افزایش فالوور,خرید لایک,خرید کامنتX

اینستاگرام محل دقیق انتشار پست‌ها را نشان می‌دهداخبار,اخبار تکنولوژی,اینستاگرام
شرکت فیسبوک اعلام کرد از این پس موقعیت مکانی دقیق حقیقی پست‌های منتشر شده در دو شبکه اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام به کاربران اعلام خواهد شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، شرکت فیسبوک امروز اعلام کرد که قصد دارد از این پس اطلاعات بیشتری درباره موقعیت مکانی پست‌های پر بازدید منتشر شده در صفحات اینستاگرام و یا فیسبوک را منتشر کند. طبق اعلام فیسبوک، هدف این شرکت از این کار بالا بردن میزان اطمینان کاربران از پست‌های منتشر شده در این دو شبکه اجتماعی پرطرفدار است و کاربران از این پس می‌توانند موقعیت دقیق پست‌های منتشر شده کاربران را مشاهده کنند؛ لازم به ذکر است که موقعیت یابی و انتخاب لوکیشن توسط نرم افزار‌ها انجام خواهد شد و کاربران نخواهند توانست این موقعیت مکانی را تغییر دهند.

 

اخبار,اخبار تکنولوژی,اینستاگرام

 

موقعیت مکانی که نرم افزار‌ها پیدا خواهند کرد جایگزین موقعیت مکانی که کاربر برای پست‌های خود انتخاب می‌کند نخواهد شد بلکه در یک بخش اضافه به پست‌ها اضافه می‌شود و در صورت مغایرت مکان اشتراک گذاری پست اعلام شده از سوی نرم افزار با مکان اعلام شده از سوی کاربر، مخاطبان به راحتی متوجه این تفاوت خواهند شد.

 

فیسبوک در این باره اعلام کرده است که قصد دارد از این طریق در محیط اینستاگرام صداقت را گسترش دهد و از گسترش دروغ جلوگیری کند. همچنین این شرکت اعلام کرده است که این تصمیمات به عنوان بخشی از تلاش‌های فیسبوک در جهت ایمن سازی فضای اینستاگرام و فیسبوک گرفته شده است و در آینده نیز تصمیمات بیشتری برای ایمن سازی این دو شبکه اجتماعی گرفته خواهد شد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی