ایده های جذاب برای استوری اینستاگرامکافه فالوور

 

خرید فالوور

خرید فالوور ایرانی

خرید فالوور واقعی

خرید لایک

خرید لایک ایرانی

 

شما برای جذب فالوور در اینستاگرام نیاز دارید تا با روش هایی جذاب و معتبر ارتباط برقرار کنید و نرخ تعامل خود را افزایش دهید. یکی از روش های بسیار محبوب و جذاب برای این کار، استوری اینستاگرام است. 

 

هر روز بیش از 500 میلیون کاربر اینستاگرام از استوری استفاده می کنند. ارائه ایده های به یاد ماندنی در قالب استوری در کنار محتوای صفحه شما می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. با اتخاذ یک استراتژی شفاف رسانه های اجتماعی و برنامه بازاریابی اینستاگرام، می توانید استوری های جذابی با ارزش کلیک بالا به اشتراک بگذارید که مخاطبان نتوانند در مقابل آنها بی تفاوت بمانند. با توجه به بسیاری از ویژگی های تعامل جدید، استوری اینستاگرام باید به بخشی جدایی ناپذیر از حضور شما در اینستاگرام تبدیل شود.

 

از سویی، ارائه استوریهایی جذاب و الهام بخش خیلی هم پیچیده نیست. همراهی با استوری های اینستاگرام کمک می کند تا ارتباطی عمیق تر با مخاطبان خود داشته باشید. پیش از پرداخت به ایده های برتر استوری های اینستاگرام، به طور مختصر به ویژگی استوری در اینستاگرام خواهیم پرداخت.

 

 این ویژگی در سال 2016 به پلتفرم اینستاگرام افزوده شد. استوری های اینستاگرام به برندها، سازندگان و افراد این امکان را می دهد که تصاویر و ویدئوهای لحظه ای خود را پست کنند. در اصل، این داستان های لحظه ای تنها 24 ساعت عمر داشتند و بعد برای همیشه ناپدید می شدند. اما در طی به روزرسانی های اخیر این پلتفرم، این محتوا می تواند در مجموعه ای از پروفایل اینستاگرام برای همیشه ذخیره شود.

 

استوری های اینستاگرام در فید قابل کلیک در بالای صفحه اصلی هر کاربر به اشتراک گذاشته می شوند. هر کاربری با کلیک بر روی تصویر نمایه شما، می تواند استوری فعلی اینستاگرام شما را مشاهده کند؛ خواه قبلا فالوور شما بوده باشد یا خیر.

در این میان، مجموعه ای از راه های سرگرم کننده برای تعامل با مخاطبان با استفاده از استیکرهای استوری اینستاگرام فراهم شده است. استوری ها همچنین بسیار کوتاه هستند و حداکثر تا 15 ثانیه می توانند باشند. این یعنی نیازمند توجه خیلی زیادی نیستند. بنابراین با توجه به این ویژگی ها نباید از استوری اینستاگرام غافل ماند. در ادامه به برترین خواهیم پرداخت.

 

به سوالات پاسخ دهید

اگر سوالات زیادی از سوی مشتریان و مخاطبان خود در مورد محصول یا خدمت ارائه شده دریافت می کنید، آنها ممکن است در مورد بهترین روش برای استفاده از محصول شما یا نحوه دستیابی به چیز خاصی سوالاتی داشته باشند. استوری اینستاگرام می تواند بهترین مکان برای پاسخ گویی به این سوالات باشد. می توانید پاسخ خود را در قالب یک ویدئوی کوتاه یا تصاویر متنی استوری کنید.

 

می توانید از فالوورهایتان بخواهید سؤالات خود را به عنوان یک نظر روی یکی از تصاویرتان بنویسند تا به آنها در قالب استوری پاسخ دهید. این همچنین می تواند یک روش عالی برای مشارکت دادن فالوورها و ایجاد یک مکالمه باشد.

