طالع بینی بهمن ماه 1400فال ماهانه, فال ماهانه بهمن, طالع بینی ماهانه

فال و طالع بینی بهمن ماه 1400

 

طالع بینی بهمن ماه 1400

آیا حاضرید طالع خود را برای این ماه بشناسید؟ بیشتر از این شک نکنید که در صفحه درستی قرار گرفتید. ما فال ماهانه را برای متولد هر ماه قرار داده ایم. در فال ماهانه ما، تمام اطلاعات مربوط به پیش بینی کل ماه خود، از جمله امور مالی، شخصی، شغلی و بسیاری موارد دیگر را دریافت خواهید کرد.

فال ماهانه متولدین فروردین:

سفرهای خارجی، روابط صخره ای، فرصت های خوب با تحصیل، و شغل درخشان.

این ماه احتمالاً شروع جدیدی برای زندگی حرفه ای و شخصی شما خواهد داشت. اگر ابتدا در مورد شغل صحبت کنید، مشتری و زحل ممکن است به شما انگیزه دهند که بر ترس های خود غلبه کنید و مناطق جدید را کشف کنید. سخت کوشی شما احتمالاً شناخته می شود و ممکن است برای آن پاداش دریافت کنید. عبور زهره همچنین ممکن است به شما کمک کند تا در کار خود هنری و خلاق باشید. اگر به دنبال شغلی هستید، این احتمال وجود دارد که شغلی پیدا کنید. با این حال، برای جلوگیری از درگیری های غیر ضروری، توصیه می شود با شرکای تجاری بحث نکنید.

 

فال ماهانه متولدین اردیبهشت :

مثبت اندیشی نتیجه می دهد، روابط مطلوب، امور مالی دشوار و موفقیت در تحصیل.

این بدان معنی است که شما باید برنامه خود را در نیمه دوم ماه توسعه و اجرا کنید. علاوه بر این، هزینه ها ممکن است در نیمه دوم ماه افزایش یابد. اگرچه این باعث نگرانی نمی شود، اما اگر نگرش بدبینانه ای داشته باشید، ممکن است نتیجه گیری برای شما مطلوب نباشد. هزینه های خود را پیگیری کنید و مالیات خود را زودتر تنظیم کنید. این ممکن است به شما این امکان را بدهد که در آینده از هر طریقی که ممکن است سود ببرید. علاوه بر این، این ماهی است که ممکن است شفای معنوی در مرکز توجه قرار گیرد. به دلیل دعا و نیات خوب، ممکن است سلامتی شما حفظ شود.

 

فال ماهانه متولدین خرداد :

تغییرات بزرگی را برای شما به ارمغان می آورد، زیرا چندین اجرام آسمانی از خانه تحول شما عبور می کنند. هیچ نشانه دیگری به اندازه شما کارآمد نیست، و با توجه به این که جریان کیهانی شما را به سمت تکامل شخصی سوق می دهد، باید طولانی و سخت در مورد جایی که می خواهید تغییر ایجاد کنید فکر کنید. زمانی که صحبت از تعیین نیت به میان می آید بسیار عمیق خواهد بود، بنابراین حتماً مراسم، دعا یا مراقبه خاصی را برنامه ریزی کنید تا بهترین استفاده را از این رویداد قمری ببرید. عطارد، سیاره حاکم شما، در حالی که در چهاردهم با اورانوس در یک مربع خشن درگیر می شود، سفر قهقرایی خود را آغاز می کند. ممکن است در این مدت هرج و مرج، آشفتگی و ارتباط نادرست برای شما پیش بیاید، اما سعی کنید اجازه ندهید که منجر به بحران ایمان شود. حتی اگر احساس می کنید که در کنار عطارد به سمت عقب حرکت می کنید، مهم است که با خودتان مهربان باشید. از این به عنوان فرصتی برای تجدید نظر در برنامه های خود برای زمانی که زمان حرکت رو به جلو یک بار دیگر فرا می رسد استفاده کنید.

 

فال ماهانه متولدین تیر :

