سورپرایز جدید ماسک برای کاربران توییتر/ پرداخت پول به کاربران آغاز شدتوییتر،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
پرداخت پول به کاربران در توییتر آغاز شد.

به گزارش دیجیاتو، ماه‌ها پس از اینکه ایلان ماسک اعلام کرد که برخی از کاربران توییتر در آینده واجد شرایط کسب درآمد از طریق تبلیغات خواهند بود، اکنون به‌نظر می‌رسد که این شبکه اجتماعی پرداخت به این دسته از کاربران را آغاز کرده است.

 

برنامه کسب درآمد توییتر فقط شامل حال کاربرانی می‌شود که مشترک سرویس توییتر بلو هستند و در توییت‌های آن‌ها از تبلیغات استفاده می‌شود. تاکنون مبالغ پرداختی توییتر از چند هزار دلار تا نزدیک به ۴۰ هزار دلار برای حساب‌هایی با چند میلیون فالوور متغیر بوده است. توییتر در یک رشته توییت اعلام کرد که قصد دارد در اواخر این ماه کاربران بیشتری را واجد شرایط کسب درآمد کند.

 

شرایط کسب درآمد از توییتر

دقیقاً مشخص نیست که میزان پرداختی‌های توییتر چگونه تعیین می‌شوند یا این شرکت چه میزان از درآمد کاربران خود را برای خود نگه می‌دارد، اما طبق اطلاعات موجود در وب‌سایت توییتر، حساب‌هایی واجد شرایط هستند که توییت‌های آن‌ها در سه ماه گذشته حداقل ۵ میلیون بازخورد (Impressions) را داشته باشد.

 

ازجمله افراد واجد شرایط می‌توان به یک یوتوبر به‌نام Benny Johnson اشاره کرد که نزدیک به ۱۰ هزار دلار درآمد کسب کرده است. همچنین به حساب Elon_alerts که فعالیت‌های ماسک در توییتر را به اشتراک می‌گذارد، حدود ۲۲۰۰ دلار پرداخت شده است.

 

توییتر زمانی پرداخت به کاربران خود را آغاز کرده است که تسلط آن به‌عنوان یک پلتفرم میکروبلاگینگ در معرض خطر است. شرکت متا اخیراً رقیب خود برای توییتر با نام Threads را راه‌اندازی کرد و در عرض چند روز ۱۰۰ میلیون کاربر در آن ثبت‌نام کردند. تمام این مسائل باعث شد تا وکیل ایلان ماسک با ارسال نامه‌ای به زاکربرگ، شرکت متا، سازنده اپلیکیشن «تردز» را به سوء‌استفاده سیستماتیک، عمدی و غیرقانونی از اسرار تجاری توییتر متهم کند.

 

همچنین مدیرعامل کلاودفلر در هفته گذشته نموداری را به نمایش گذاشته بود که نشان می‌داد جایگاه توییتر در رده‌بندی ترافیکی این شرکت افت کرده است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------