوی خود دستخوش تغییر شوند. علاقه اولیه برای دیدن مکان، بازدیدکننده ای را به وب سایت شما می آورد و مشاهده تور می تواند آنها را برای مدت طولانی در آنجا نگه دارد.

 

تجربه کاربر تعاملی و راهنمای کاربر است، مانند حالت نشسته و تماشای فیلم واکنش پذیر نیست. کنترل کامل یک کاربر به آنها اجازه می دهد تا هر کجا که می خواهند در صحنه توقف کرده و شروع کنند. آنها به چپ، راست، بالا یا پایین می گردند و به اطراف نگاه می کنند تا روابط فضایی بین یک شی یا شی دیگر را مشاهده کنند.

 

همه چیز درباره تور مجازی 360 درجه, نحوه ی ساخت تور مجازی 360 درجه, نحوه ی کار با تور مجازی 360 درجه

تور مجازی 360 درجه

 

6 دلیل که چرا تور مجازی این همه و در ابعاد کوچک است!

بازدیدکنندگان سایت شما دارای موارد زیر هستند:

– توانایی تعامل با کسب و کار خود در بیش از یک سطح.

– توانایی دیدن بسیار بیشتر از آنچه در یک تصویر ثابت مشاهده می شود.

– توانایی کنترل آنچه را که می بینند که چقدر نزدیک یا دور از آن می بینند.

– توانایی تصور خود در داخل صحنه در حالی که در خانه نشسته اید، و در حال نوشیدن قهوه هستند.

– امکان بررسی کامل یک کسب و کار یا مکان، بدون خروج از خانه یا محل کار آنها.

– کارآیی افزایش تحقیقات انجام شده در مورد یک کسب و کار یا محل، قبل از بازدید یا خرید.

 

چه کسانی می توانند از تور مجازی 360 درجه بهره مند شوند؟

هر صنعتی که بخواهد زیبایی مکان خود را به رخ بکشد می تواند از تور مجازی 360 درجه بهره مند شود.

 

– باشگاه های ورزشی و تفریحی

– تدریس مدارس 

– املاک، مسکونی و تجاری

– امکانات پزشکی و دامپزشکی

– مراکز کنفرانس و رویداد

– خانه های سالمندان، پرستاری، توانبخشی و سرپایی

– شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی

– فروشگاه های خرده فروشی

– رستوران ها

– هتل ها

– نمایندگی های خودرو

– صنعت گردشگری و گردشگری

و ...

 

گردآوری: بخش کامپیوتر بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------