زندگی عاشقانه شما در این ماه نیاز به توجه زیادی دارد، زیرا خورشید، زهره و پلوتون همگی در بخشی از نمودار شما که بر روابط عاشقانه حاکم است، دنج هستند. با این حال، با توجه به اینکه زهره در حال حاضر رتروگراد است، باید مطمئن شوید که مجبور نیستید درس های گذشته را دوباره یاد بگیرید. در حال حاضر به علائم قرمز در روابط خود توجه کنید، به خصوص اگر مسمومیت هایی را که قبلاً با همسر خود در گذشته تجربه کرده اید به یاد آورید. اگر می خواهید در این مدت مشکلاتی را که با آن مواجه می شوید حل کنید، حتماً از یک رویکرد دیپلماتیک در گفت‌وگوی خود استفاده کنید و از گذشته خود بیرون بکشید تا مشخص کنید که از کجا آمده‌اید. در پایان روز، مهم است که بدون اینکه شریک زندگی خود را از خود دور کنید، خود را اثبات کنید. اگر در حال حاضر مجرد هستید، از این انرژی برای پردازش احساساتی که هنوز به طور کامل آزاد نکرده اید استفاده کنید. ممکن است متوجه تقویت بصری شوید، بنابراین سعی کنید زیاد درگیر افرادی نشوید که ممکن است سعی کنند شما را دستکاری کنند یا از نظر احساسی شما را دور بزنند. در حالی که محبوبیت شما در این روز افزایش خوبی خواهد داشت، در نظر داشته باشید که بخشی از زمان خود را به تنهایی بگذرانید، تا بتوانید کمی از خود مراقبت کنید. اگر ویژگی های شخصی یا عادت های بدی وجود دارد که می خواهید بر آنها غلبه کنید، اکنون زمان آن است که در مورد شکستن این چرخه مدیتیشن کنید.

 

فال ماهانه متولدین مرداد :

مرداد ماهی عزیز، سال جدید را با تمرکز بر سلامت، سازمان و کارهای روزمره خود آغاز کنید، زهره و پلوتون نیز در کنار سیاره حاکم شما قرار دارند و این تمرکز را نه تنها برای رفاه شما ضروری می سازد، بلکه برای خود مراقبتی و تکامل شخصی نیز ضروری است. اگر در شراکت های فعلی تان نتایج ضعیفی وجود دارد، سعی کنید در چند هفته آینده راه حلی پیدا کنید. اگر مایل به مقابله با مسائل گذشته هستید، این چرخش سیاره ای در واقع می تواند مفید باشد. زمانی که ماه وارد لئو می شود و جنبه شیرینی به گره های سرنوشت می دهد. این ارتباطات می تواند مسیرهای جدیدی را برای شما باز کند، به خصوص زمانی که صحبت از خانه و زندگی حرفه ای شما باشد. اگر تغییراتی وجود دارد که دوست دارید در این حوزه ها اتفاق بیفتد، اکنون زمان خوبی برای انجام چند حرکت است. فقط برای نتایج فوری بی تاب نباشید. این انرژی به جای ارائه لذت فوری، احتمالاً یک واکنش زنجیره ای ایجاد می کند که شما را به جایی که می خواهید می برد.

 

فال ماهانه متولدین شهریور :

شهریوری عزیز، هیچ کس نمی تواند انکار کند که شما کمی بیش از حد موفق هستید، اما گاهی اوقات انجام کارهای بیش از حد در یک زمان می تواند باعث شود که شما بیشتر شبیه یک آشفتگی داغ شوید. با در حال چرخش کامل فصل ماه بهمن، بازگرداندن ساختار کوچکی به زندگی شما می تواند بسیار کمک کند، به خصوص وقتی صحبت از سرگرمی ها و فعالیت های هنری شما باشد. از ماه نو برای برقراری ارتباط مجدد با پروژه های اشتیاق خود استفاده کنید، اما مطمئن شوید که آن هایی را که دیگر باعث شادی یا الهام در شما نمی شوند را دور بریزید. انرژی روز هشتم می تواند شما را در رقابت برای برقراری ارتباط وادار کند، و این بهترین زمان برای فراخوانی بهترین دوستتان است. این جوها برای تقویت دوستی عالی هستند و قلب شما نیز از شما برای آن تشکر خواهد کرد. یک درس بزرگ که در طول فصل ماه بهمن به همه می رسد، اهمیت مرزها است، اما همچنین شامل دانستن اینکه چه زمانی باید آنها را از بین ببرید! اگر از وعده های غذایی معمولی یا رژیم تمرینی خود خسته شده‌اید، از این هیجان ها برای امتحان دستور العمل های جدید یا در نهایت ثبت نام در کلاس پیلاتس استفاده کنید. حتی کسی که به اندازه شما نیاز به جزئیات دارد و هر از گاهی آن را با هم مخلوط می کند، و این تکلیف شما برای بقیه ماه است.