 

یک مسابقه برگزار کنید

میزبانی مسابقه از طریق استوری اینستاگرام می تواند یک راه سریع برای افزایش تعامل، افزایش فالوور و جذب مشتریان ایده آل برای دنبال کردن حساب شما در اینستاگرام باشد.

از فالوورهای خود درخواست کنید تا برای شرکت در مسابقه شما یک داستان جذاب در مورد یک چیز خاص پست کنند؛ این می تواند در مورد محصول شما باشد که با چهره ای خندان محصول شما را در دست دارند.

 

در همان استوری اینستاگرام، حساب شما را باید تگ کنند. آنها صرفا زمانی می توانند شما را تگ کنند که دنبال کننده شما باشند، از این رو، این استراتژی می تواند روشی عالی برای افزایش تعداد فالوورهای شما باشد.

گزارشی از همه افرادی که در مسابقه شما شرکت کردند را داشته باشید تا بتوانید برنده را انتخاب کنید. فراموش نکنید که داستان ها پس از 24 ساعت ناپدید می شوند، بنابراین باید اسکرین شات تهیه کنید. 

 

نحوه تولید یک چیزی مثل محصول خود یا پروژه دیگر را به اشتراک بگذارید

مخاطبان علاقه مند به دریافت محتوای انحصاری هستند، از این رو با توجه به ماهیت فوری استوری اینستاگرام، این مکان می تواند برای این انجام چنین کاری مناسب ترین گزینه باشد.

می توانید از نحوه تولید محصول خود مجموعه ای از ویدئوها را ایجاد کنید که مراحل تولید آن را از ابتدا به تصویر می کشد، یا یک پروژه مربوط به صنایع دستی را به نمایش بگذارید.

 

پشت صحنه کسب و کار یا فعالیت خود را به اشتراک بگذارید

به فالوورهای اینستاگرام خود اجازه بدهید کمی به پشت صحنه محل یا نحوه انجام فعالیت شما نگاهی بیندازند. به تصویر کشیدن محدوده داخلی کسب و کار شما می تواند در برقراری و تقویت ارتباط شخصی تر با همه دنبال کنندگان موثر واقع شود. 

 

چیزی به دنبال کنندگان خود بیاموزید

می توانید در قالب استوری اینستاگرام تقریبا هر چیزی که فکر می کنید می تواند برای مخاطبانتان مفید باشد را آموزش دهید. می توانید به آنها نشان دهید که چگونه می توانند به نحوی موثرتر از محصول شما استفاده کنند. 

 

از فالوورهایتان در مورد بینش و نظرات خود در استوری سوال بپرسید

آیا در مورد عرضه یک محصول جدید یا افزودن یک ویژگی جدید نیاز به دانستن نظر فالوورهای خود دارید؟ نمی دانید چه لوگویی را برای کسب و کار خود انتخاب کنید؟ می خواهید بدانید که مخاطبان چه نوع محتوایی را ترجیح می دهند؟ می توانید با استفاده از استوری اینستاگرام، نظرات و بینش خود را به اطلاع مخاطبان رسانده و از آنها نظرخواهی کنید.

این می تواند یک تاکتیک موثر و یکی دیگر از ایده های عالی برای استوری اینستاگرام است که دنبال کنندگان خود را در تصمیم گیری ها مشارکت دهید و به جای اینکه مدام پیام های خود را منتشر کنید، تاکید کنید که با مخاطبان خود دارای یک رابطه دو طرفه هستید.

 

کد تخفیفی یا تبلیغاتی ارائه دهید

کد تخفیفی یا تبلیغاتی به نوعی می تواند یک محتوای انحصاری باشد که شما در استوری برای فالوورهای خود در نظر گرفته اید. با انجام این کار دنبال کنندگان شما نه تنها احساس می کنند که به چیزی دسترسی پیدا کرده اند که کس دیگری امکان دسترسی به آن را ندارد، بلکه می تواند منجر به افزایش فروش نیز بشود.

