جاسمی کوین چیست و چگونه کار می کند؟ارز جاسمی چیست, اینده ارز jasmy, ارز دیجیتال جاسمی کوین

ارز جاسمی چیست

 

ارز دیجیتال جسمی کوین JASMY چیست؟

پلتفرم بلاک چین ارز دیجیتال JASMY جهت بازیابی و محافظت از حاکمیت داده‌های شخصی طراحی شده است. پروژه جسمی، فناوری معمولی اینترنت اشیاء را با فناوری بلاک چین ترکیب می‌کند و به افراد این امکان را می‌دهد تا کنترلی امن بر داده‌های شخصی خود داشته باشند.

اینترنت تقریباً همه چیز را در مورد نحوه کار، بازی و زندگی ما تغییر داده است. از آنجایی که اینترنت از یک شبکه ثابت که عمدتاً توسط کدنویس ها نگهداری می شود، تکامل یافته است، صنایع و اکوسیستم های جدیدی را نیز راه اندازی کرده است.

 

جهان و چشم‌انداز اقتصادی ما تغییر کرده و رشد کرده است، اما یک چیز ثابت مانده است: شرکت‌های بزرگ دسترسی ما به اینترنت را از طریق سیستم‌های متمرکز خود تسهیل کرده و در نهایت کنترل می‌کنند.

 

سیستم‌های متمرکز داده‌ها را معامله می‌کنند که باید مدیریت، تجزیه و تحلیل و برای ایجاد سود مورد استفاده قرار گیرند. ورود فناوری بلاک چین غیرمتمرکز به صحنه، جایگزینی برای مدل متمرکز ارائه کرده است. اینجاست که جاسمی وارد تصویر می شود. فلسفه جاسمی بر پایه دموکراسی داده بنا شده است و داده های شما را به کنترل شما باز می گرداند. با Jasmy، شما مالک داده های خود هستید.

 

در این مقاله بیتوته، همه چیز را در مورد بلاک چین جاسمی، استفاده از توکن های بومی آن و آینده این بلاک چین خواهیم آموخت. 

 

ارز دیجیتال جاسمی کوین, ارز JasmyCoin, رمزارز JasmyCoin

اینده ارز jasmy

 

جاسمی در صدد حل چه مشکلاتی است؟

Jasmy به طور خاص برای اینترنت اشیا (یا IoT) طراحی شده است. اینترنت اشیا به عنوان یک سیستم شامل رایانه ها، اتومبیل ها، تلفن ها و حتی ترانسپوندرهای بیوچیپ قابل کاشت است. این شامل موارد مکانیکی و دیجیتالی است که دارای شناسه های منحصر به فرد هستند و قادر به انتقال داده ها به جای دیگر هستند. سازمان‌ها از داده‌هایی که از اینترنت اشیا به دست می‌آورند برای بهبود کارایی و افزایش سود خود استفاده می‌کنند.

 

در حالی که اینترنت اشیا وعده افزایش تجربه مشتری را می دهد، با قیمت بالقوه سنگین و احتمال نقض حریم خصوصی همراه است. حجم انبوه داده درگیر، خطرات امنیتی قابل توجهی را با احتمال نشت اطلاعات و نقض انطباق ایجاد می کند.

 

جاسمی کوین یک محیط امن و کاربر محور را فراهم می کند که در آن داده ها می توانند ذخیره یا مبادله شوند، همه اینها براساس ترجیحات صاحب داده است. Jasmy با زیرساخت قدرتمند و پلت فرم بصری خود، اطلاعات متمرکز بر مصرف‌کننده را تسهیل می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد تا داده‌های خصوصی خود را به صورت ایمن و بر اساس شرایط خود مبادله کنند.

 

جاسمی کوین فضایی را پیش بینی می کند که در آن داده های شخصی می تواند به دارایی های شخصی تبدیل شود. به عبارت دیگر جاسمی مالکیت داده های شما را  به شما باز می گرداند. اساساً، هدف Jasmy تحقق دموکراسی‌سازی داده‌ها از طریق یک مدل غیرمتمرکز است که در آن داده‌ها به‌عنوان ذاتاً متعلق به هر فرد محافظت می‌شوند.

