طرز تهیه نوشیدنی چهار فصلنوشیدنی چهار فصل, نوشیدنی های چهار فصلی, نوشیدنی های مناسب چهار فصل

انواع نوشیدنی چهار فصل

 

طرز تهیه نوشیدنی های چهار فصلی:

در هر فصلی از سال نوشیدنی می چسبد. می توانید از میوه های فصل استفاده کنید. در ادامه این مطلب بیتوته شما را با چند نوع نوشیدنی فصل های مختلف آشنا می کنیم.

طرز تهیه نوشیدنی های چهار فصل:

مخلوطی از میوه، بستنی، ماست و شیر نوشیدنی مقوی و سالمی است که برای همه افراد مناسب است، بنابراین در این روزهای گرم باقیمانده از تابستان امسال می توانید با تهیه این نوشیدنی خاص، مهمانی سالم و ساده‌ای داشته باشید. این نوشیدنی برای بچه ها بسیار مفید و سالم است؛ به ویژه برای بچه هایی که زیر بار خوردن میوه و شیر نمی روند.

 

مواد لازم برای نوشیدنی های چهار فصل:

 موز یک عدد
 توت فرنگی  30 عدد
شاتوت  100 گرم
 کیوی سه عدد
 انبه دو عدد
 آناناس  متوسط نصف یک میوه
 سیب  سه عدد
 دارچین  به میزان لازم
شیر 1 لیتر
ماست یک بسته نیم‌ کیلویی
بستنی نیم کیلوگرم

 

طرز تهیه نوشیدنی چهار فصل :

1) در اولین مرحله از تهیه نوشیدنی چهار فصل، ابتدا همه شاتوت ها و همچنین 10 تا از توت فرنگی ها را درون مخلوط کن یا غذاساز بریزید و به طور کامل با یکدیگر مخلوط کنید. دقت شود که نباید دانه های این دو میوه را از میوه هایشان جدا کنید.

 

بعد از اینکه این دو میوه را کاملاً با هم ترکیب کردید، ماست و بستنی را اضافه کنید. سپس دوباره مخلوط کن را روشن کنید. سپس شیر را اضافه کنید، میزان شیر کاملاً به دلخواه شما خواهد بود. هر چقدر که دوست دارید غلظت داشته باشد، شیر را به همان مقدار اضافه کنید.

 

بعد از اضافه کردن شیر، دوباره با همزن مواد را به خوبی هم بزنید. اکنون یکی از نوشیدنی های 4 فصل شما آماده شده است که می توانید آن را درون لیوان های سرو بریزید و تزیین کنید.

 

2) اکنون به سراغ آموزش تهیه دومین نوشیدنی 4 فصل می رویم. ابتدا سیب ها را پوست گرفته و هر کدام را به چهار قسمت، تقسیم کنید. سپس هسته های آن را جدا کنید. سیب ها را درون مخلوط کن یا غذاساز پوره کنید. سپس ماست، بستنی، و دارچین به سیب ها اضافه کنید. و مخلوط کن را روشن کنید و مواد را با یکدیگر مخلوط کنید. بعد از انجام این کار نوشیدنی خوشمزه دوم 4 فصل شما نیز آماده شده است. آن را داخل لیوان سرو بریزید. و به دلخواه تزیین کنید.

 

3) برای تهیه سومین نوشیدنی چهار فصل هم به همان روش های بالا عمل کنید. در این نوشیدنی از موز و کیوی استفاده کنید و بعد از مخلوط کردن، شیر و ماست را اضافه کنید و خوب ترکیب کنید. و در لیوان سرو بریزید و تزیین کنید.

 

4) برای نوشیدنی چهارم نیز از میوه های انبه و آناناس استفاده کنید. ابتدا گوشت این میوه ها را در مخلوط کن ریخته و پوره کنید و بعد شیر و ماست را اضافه کنید و خوب با هم ترکیب کنید. و در لیوان سرو بریزید و تزیین کنید.

 

طرز تهیه آبمیوه چهار فصل (به سبک فیلیپینی)

نوشیدنی های فصل های مختلف,نوشیدنی های مناسب برای همه ی فصول, نوشیدنی های فصل بهار

نوشیدنی چهار فصل به سبک فیلیپینی

 

مواد لازم برای تهیه آبمیوه چهار فصل :

 آب آناناس  1 فنجان
  آب انبه  1 فنجان
 آب نارنگی  1 فنجان
 آب ساپادیل 1 فنجان
 شکر یا عسل برای طعم دادن به میزان دلخواه 
 تکه های یخ به مقدار لازم 

 

طرز تهیه آبمیوه چهار فصل (به سبک فیلیپینی):

در یک پارچ همه مواد را با هم مخلوط کنید. تکه های یخ را اضافه کنید و بگذارید خنک شود. آن را خنک سرو کنید و لذت ببرید!

 

گردآوری: بخش آشپزی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------