چگونه عمر تلفن بیسیم را افزایش دهیم؟نگهداری از تلفن بیسیم, بهبود عملکرد تلفن بی سیم

افزایش عمر باتری تلفن بی سیم

 

راهنمای خرید و استفاده از تلفن بیسیم

یکی از معایب مربوط به داشتن یک تلفن بی سیم این است که باتری های آنها به سرعت خراب می شوند ، به خصوص اگر به درستی نگهداری نشوند. این یکی از دلایلی است که بسیاری از دارندگان تلفن های بی سیم دائماً در جستجوی راه هایی برای چگونگی افزایش عمر باتری تلفن خود هستند.

باتری تلفن بی سیم چه مدت باید دوام بیاورد؟  چگونه می توان از یک تلفن بی سیم مراقبت کرد تا باتری ها بیشتر دوام بیاورند؟ آیا راهی برای افزایش عمر باتری وجود دارد؟ 

 

 

نکات بعد از خرید گوشی:

قبل از شروع استفاده از گوشی، 24 ساعت شارژ کنید.

 از تلفن بدون شارژ مجدد آن استفاده کنید تا باتری کاملاً خالی شود (گوشی خاموش شود)

مراحل بالا را دو بار تکرار کنید.

 

نکته: روش بالا را هر از گاهی تکرار کنید (به عنوان مثال هر 3 ماه یک بار). این ضروری نیست اما به شما کمک می کند تا طول عمر باتری خود را به حداکثر برسانید.

 

نگهداری از تلفن بیسیم, بهبود عملکرد تلفن بی سیم

نگهداری از تلفن بیسیم

 

افزایش عمر تلفن بی سیم 

 تلفن و همچنین باتری ها را در معرض دمای شدید نگه ندارید.

 

 از قرار دادن تلفن های بی سیم در مکانی که گرد و خاک زیاد است خودداری کنید. دشمن اصلی تمام وسایل الکتریکی را می توان گرد و خاک است.

  

 بهتر است اطمینان حاصل کنید که فقط از باتری توصیه شده برای تلفن بی سیم خود استفاده می کنید. استفاده از موردی که با آنچه مشخص شده متفاوت است نه تنها می تواند باعث سوء عملکرد تلفن شما شود بلکه در واقع می تواند آسیب طولانی مدت به تلفن شما وارد کند.

 

 برای اینکه عمر باتری تلفن بی سیم طولانی شود هر بار گوشی را شارژ کنید و تا شارژ بعدی صبر کنید. این بدین معنی است که بعد از هربار استفاده آن را روی دستگاه اصلی برای شارژ مجدد قرار ندهید.

 

 از پرتاب کردن و یا ضربه زدن به گوشی بپرهیزید. زمانی که شما گوشی را پرتاب می کنید،  ضربه سختی به گوشی وارد می شود که ممکن است قطعات داخلی آن را تکان دهد.

 

 گوشی خود را از رطوبت و آب دور نگه دارید.

 

 قبل از اینکه شارژ باطری به کمترین اندازه (حدود ده درصد) برسد باطری را شارژ نکنید و  قبل از اینکه باطری کامل شارژ نشده آن را از برق قطع کنید.

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------