سری جدید ساعت های هوشمند پبل+تصاویراگر شما پیگر اخبار مرتبط با ساعت های هوشمند باشید مطمئنآ تاکنون اسم ساعت های پبل به گوشتان خورده است. شرکت پبل چند سال پیش توانست با تولید ساعتی ساده و معمولی به فروش بسیار خوبی در بازار دست یابد. اکنون این شرکت جدیدترین محصول خود را با پیشرفتی چشمگیر وارد بازار کرده است.

شرکت پبل تصمیم گرفته است تا اینبار ساعت خود را در دو مدل پلاستیکی و فلزی وارد بازار کند تا به این شکل مشترین بسیاری را جذب محصولات خود کند. قیمت نخسه فلزی این ساعت 300 دلار اعلام شده است که علاوه بر استفاده از بدنه ای فلزی باتری قوی تری نیز در اختیار دارد که می تواند تا 10 روز برای شما کار کند. با توجه به سایر ساعت های هوشمند بازار پبل در حال حاضر بهترین باتری را در اختیار دارد.

ساعت قبلی این شرکت با وجود سادگی در طراحی توانست امکانات بسیار مفیدی را به کاربران ارایه دهد و با استفاده از باتری توانمند و هم چنین قیمتی مناسب طرفداران بسیاری پیدا کرد.

نسخه جدید این ساعت در زمینه کاربرد پیشرفت بسیاری داشته است و ظاهر آن نیز بسیار به روز تر از قبل شده است. موضوعی که می تواند به فروش این دستگاه به شدت کمک کند. 

اخبار,اخبار تکنولوژی,سری جدید ساعت های هوشمند پبل

 

اخبار,اخبار تکنولوژی,سری جدید ساعت های هوشمند پبل

 

اخبار,اخبار تکنولوژی,سری جدید ساعت های هوشمند پبل

 

اخبار تکنولوژی - بازار خبر

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------