موزه جنگ NFT راه اندازی شد/ پول کلانی که اوکراینی ها به جیب زده اندموزه جنگ NFT،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
اوکراین روز جمعه شروع به حراج مجموعه ای از توکن های غیرمثلی( NFT) کرد که در راستای گسترش تلاش ها برای جمع آوری سرمایه ارزهای دیجیتال است که کی یف می گوید تاکنون بیش از ۶۵ میلیون دلار جمع آوری کرده است.

به گزارش همشهری آنلاین، مجموعه« تاریخ متا:موزه جنگ» مجموعه ای از تصاویر دیجیتالی از جمله تصاویری از هواپیماهای جنگی، تصاویری از گزارش های خبری و تصویری کارتونی از یک انفجار است که هر کدام روز متفاوتی را در درگیری نشان می دهند.

 

وزارت تحول دیجیتال اوکراین سه روز بعد از آغاز جنگی که مسکو آنرا « عملیات نظامی ویژه» می نامد، تقاضا کمک های مالی در توکن های دیجیتالی مانند بیت کوین و اتر را شروع کرد.

 

بر اساس پیامی که در وب سایت مجموعه منتشر شده، مجموعه جدید NFT به منظور انتشار اطلاعات واقعی در بین جامعه دیجیتال در جهان و جمع آوری کمک های مالی برای حمایت از اوکراین بوده است.

 

توکن های غیرمثلی( NFTs) نوعی دارایی دیجیتال هستند که در سال گذشته محبوبیت زیادی پیدا کردند. آن ها از فن آوری پشت بیت کوین برای ثبت افرادی که دارای یک فایل دیجیتالی هستند از تصویر گرفته تا ویدیو یا قطعه متن استفاده می کنند.

 

الکس بورنیاکوف، معاون وزیر تحول دیجیتال اوکراین، در این ماه در توییتر خاطرنشان کرد:« اوکراین تاکنون با کمک های ارز دیجیتال دریافتی، جلیقه های ضد گلوله، کلاه ایمنی، ناهار و دارو برای ارتش خود خریداری کرده است.

 

NFTها معمولاً با ارزهای دیجیتال مانند اتر خریداری می شوند. قیمت NFTهای اوکراین در ابتدا ۰.۱۵ اتر یا کمی بیش از ۴۷۵ دلار خواهد بود. بر اساس نوشته این وب سایت، وجوه مستقیما به کیف پول های دیجیتال کی یف می رود.

 

افزایش انفجاری در فروش NFT بسیاری از ناظران را مبهوت کرد که چرا پول زیادی برای اقلامی که از نظر فیزیکی وجود ندارند، خرج می شود.

 

با این حال، آن ها در ماه های اخیر به یک ابزار جمع آوری سرمایه محبوب تبدیل شده اند و گروه هایی از مردم سرمایه های دیجیتال خود را برای خرید NFT جمع آوری می کنند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------