تصویری از قبر اینترنت اکسپلورر در کره جنوبی! | آنها به شدت وابسته این مرورگر بودندمرورگر اینترنت اکسپلورر ,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی
پس از اینکه مرورگر اینترنت اکسپلورر اخیرا توسط مایکروسافت تعطیل و به‌روزرسانی‌هایش متوقف شد، یک مهندس اهل کره جنوبی قبری برای آن ساخت که عکس‌های آن به سرعت در فضای مجازی منتشر شد!

به گزارش همشهری آنلاین، در واکنش به «مرگ» این مرورگر، یک سنگ قبر نمادین با علامت “e” امضا شده توسط مهندس کیونگ جونگ ۳۸ ساله، بر روی پشت بام یک کافه در شهر جنوبی گیونگجو در کره جنوبی نصب شد.

 

کره جنوبی که از جمله کشورهایی که سریع‌ترین میانگین سرعت اینترنت جهان را دارد، قرار دارد به طرز عجیبی با اینترنت اکسپلورر مایکروسافت که اوایل این هفته پس از ۲۷ سال توسط این شرکت بازنشسته شد، پیوند خورده بود.

 

در کتیبه سنگ قبر آمده است: «او ابزار خوبی برای دانلود مرورگرهای دیگر بود.»

 

مرورگر اینترنت اکسپلورر ,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی

اینترنت اکسپلورر که زمانی در سطح جهان برترین مرورگر محسوب می‌شد، در سال‌های اخیر به دلیل کندی و اشکالاتش به طور گسترده مورد انتقاد قرار گرفت و کاربران خود را از دست داد.

 

در کره جنوبی، تقریبا تا سال ۲۰۱۴ برای بانکداری و خرید آنلاین اجباری بود، زیرا تمام این فعالیت‌های آنلاین نیازمند استفاده از ActiveX، افزونه‌ای که توسط مایکروسافت ارائه شده، بود. گزارش های محلی می‌گویند که این مرورگر پیش فرض برای بسیاری از سایت های دولتی سئول تا همین اواخر باقی مانده بود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------