افزایش فالوور,خرید لایک,خرید کامنتX

Google Pay (گوگل پلی) چیست و چه کاری با آن می توانید انجام دهید؟نرم افزار گوگل پی, پرداخت گوگل

Google Pay چیست

 

همه چیز درباره گوگل پی

گوگل پی یکی از نرم افزارهای منتشر شده از سوی کمپانی گوگل است که با استفاده از آن می توانید از طریق تلفن همراهتان بدون نیاز به دسترسی به کارت بانکی بین المللی و یا حساب ارزی تان می توانند از سایت های مختلف خرید کرده و پرداختتان را انجام دهید.

این روزها همه یک تلفن هوشمند در جیب خود دارند ، بنابراین منطقی است که از آن برای پرداخت هزینه های آن استفاده کنید. اینجاست که سیستم عامل های پرداخت تلفن همراه مانند Google Pay وارد سیستم می شوند. 

 

گوگل در اواخر سال 2020 دوباره Google Pay را راه اندازی کرد و با آن مجموعه ای از ویژگی های جدید به بازار عرضه شد. نه تنها می توان از این برنامه برای پرداخت پول استفاده کرد، بلکه اکنون می تواند برنامه شخصی بانکی شما باشد. 

 

توجه: Google Pay برای گوشی های اندروید ، تبلت و آیفون در دسترس است.  

 

پرداخت موبایل

 

نرم افزار گوگل پی, پرداخت گوگل

نرم افزار گوگل پی

 

قبل از راه اندازی مجدد ، Google Pay در درجه اول برای پرداخت های تلفن همراه استفاده می شد. این هنوز قسمت بزرگی از خدمات است. 

 

وقتی روش پرداخت را به Google Pay اضافه کردید ، می توان از آنها در جاهای دیگر نیز استفاده کرد. این برنامه بخشی برای سفارش غذا دارد که با بیش از 100000 رستوران کار می کند. همچنین بخشی برای پرداخت در ایستگاه های سوخت بدون نیاز به لمس پمپ وجود دارد. همه این موارد را می توانید در برگه اصلی "Pay" در برنامه پیدا کنید.

 

Peer-to-Peer Payments (پرداخت همتا به همتا)

 

نرم افزار گوگل پی, پرداخت گوگل

امکانات گوگل پی

 

کار بزرگ بعدی که Google Pay می تواند انجام دهد ، انتقال وجه همتا به همتا است. اگر نام Venmo را شنیده باشید ، این یک ویژگی بسیار مشابه است. می توانید برای افرادی که از Google Pay استفاده می کنند پول ارسال کرده و از آنها دریافت کنید.

 

Google Pay امکان ایجاد گروه ها را نیز فراهم می کند. بنابراین اگر با افراد دیگر هدیه می گیرید ، همه می توانید در یک گروه قرار بگیرید و پیگیری کنید که چه کسی پرداخت کرده یا پرداخت نکرده است. این یک ویژگی عالی برای استفاده هم اتاقی ها (و سایر مردمی است که اغلب قبض های مشترک دارند).

 

هر یک از پرداخت های یک به یک یا گروهی در یک رابط کاربری مانند اتاق گفتگو وجود دارد. بنابراین می توانید با دیگران در مورد هزینه ای که پرداخت می کنید ، افرادی که هنوز نیاز به پرداخت دارند و غیره صحبت کنید.

 

(Deals & Discounts) پیشنهادات و تخفیفات

 

نرم افزار گوگل پی, پرداخت گوگل

آشنایی با نرم افزار گوگل پی

 

Google Pay یک برگه "Explore" برای یافتن پیشنهادات و تخفیف ها دارد. بسیاری از این "معاملات" پیشنهادات برگشت نقدی است که به حساب Google Pay شما برمی گردد. اگر می خواهید پول را در جای دیگری استفاده کنید ، می توانید این پول را از Google Pay منتقل کنید.

 

جایی که این معاملات جالب می شوند ، توانایی شرکت در الگوریتم Google برای تجزیه و تحلیل معاملات شما و شخصی سازی پیشنهادات است. Google به شما امکان می دهد این ویژگی را به مدت سه ماه امتحان کنید و سپس تصمیم بگیرید که آیا می خواهید از آن استفاده کنید یا خیر.

 

وقتی پیشنهاد مورد علاقه خود را پیدا کردید ، می توانید آن را "فعال" کرده و با یکی از کارتهای خود مرتبط کنید. وقتی از آن کارت برای خرید از مشاغل استفاده می کنید ، به طور خودکار روی حساب شما اعمال می شود.

 

بخش دیگری از برگه "Activate" اسکنر کد QR در بالای صفحه است. هنگام خرید در فروشگاه ، می توانید موردی را اسکن کرده و Google Shopping قیمت کالاها را در فروشگاه های دیگر به شما نشان دهد.

 

Personal Finance (امور مالی شخصی)

 

نرم افزار گوگل پی, پرداخت گوگل

حساب Google Pay

 

آخرین برگه در گوگل پی "Insights" نام دارد. اینجاست که می توانید یک حساب بانکی یا کارت اعتباری اضافه کنید و به Google اجازه دهید اطلاعات مالی را ارائه دهد.

 

پس از اتصال حساب های خود ، Google Pay شروع به نشان دادن گزارش هایی در مورد عادت های هزینه ، صورتحساب های آینده و موارد دیگر می کند.

 

اگر در حال حاضر دسترسی راحت Google به حساب های شخصی خود را دوست دارید ، ممکن است خوشحال باشید که بدانید این برنامه همچنین می تواند Gmail و Google Photos را برای دریافت اسکن کند. سپس این اطلاعات به Google Pay داده می شود و به گزارش های مالی شما اضافه می شود. از آنجا که این یک محصول گوگل است ، از قابلیت جستجوی قدرتمندی نیز برخوردار است.

  

نکته: بعد از این که برنامه به طور کامل در تلفن همراه شما نصب شد، می توانید از میان انواع روش های پرداختی که وجود دارد، یکی را به عنوان روش پرداخت گوگل انتخاب کنید. با توجه به اینکه شما در ایران زندگی می کنید، امکان دسترسی به انواع کارت بانکی بین المللی وجود ندارد و می توانید تنها از یکی از انواع کارت های ارزی ویزا کارت یا مسترکارت به عنوان روش پرداخت استفاده کنید.

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------