 

طالع بینی بهمن ماه مرد, طالع بینی بهمن ماه زن, فال و طالع بینی ماهانه

طالع بینی بهمن ماه 1400

 

فال ماهانه متولدین مهر :

مهر ماهی های عزیز، راحتی خانه جذاب تر از رفتن به شهر خواهد بود، زیرا فصل ماه بهمن بخشی از نمودار شما را که بر مسائل داخلی حاکم است روشن می کند. اکنون که تقریباً دو سال با بیماری کرونا درگیر هستیم، این احتمال وجود دارد که خانه شما بعد از تمام مدتی که در قرنطینه گذرانده اید، از کمی شادابی استفاده کند. اگر به دنبال زیباتر کردن فضای خود هستید، پس ادامه دهید و برخی از تغییراتی را که در مورد آنها خیال پردازی کرده اید ایجاد کنید. فقط سعی کنید زیاده روی نکنید. از آنجایی که زهره در حال حاضر رو به عقب است، گرفتن تصمیمات زیبایی شناختی که بعداً از آنها پشیمان می شوید آسان است. اگر در حال حاضر قرار ملاقات دارید یا در یک رابطه هستید، سعی کنید قرار ملاقات را در نهم برنامه ریزی کنید. عطارد ارتباطی و سیارک شفابخش Chiron ارتباط شیرینی با هم دارند و بخشی از نمودار شما را فعال می کند که هم بر سرگرمی و هم عشق حاکم است. اگر در رابطه نیستید (یا نمی‌خواهید در این روز وقت خود را با شریک زندگی خود بگذرانید)، مطمئن شوید که در عوض خود را ناز و محبت کنید. تمرکز شما را به بهترین جوانه هایتان تغییر می دهد، زیرا ماه ترازو با خورشید دلو و عطارد ارتباط شیرینی دارد که در این مرحله در بخشی از نمودار شما قرار دارند که بر دوستی حاکم است. اطراف خود را با افرادی احاطه کنید که به شما احساس دوست داشتن و حمایت می دهند.

 

فال ماهانه متولدین آبان :

آبان ماهی عزیز، ذهن شما دارای چابکی خواهد بود، زیرا خورشید، زهره و پلوتون همگی راه خود را از طریق ماه بهمن طی می کنند و بخشی از نمودار شما را فعال می کنند که بر یادگیری، کنجکاوی و ارتباطات حاکم است. انتظار داشته باشید که حتی خودتان را با انبوهی از اطلاعاتی که در مغزتان جریان دارد و از دهانتان خارج می شود، شگفت زده کنید. در حالی که بیش از حد معمول در خلق و خوی اجتماعی خواهید بود، سعی کنید زیاد درگیر مکاتبات خود نشوید. استراحت کردن از تلفن شما بسیار مهم خواهد بود، به شما فرصتی می دهد تا در حین شارژ کردن باتری های اجتماعی خود، روی یادگیری تمرکز کنید. ماه کامل سرطان در هفدهم یکی از مقدس ترین روزهای سال برای شماست زیرا بانو لونا بخشی از نمودار شما را که بر معنویت حاکم است روشن می کند. این زمان عالی برای کار شهودی است که به تقویت چشم سوم شما در شش ماه آینده کمک می کند. همچنین مهم است که در این روز مراقب افرادی باشید که اطرافتان را احاطه کرده اند، زیرا به شدت پذیرای انرژی دیگران، چه خوب و چه بد خواهید بود.

 

فال ماهانه متولدین آذر :

آذر ماهی عزیز، آیا برای ایجاد تغییرات مالی آماده هستید؟ این ماه حرکتی جدی در امور مالی شما به همراه خواهد داشت، زیرا ارتش کوچکی از اجرام آسمانی راه خود را از طریق ماه بهمن طی می کند و آتشی را در خانه دوم خورشیدی شما روشن می کند. اکنون زمان آن است که در سال جدید به اهداف مالی خود جدی بپردازید. اگرچه ممکن است فوراً نتایج بزرگی را مشاهده نکنید - انرژی ماه بهمن به آرامی حرکت می کند - هر تصمیم هوشمندانه ای که در حال حاضر بگیرید می تواند بازده های بزرگی داشته باشند. با حرکت سیاره مریخ در علامت شما، انگیزه و سطح انرژی شما از یک تقویت خوب و بزرگ بهره مند خواهد شد. فقط مطمئن شوید که هنوز برای استراحت وقت می گذارید، به خصوص زمانی که مریخ با نپتون رویایی در یازدهم به میدان می رود. شما تمایل دارید که خود را به لبه پرتگاه سوق دهید و احتمالاً در این روز عوارض جانبی آن را احساس خواهید کرد. در حالی که انرژی آبی این رویداد قمری احتمالاً شما را تحت فشار قرار می دهد، باید آن را فرصتی برای درون نگری و آرامش در نظر بگیرید. برای استفاده بهینه از این حس ها، فهرستی از افراد، موقعیت ها یا رفتارهایی که می خواهید از زندگی خود حذف کنید، بنویسید. وقتی کارتان تمام شد، کاغذ را پاره کنید و بگویید: «من تو را بیرون می کنم». ضایعات را در حیاط خلوت خود دفن کنید، و از این واقعیت که به سمت یک نسخه جدید و بهبود یافته از خود می روید، راحت باشید.

