تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

حذف قابلیت گرفتن لایو توئیتر در سال ۲۰۲۱اخبار,اخبار تکنولوژی,حذف قابلیت گرفتن لایو توئیتر
شرکت توئیتر از غیرفعال شدن قابلیت اشتراک گذاری ویدئوهای زنده از اعتراضات‌، سخنرانی‌ها و رویدادها در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، قابلیت پخش جریانی برای فیلم‌های زنده (Periscope) توئیتر، در ماه مارس غیرفعال می‌شود.

 

توئیتر اعلام کرد افزایش هزینه استفاده از این قابلیت برای کابران و در نتیجه کاهش اقبال آن‌ها باعث غیرفعال شدن این امکان در توئیتر در آینده‌ای نزدیک خواهد بود.

 

تیم پریسکوپ در پیامی در واکنش به این اقدام نوشت: چنین اقدامی در شرایط فعلی جامعه درست نیست. ما هنوز هم به قدرت فیلم زنده برای حل مشکلات تأثیرگذار اعتقاد داریم و همین امر باعث افزودن این ویژگی به مجموعه قابلیت‌های اصلی در توئیتر شده است.

 

این حرکت نشانگر آخرین دستاورد اشتراک ویدئوست که توئیتر انجام داده و سپس تعطیل شده است. توئیتر Periscope را در سال ۲۰۱۵ خریداری کرد، اندکی پس از آنکه برنامه‌های مشابه مانند Meerkat و Facebook Live در حوزه فناوری میان کاربران محبوبیت یافتند؛ زیرا مردم با استفاده از آن‌ها به اشتراک گذاری ویدیوی زنده اعتراضات، رویداد‌ها و سخنرانی‌ها را تجربه کردند. از آن زمان برخی ویژگی‌ها در برنامه اصلی توییتر از جمله Twitter Go Live تعبیه شد.

 

Periscope تنها برنامه محبوب ویدیویی نیست که توئیتر خریداری و سپس غیرفعال می‌کند. مورد دیگر یک برنامه اشتراک گذاری برای فیلم کوتاه با فرم کوتاه بود که توجه نسل جدیدی از سرگرمی‌های اینترنتی را به خود جلب کرد. توئیتر این برنامه را در سال ۲۰۱۲ خریداری و در سال ۲۰۱۶ غیرفعال کرد، اما علاقه به ویدئو با فرم کوتاه از بین نرفت. از آن زمان تیک تاک به محبوب‌ترین برنامه برای به اشتراک گذاری فیلم کوتاه اینترنت تبدیل شده و صد‌ها میلیون کاربر را در آمریکا جذب کرده است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------