 

بلاک چین جاسمی چیست؟

پلتفرم بلاک چین جاسمی برای بازیابی و محافظت از حاکمیت داده های فردی طراحی شده است. این فناوری معمولی اینترنت اشیاء را با فناوری بلاک چین ترکیب می‌کند و به افراد این امکان را می‌دهد تا کنترل امنی بر داده‌های خود داشته باشند.

 

در سیستم های متمرکز، داده ها جمع آوری، تجزیه و تحلیل و کسب درآمد می شوند. اما جاسمی کوین متفاوت عمل می کند. بلاک چین آن غیرمتمرکز است و برای محافظت از داده های کاربران طراحی شده است و به آنها کنترل کامل بر زمان و نحوه استفاده از آن می دهد.

 

کاربران می توانند داده های خود را در یک "قفسه داده های شخصی" ایمن که از طریق فضای ذخیره سازی توزیع شده جاسمی نگهداری می شود، ذخیره کنند. این شبکه از سیستم فایل بین سیاره ای یا IPFS استفاده می کند که یک ارتباط دهنده دانش امنیتی (SKC) را با فناوری Smart Defender ترکیب می کند.

 

در حالی که  Smart Guardian  (SG) به عنوان یکی از خدمات اصلی پلتفرم Jasmy عمل می‌کند تا امکان ثبت آسان و ایمن دستگاه‌های IoT در شبکه توزیع‌شده را فراهم کند که فقط توسط صاحب دستگاه‌ها قابل استفاده است. 

 

SKC دارای تأیید هویت و ثبت نام است که کاربران را قادر می سازد تا با استفاده از داده های خود، تراکنش ها را مجاز و ردیابی کنند. شرکت‌ها، سازمان‌ها و سایرین باید قبل از دسترسی یا استفاده از داده‌ها، مجوز صاحبان داده را داشته باشند. SG همچنین دارای عملکردی است که به دستگاه‌ها اجازه می‌دهد با مالکان تعامل داشته باشند، که سپس می‌توانند داده‌ها را در هر یک از دستگاه‌های خود در سیستم مبتنی بر بلاک چین ذخیره، مدیریت یا مستقر کنند.

 

جاسمی توسط چندین مدیر سابق سونی، از جمله کونیتاکه آندو، کازوماسا ساتو، ماسانوبو یوشیدا، تاداشی موریتا و مدیر مالی هیروشی هارادا ایجاد شد، که پیشینه آنها به عنوان یک CPA در KPMG است که چشم اندازی از آینده ای پایدار در توسعه جهانی دارد.

 

اگرچه Jasmy در حوزه رمزنگاری نسبتاً جدید است، اما در حال حاضر توجه نام‌های بزرگ صنعت فناوری از جمله Transcosmos، Panasonic و VAIO را به خود جلب کرده است که در راستای تحقق یک جامعه دیجیتالی کار می‌کنند.

 

ارز JasmyCoin, رمزارز JasmyCoin, جاسمی کوین

معرفی ارز دیجیتال جاسمی

 

جاسمی کوین چگونه کار می کند؟

پلتفرم جاسمی زیرساخت های لازم را برای صاحبان داده ایجاد و حفظ می کند تا بتوانند داده های خود را به صورت ایمن ذخیره، دسترسی، تبادل و در غیر این صورت استفاده کنند. این کار را از طریق قدرت آخرین فناوری بلاک چین پلت فرم IoT خود انجام می دهد. ماژول های پایه توانایی برقراری ارتباط ایمن و کارآمد با دستگاه های اینترنت اشیا را دارند. طیف وسیعی از برنامه ها به کاربران امکان مدیریت و استفاده از داده های خود را در صورت نیاز می دهد.

 

فناوری بلاک چین غیرمتمرکز جاسمی یک فرآیند کارآمد و دموکراتیک ایجاد می کند زیرا داده ها از دستگاه های اینترنت اشیا جمع آوری می شوند، در کابینت های داده ذخیره می شوند و با سیستم های امن محافظت می شوند. جاسمی داده‌ها را براساس کیفیت و کمیت آن‌ها با مقیاسی از «داده‌های کوچک»، با اشاره به داده‌های فردی موجود در دستگاه‌ها تا داده‌های «پلاتینیوم» (با ارزش) مرتب می‌کند.