 

فال ماهانه متولدین دی :

سعی کنید به محدودیت های خود فکر نکنید. در عوض، دیدگاهی خوش بینانه داشته باشید که استعدادهایتان می تواند شما را به کجا برساند! یک جابجایی جمعی زمانی اتفاق می افتد که گره های سرنوشت منتقل می شوند. این انرژی لحن یک سال و نیم آینده را تنظیم می کند و تغییرات فراوانی را با خود به ارمغان می آورد. در طول این مدت، می توانید با ادامه مسیر تکامل شخصی خود را در حال از دست دادن و به دست آوردن دوستان پیدا کنید. بدانید که این تغییرات به منظور کمک به رشد شما به عنوان یک فرد است و سعی کنید به خاطر داشته باشید که برای هر ضرری یک سود وجود دارد. طرف پرشور شما را دوباره شعله ور می کند. همه چیز ممکن است به نظر برسد که ناگهان سرعت گرفته است، اما شما باید بیش از اندازه کافی استقامت داشته باشید تا بتوانید هر چیزی را که زندگی به شما می دهد کنار بیاورید. زمانی که ماه به این سیاره اولیه نزدیک می شود، می خواهید احساسات را پشت سر اهداف خود قرار دهید. در مورد خواسته ها و نیازهای خود در این مدت باز و صادق باشید، و از کنار گذاشتن هر ایده ای احساس بدی نداشته باشید. دیگر برای شما کار نمی کند به راحتی می توانید افراد، موقعیت ها یا الگوهای رفتاری را که در راه شما قرار دارند رها کنید.

 

فال ماهانه متولدین بهمن :

بهمن ماهی عزیز، این ماه شما را به اعماق می برد، زیرا چندین اجرام آسمانی از طریق بخشی از نمودار شما که بر ناخودآگاه حاکم است، راه می یابند. تعیین اهدافی که به شما کمک می کند الگوهای رفتاری را بشکنید یا آسیب های گذشته را رها کنید، در این آب و هوای کیهانی به خوبی پیش خواهد رفت. مراقب تنش در زندگی خانگی خود باشید. این هیجانات می تواند منجر به ارتباط نادرست، چرخش های غیرمنتظره سرنوشت، هرج و مرج تصادفی و ضرر مالی شود. چه اینترنت کند باشد یا یک دستگاه خراب، به یاد داشته باشید که در طول روز زمین و مرکز را انجام دهید یا سطح استرس شما می تواند شرایط را تشدید کند. شما باید انتظار افزایش سالم در شادی، اعتماد به نفس، انرژی و قدرت خود را طی چند هفته آینده داشته باشید. در همین حال، ماه ترازو ارتباط مفیدی با این دو دارد و حس آرامش و ارتباط را با خود به ارمغان می آورد. این جنبه به عنوان یک پورتال بین شما و طرف مقابل عمل می کند، پس حتما یک شمع روشن کنید و یک آرزوی تولد کوچک برای خود بسازید!

 

فال ماهانه متولدین اسفند :

اسفند ماهی های عزیز، دایره دوستی شما در این ماه بزرگتر می شود، زیرا تعداد انگشت شماری از اجرام آسمانی در بخشی از نمودار شما که بر جامعه حکومت می کند، راه می یابند. این زمان عالی برای درگیر شدن در برخی از گروه های علاقه خاص است. اگر می‌خواهید یک سرگرمی خلاقانه را کامل کنید یا یک مهارت جدید را به عنوان بخشی از تصمیمات آینده ی خود بیاموزید، به کلاسی ملحق شوید! در طی چند هفته آینده به عمق افکار شما می پردازد. اگر در حال حاضر کمی ساکت شوید و برای شارژ مجدد به زمان بیشتری نیاز داشته باشید، اشکالی ندارد. فقط به یاد داشته باشید که به طور کامل خود را از نزدیکان خود دور نکنید. احتمالاً در این مدت نسبت به دردهای دنیای ما حساس تر خواهید بود، بنابراین مهم است که راه هایی برای مفید بودن و ایجاد تفاوت بیابید. به دنبال فرصت هایی برای درگیر شدن در جامعه خود باشید. نه تنها درمانی خواهد بود، بلکه قلب شما را پر از قدردانی خواهد کرد و شاید حتی به شما کمک کند تا دوستان جدیدی پیدا کنید! فقط به یاد داشته باشید که شما نمی توانید همه مشکلات جامعه را هر چقدر هم که عمیقا تحت تاثیر قرار گرفته اید حل کنید.

 

گردآوری: بخش سرگرمی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------