بروزرسانی جالب اینستاگرام در بیوگرافیاینستاگرام،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
اضافه کردن 5 لینک به بیوگرافی اینستاگرام امکانپذیر شد.

پس از سال‌ها مقاومت و توسعه ابزارهای شخص ثالث مختلف Linktree، حالا اینستاگرام به کاربران اجازه می‌دهد به حساب خود بیش از یک لینک اضافه کنند. درحقیقت حالا تمام کاربران می‌توانند در Bio حساب خود حداکثر 5 لینک داشته باشند.

 

«مارک زاکربرگ»، مدیرعامل متا، پشتیبانی از 5 لینک در حساب اینستاگرام را در کانال اینستاگرام خود اعلام کرد و گفت احتمالاً با یکی از موردانتظارترین ویژگی‌های این پلتفرم روبه‌رو هستیم.

 

افزودن حداکثر 5 لینک به حساب اینستاگرام

ویژگی‌ جدید اینستاگرام می‌تواند کاربردهای متنوعی برای کاربران داشته باشد. برای مثال، می‌توانید به حساب‌های خود در سایر شبکه‌های اجتماعی در اینستاگرام لینک دهید تا کاربران بتوانند به همه آن‌ها دسترسی پیدا کنند.

 

برای افزودن لینک به حسابتان در اینستاگرام، تنها کافیست به پروفایل خود بروید و گزینه ویرایش پروفایل یا Edit Profile را بزنید. در این بخش می‌توانید چندین لینک به پروفایل خود اضافه کنید، برای آن‌ها نام انتخاب نمایید و همچنین ترتیب آن‌ها را تغییر دهد.

 

اگرچه حالا می‌توانید چندین لینک به حسابتان اضافه کنید، اما تنها یک لینک به نمایش گذاشته می‌شود. درحقیقت مخاطب شما می‌تواند به‌طور مستقیم به اولین لینک برود، اما برای دسترسی به سایر لینک‌ها یک صفحه پاپ‌آپ برای او ظاهر می‌شود. در این صفحه سایر لینک‌ها به نمایش گذاشته می‌شوند و مخاطب می‌تواند لینک موردنظرش را انتخاب کند.

 

شاید لیست‌شدن تمام لینک‌ها در صفحه اصلی برای صاحب حساب و البته مخاطب جذاب‌تر باشد، اما همچنان با یک قابلیت کاربردی روبه‌رو هستیم. به‌نظر می‌رسد پس از تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک و تغییراتی که او در آن ایجاد کرد، متا می‌خواهد با تغییرات مثبت در پلتفرم‌های مختلفش، کاربران بیشتری جذب کند.

 

دیجیاتو

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------