گلزار: از بچگی اسکی می کردم 

محمد رضا گلزار

 

محمدرضا گلزار رسما کارش را در لیگ اسکی آغاز کرد درحالی که از همان ابتدا با سوال های انتقادی خبرنگاران مواجه شد.
از همان ابتدا با توپ پر آمده بود.شاید اگر بحث کمی داغ تر می شد و خبرنگاران روی سوابق ورزشی اش زوم می کردند ،همان جا مدرک رو می کرد و به همه نشان می داد که با ورزش بیگانه نیست و بدون دلیل وارد این عرصه نشده است.صبح امروز وقتی مقابل خبرنگاران قرار گرفت تا به عنوان مدیر فنی تیم اسکی ارتعاشات صنعتی پاسخگوی سوالات آنها باشد،هیچ کس فکرش را نمی کرد که محمد رضا گلزار سابقه اسکی بازی کردن را هم داشته باشد و وقتی خبرنگاران می پرسند چرا وارد این رشته ورزشی شده است آنها را به مبارزه بطلبد.«اگر فکر می کنید من اسکی باز نیستم ،لباس بپوشید ، چوب اسکی به دست بگیرید،به پیست بیایید و تماشا کنید که رضا گلزار چطور اسکی می کند»

 

  بیشتر بخوانید: بیوگرافی محمدرضا گلزار


اما از همان ابتدا خبر حضور شما در لیگ اسکی با حاشیه های زیادی همراه بود؟
چرا حاشیه؟من نیامده ام اینجا که جای کسی را بگیرم.شما چطور فکر می کنید؟چرا می خواهید من را پس بزنید؟گر فکر می کنید که من اسکی بلد نیستم می توانید فردا به پیست بیایید و اسکی کردن من را تماشا کنید.به جای اینکه از این اتفاق خوشحال باشید که یک آدمی مثل آقای شهیدیان پیدا شده که بدون هیچ چشم داشتی،حتی بدون تبلیغات و بازگشت سرمایه برای ورزش سرمایه گذاری می کند روی این مانور می دهید که چرا گلزار وارد عرصه ورزش شده است؟من با تمام ویژگی هایی که در دنیای هنر دارم ،وقت می گذارم،تمرین می کنم و توقع دریافت پول هم ندارم.من وارد اسکی شده ام تا بتوانم هیجان را به این ورزش تزریق کنم.

 

محمد رضا گلزار

 

انتقادات از این جهت است که خیلی ها از حضور شما در اسکی شوکه شدند؟شاید...
چون باور نمی کنند که من بتوانم اسکی کنم.من نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از پیست های اروپایی نیز اسکی کرده ام.می توانم این را ثابت کنم.حضورم در اسکی به دلیل علاقه شخصی ام به این ورزش است.از سه سالگی این ورزش را شروع کرده ام و عکس هم دارم! من قبل از اینکه در دنیای سینما معروف بشوم در پیست های ایران اسکی میکردم.همه کسانی که با این ورزش سرو کار دارند من را در پیست می شناختند.باز هم می گویم هر کس به اسکی کردن من شک دارد می تواند یک روز وقت بگذارد و به پیست بیاید.
الان چطور؟باز هم اسکی می کنید؟

متاسفانه سال گذشته و به دلیل مشکلاتی که برایم پیش آمد نتوانستم زیاد برای اسکی وقت بگذارم.اما تصمیم گرفته ام فارغ از تمرینات 4 روزه ام (برای اسکی و والیبال)دو هفته ای در پیست اسکی اتریش شرکت کنم.
شما که اینقدر به ورزش علاقه مندید چرا به سمت فوتبال نیامدید؟
چون در این رشته هیچ سر رشته ای ندارم.مطمئن باشید اگر فوتبال بلد بودم حتما این ورزش را هم انجام می دادم.

محمد رضا گلزار

شما مدیر فنی تیم ارتعاشات صنعتی هستید؟تا چه اندازه در مسائل فنی تیم دخالت می کنید؟
سعی می کنم زیاد خودم را درگیر ایم مسائل نکنم و تنها نقش نظارتی داشته باشم.اگر نکته ای باشد به بچه ها گوشزد می کنم.خوشبختانه بچه های زیر نظر مربی خارجی تمرین می کنند و مشکل فنی چندانی در تیم وجود ندارد.
والیبال باشگاه ارتعاشات چطور؟به نظر با ورود به اسکی حضور شما در این ورزش کمرنگ شده است؟
من همچنان به دوستانم در این تیم کمک می کنم و هفته ای دو جلسه در تمرینات عصر شرکت می کنم.
تیم تان شروع خوبی داشت اما حالا...
ارتعاشات امسال تیم جوانی را در بازی ها شرکت داد. ما 5 بازیکن از تیم های نوجوانان داریم و این یعنی برای پشتوانه سازی به لیگ آمده بودیم.
پس هدف تان امسال قهرمانی نیست؟
البته دوست داریم قهرمان باشیم ولی سال بعد اگر بنای تیمداری داشته باشیم، تیمی برای قهرمانی می بندیم.
راستی یک بخشی از کنفرانس گفتید تیراندازی هم بلد هستید. این را جدی گفتید؟
نه بابا شوخی کردم بر نداری تیترش کنی!

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------