هدست واقعیت ترکیبی اپل احتمالاً سال آینده عرضه می‌شودهدست واقعیت ترکیبی اپل،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
برخی گزارشات حاکی از آن است که عرضه هدست واقعیت ترکیبی اپل به‌دلیل مشکلات نرم‌افزاری تا نیمه‌ دوم سال آینده‌ میلادی به تعویق می‌افتد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مینگ‌چی کو اعلام کرده عرضه‌ هدست واقعیت ترکیبی افزوده‌ اپل به‌دلیل مشکلات نرم‌افزاری احتمالاً تا نیمه‌ دوم سال آینده‌ میلادی به‌تعویق خواهد افتاد.

 

به گفته مینگ‌چی کو، ارسال انبوه قطعات موردنیاز برای هدست واقعیت ترکیبی اپل احتمالاً در نیمه‌ اول سال ۲۰۲۳ آغاز خواهد شد؛ اما او معتقد است عرضه‌ انبوه این محصول به بازار تا نیمه‌ دوم سال آینده رخ نخواهد داد. بدین‌ترتیب، حتی اگر اپل این دستگاه را اوایل سال بعد معرفی کند، تا نیمه‌ دوم سال آینده روانه‌ی بازار نخواهد شد.

 

کنفرانس WWDC ۲۰۲۳ که ماه ژوئن برگزار خواهد شد، فرصت بسیار مناسبی است تا اپل اولین هدست واقعیت ترکیبی خود را درکنار کیت توسعه‌ نرم‌افزاری (SDK) آن معرفی کند. توسعه‌دهندگان از این SDK برای ساخت برنامه‌های واقعیت مجازی یا واقعیت افزوده‌ مخصوص هدست اپل استفاده خواهند کرد.

 

این در حالی است که مینگ‌چی کو قبلاً اعلام کرده بود اپل قصد دارد اولین در ماه ژانویه و با برگزاری رویدادی مطبوعاتی، هدست واقعیت مجازی/واقعیت افزوده‌ی خود را رونمایی کند و پس‌ازآن در سه‌ماهه‌ دوم سال ۲۰۲۳، این محصول را روانه‌ بازار خواهد کرد.

 

کو نمی‌داند که آیا این تأخیر به‌عقب‌افتادن رویداد ماه ژانویه منجر خواهد شد یا خیر؛ اما خاطرنشان می‌کند که طولانی‌شدن فاصله‌ بین رویداد مطبوعاتی غول فناوری مستقر در کوپرتینو برای معرفی هدست واقعیت ترکیبی این شرکت و عرضه‌ آن، ممکن است به فروش دستگاه مذکور آسیب بزند. انتظار می‌رود هدست واقعیت ترکیبی افزوده‌ اپل محصولی گران‌قیمت و خاص باشد. مینگ‌چی کو پیش‌بینی می‌کند که این شرکت در سال ۲۰۲۳ کمتر از ۵۰۰ هزار واحد از این محصول روانه‌ بازار خواهد کرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------