 

تفاوت جاسمی و جاسمی کوین چیست؟

جاسمی به عنوان یک سازمان، پلتفرم های غیرمتمرکز اینترنت اشیا را با استفاده از یک شبکه ذخیره سازی غیرمتمرکز توسعه می دهد. توکن بومی آن JasmyCoin (JASMY) که بر روی شبکه اتریوم میزبانی می‌شود، به عنوان یک توکن ابزاری برای تامین انرژی شبکه Jasmy عمل می‌کند.

 

هدف اصلی توکن JASMY پرداخت برای داده های شخصی از دستگاه های IoT است. در حال حاضر، این تنها ارز معتبر در شبکه جاسمی است. همانطور که سازمان های بیشتری به Jasmy روی می آورند، تقاضا برای توکن های JASMY افزایش می یابد. این توکن بر گزارش‌های مالی شرکت‌ها تأثیر نمی‌گذارد و کسب‌وکارها می‌توانند از توکن‌های JASMY برای خرید محصولات Jasmy یا محافظت از اطلاعات خود استفاده کنند. این سکه همچنین دسترسی به هر داده ذخیره شده در قفسه داده های شخصی را فراهم می کند.

در حال حاضر بیش از  4.7 میلیارد توکن جاسمی در گردش است که حداکثر عرضه آن 50 میلیارد است.

 

جاسمی کوین, خرید و فروش جاسمی کوین, ارز دیجیتال جسمی کوین

رمزارز JasmyCoin

 

مزایا و محدودیت ها جاسمی 

JASMY اولین ارز دیجیتال ژاپنی است که از  نظر قانونی مطابقت دارد و در صرافی ارزهای دیجیتال ژاپن فهرست شده است. قوانین ژاپن به شدت بر تراکنش‌های ارزهای دیجیتال که تحت بازرسی آژانس خدمات مالی هستند، نظارت می‌کند. به عبارت دیگر، توکن JASMY ممکن است یکی از امن ترین سرمایه گذاری های رمزنگاری در جهان باشد.

 

جاسمی بیش از یک سال پیش فرآیند درخواست را آغاز کرد و به شدت مورد ارزیابی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت. توکن JASMY به عنوان یک ارز رمزنگاری شده رسمی، معادل سهام و اوراق بهادار مشابه در نظر گرفته می شود. این شرکت همچنین باید شبکه بلاک چین را اداره کند و سکه های خود را مطابق با قوانین بازار ژاپن مدیریت کند و تحت بازرسی های دوره ای قرار دارد.

 

هر گونه تخلفی که می تواند سرمایه گذاران را در معرض خطر قرار دهد منجر به پاسخگویی جاسمی توسط قانون ژاپن می شود که این قدرت را دارد که مجوز صرافی را لغو کند. تعداد کمی از ارزهای دیجیتال می توانند با این سطح از بررسی دقیق مطابقت داشته باشند، به این معنی که می توانید با اطمینان و آسودگی خاطر سرمایه گذاری کنید.

 

اگرچه Jasmy یک سرمایه گذاری جذاب است، اما محدودیت هایی دارد. مدت کوتاهی پس از انتشار، محبوبیت این توکن افزایش یافت و هر روز به طور تصاعدی افزایش یافت. با این حال، این نوع رشد ممکن است در بلندمدت پایدار نباشد و کاربران ممکن است بخواهند با احتیاط ادامه دهند.

 

نحوه خرید ارز جاسمی در Bybit

برای دستیابی به JASMY، باید استیبل کوین USDT را از ارز فیات مورد علاقه خود مانند USD، CAD، AUD، JPY و موارد دیگر از طریق درگاه فیات Bybit خریداری کنید. سپس USDT را با JASMY در محل یا بازار مشتقات معامله کنید.

 

در اینجا یک راهنمای گام به گام آورده شده است:

- در حساب Bybit ثبت نام  کنید یا وارد شوید.

- برای خرید USDT با انتخاب شریک خدمات شخص ثالث دلخواه خود ، روی دروازه Bybit  Fiat کلیک کنید و برای ادامه پرداخت، فرآیند KYC را تکمیل کنید.

- دارایی را برای معامله  JASMY/USDT  از کیف پول نقطه ای  انتخاب کنید یا از منوی Spot به نقطه ای بروید که می توانید این ارزهای دیجیتال را بین یکدیگر معامله کنید.

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------