بنابراین به دنبال کنندگان خود یک کد تخفیف، ارسال رایگان یا هر چیز دیگری که فکر می کنید با کسب و کار شما سازگار است ارائه دهید. 

 

نکات برجسته داستان خود را ذخیره کنید

همانطور که اشاره شد، استوری ایسنتاگرام تنها برای مدت محدود 24 ساعته ماندگار است و پس از این مدت منقضی می شوند، با این حال شاید هنوز محتوایی دارید که می خواهید آن را به راحتی در اختیار فالوورهای خود قرار دهید. این کار با افزودن استوری های منتخب اینستاگرام به بخش هایلایت قابل انجام است.

 

برای ذخیره یک استوری کافی است استوری اینستاگرام خود را مشاهده کنید و سپس گزینه هایلایت (Highlight) را از گوشه سمت راست پایین کلیک کنید. از این داستان هم می توانید به عنوان یک استوری دیگر استفاده کنید یا آن را به داستان موجود خود اضافه نمایید.

 

شمارش معکوس

اینستاگرام اخیرا برای استوری های خود قابلیت شمارش معکوس را نیز افزوده است. از این استیکر برای تبلیغ یک محصول به همراه ارائه تخفیف ویژه، برگزاری مسابقه و اطلاع رسانی استفاده می گردد. همچنین در مواقعی که ممکن است کاربر زمان اتمام شمارش معکوس را فراموش کند، نیز یک یادآور قابل تنظیم است. اطلاعات مربوط به این یادآوری ها در اختیار برندها قرار داده می شود تا بتوانند به تعداد دقیق افرادی که با آنها ارتباط گرفته اند، پی ببرند. با استفاده از این ویژگی برندها نسبت به گذشته می توانند ارتباط بهتری با جامعه مورد هدف خود برقرار نمایند. 

 

از لینک استفاده کنید

کاربران شما با کلیک بر روی لینک گنجانده شده در استوری می توانند از مرورگر اینستاگرام خود به وب سایت مربوطه هدایت شوند و با فشردن گزینه خروج، به همان جای خود در اینستاگرام برگردند. این ویژگی می تواند در فراخوانی مخاطبان به انجام اقدامی خاص بیشترین کاربرد را داشته باشد. به عنوان مثال، فشردن این لینک ها می تواند مخاطبان را به آغاز یک حراج، شروع یک دوره رایگان و ... هدایت کند.

 

خدمات با کیفیت و ارزان کافه فالوور

 

تمام تلاش بسیاری از افراد و کسب و کارهای فعال در اینستاگرام این است که با توسل به روش ها و ایده های جذاب و متفاوت بتوانند میزان بازدید، کامنت، فالوور و لایک اینستاگرام خود را افزایش دهند تا بدین وسیله بتوانند اهداف خود را برای رسیدن به درآمد تحقق بخشند. با این حال دنیای اینستاگرام نیز به دنیایی پر از رقابت تبدیل شده که برای ماندگار شدن در آن نیاز داریم که با استفاده از روش هایی، فالوورهای خود را افزایش دهیم. در این میان سایت های مختلفی به عنوان سایت های فروش فالوور، لایک و کامنت و بازدید فعالیت می کنند که کسب و کارهای زیادی با خرید فالوور ایرانی و لایک و کامنت ها و خرید بازدید فوری درصدد بالا بردن فعالیت صفحات اینستاگرامی خود هستند.

 

کافه فالوور یکی از سایت های معتبر و فعال در این زمینه است که افراد و کسب و کارهای فعال در اینستاگرام می توانند با استفاده از خدمات این وب سایت و خرید ویو اینستاگرام، خرید لایک و کامنت و بازدید و فالوور، افزایش ویو اینستاگرام خود را تضمین کنند.

 

 خرید ویو و لایک شبکه های اجتماعی

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خدمات و محصولات دیجیتال ,تبلت و کتابخوان ، لپ تاپ ،کامپیوتر، لوازم جانبی(کامپیوتر - لپ تاپ - تبلت)

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2024